Mantra So Purkh na uzdrowienie karmy z mężczyznami

Wielu ludzi, których spotykamy w życiu ma z nami już jakieś połączenie z przeszłości. Czasami nawet spotkaliśmy się niejednokrotnie w poprzednich wcieleniach. Może mieć to oczywiście swoje konsekwencje w postaci obciążeń karmicznych. Z tego artykułu dowiesz się w jaki sposób kobieta może uzdrowić swoje relacje z mężczyznami. Pomoże w tym mantra So Purkh.

Relacje i związki karmiczne

Bywa tak, że poznajemy kogoś i od początku czujemy silne połączenie. Czasami są to bardzo pozytywne emocje i uczucia, które dopiero po jakimś czasie przeradzają się w intensywne odczucia strachu, smutku, czy złości i w wybuchowe konflikty. A czasem od początku są to emocje trudne i niewygodne. Zdarza się też tak, że w relacji z bliskim mężczyzną – ojcem, bratem, synem, partnerem – pojawia się wiele trudności. Kiedy indziej mamy problemy w nawiązaniu bliskich relacji z jakimkolwiek mężczyzną. Czujemy się jakbyśmy tkwiły w błędnym kole. Każda kolejna relacja ma podobny schemat i kończy się bolesną raną w sercu. Jeśli wiąże się to z przerobieniem karmy, to nieważne ile razy zmienimy otoczenie, zawsze wrócimy do tego samego problemu – dopóki go nie rozwiążemy.

Moc słów

Co w takim razie robić? Można udać się na ustawienia Hellingerowskie, wybrać konkretne rytuały, zagłębić się w historię swoich poprzednich wcieleń. Można też skorzystać z mocy shabadu So Purkh. Jest to kilkanaście wersów poezji napisanych przez Guru Ram Das, działających jak mantra. Mantra to dźwięki, dzięki którym, przy ich słuchaniu lub wypowiadaniu oczyszczamy nasze serca i umysły. Może kojarzycie eksperyment z wodą, doktora Masaru – Emoto. Cząsteczki wody zmieniały się w zależności od słów kierowanych do niej. Pozytywne słowa tworzyły piękne cząsteczki czystej wody. Negatywne słowa tworzyły zanieczyszczenia. To samo dotyczy słów, które kierujemy do siebie i innych. Nasze ciała w 70% składają się z wody, stąd mantry mogą mieć tak silną moc!

So purkh to czysta modlitwa recytowana przez kobiety dla mężczyzn. Pomaga nie tylko w naszych relacjach, ale też wzmacnia mężczyzn w ich trudnych chwilach. Oczyszcza też kobiety z ich karmicznego balastu dotyczącego mężczyzn. Może uzdrowić relację, która już trwa lub pomóc przygotować miejsce dla zamanifestowania się w naszym życiu partnera. Pomagamy nią mężczyznom stać się świętymi i zamanifestować się im w pełni takimi, jakimi są. A są pięknym pierwowzorem Boga, tak jak i my nim jesteśmy.mantra so purkh

Moc mantry

Chcesz użyć mocy tej mantry? W takim razie przygotuj się na recytację So purkh 11 razy, codziennie. I zdecyduj czy chcesz powtarzać to przez 40 dni, czy 90, 120 lub 1000. Jedna pełna recytacja, czyli powtórzona 11 razy, może dotyczyć aż trzech mężczyzn. Na początku możesz poświęcić każdy dzień tym, którzy przyjdą ci do głowy. Następnie recytuj dalej, po prostu pozwól na dzianie się oczyszczania z tymi, których świadomie nie umiesz nazwać. Jeśli jesteś w związku możesz powracać regularnie do tej modlitwy i kierować ją dla swego partnera.

Na youtubie znajdziesz wiele nagrań. Moje ulubione pod tekstem. Dzięki nim nauczysz się czytać So purkh poprawnie. Zapis słów jest taki:

 • Raag aasaa mehela chauthaa So Purkh.
 • Ik ong kar sat gur parsaad.
 • so purakh niranjan har purakh niranjan har agmaa agam apaaraa.
 • sabh dhi-aavaheh sabh dhi-aavahi tudh jee har sachay sirjanhaaraa.
 • sabh jee-a tumaaray jee tooN jee-aa kaa daataaraa.
 • har dhi-aavaho santahuo jee sabh dookh visaaranhaaraa.
 • har aapay thaakur har aapay sayvak jee ki-aa naanak jant vichaaraa. tooN ghat ghat antar sarab nirantar jee har ayko purakh samaanaa.
 • ik daatay ik bhaykhaaree jee sabh tayray choj vidaanaa.
 • tooN aapay daataa aapay bhugtaa jee ha-o tudh bin avar na jaanaa.
 • tooN paarbarahm bay-ant bay-ant jee tayray ki-aa gun aakh vakhaanaa.
 • jo sayveh jo sayveh tudh jee jan naanak tinh kurbaanaa. har dhi-aavahi har dhi-aavahi tudh jee say jan jug meh sukh vaasee.
 • say mukat say mukat bha-ay jinh har dhi-aa-i-aa jee tin tootee jam kee faasee.
 • jin nirbha-o jinh har nirbha-o dhi-aa-i-aa jee-o tin kaa bha-o sabh gavaasee.
 • jinh sayvi-aa jinh sayvi-aa mayraa har jee tay har har roop samaasee.
 • say dhan say dhan jin har dhi-aa-i-aa jee jan naanak tin bal jaasee. tayree bhagat tayree bhagat bhandaar jee bharay bay-ant bay-antaa.
 • tayray bhagat tayray bhagat salaahan tudh jee hari anik anayk anantaa.
 • tayree anik tayree anik karahi har poojaa jee tap taapeh jaapeh bay-antaa.
 • tayray anayk tayray anayk parheh baho simrit saasat jee kar kiri-aa khat karam karantaa.
 • say bhagat say bhagat bhalay jan naanak jee jo bhaaveh mayray har bhagvantaa. toon aad purakh aprampar kartaa jee tudh jayvad avar na ko-ee.
 • toon jug jug ayko sadaa sadaa toon ayko jee toon nihchal kartaa so-ee.
 • tudh aapay bhaavai so-ee vartai jee toon aapay karahi so ho-ee.
 • tudh aapay srist sabh upaa-ee jee tudh aapay siraj sabh go-ee.
 • jan naanak gun gaavai kartay kay jee jo sabhsai kaa jaano-ee.

Jak jeszcze bardziej wzmocnić proces

Jeśli chcesz wzmocnić proces uzdrawiania, to możesz przed recytacją zapalić białą świecę. Biała świeca to symbol ochrony, mający oczyszczające działanie. Dodatkowo polecam jedną z odmian hawajskiego rytuału przebaczania Ho’oponopono. To wspaniała i krótka modlitwa. Możesz ją stosować codziennie względem każdej osoby, którą spotykasz w życiu. To piękne słowa: kocham cię, dziękuję ci, przepraszam cię i proszę o wybaczenie. Pamiętaj powtórzyć je czterokrotnie. Mówiąc „kocham cię”, wyrażaj wdzięczność. Mówiąc „dziękuję ci”, podziękuj tej osobie za obecność w twoim życiu i lekcje, które ze sobą niesie. Mówiąc „przepraszam”, przeproś za wyrządzoną krzywdę – jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za uczynki, ale też myśli. Mówiąc „proszę o wybaczenie”, wybacz wszystko i otrzymuj przebaczenie.

Co jeszcze? Codziennie wyrażaj wdzięczność za mężczyzn, którymi jesteś otoczona. Nie trzymaj się kurczowo negatywnych doświadczeń, przekonań i myśli na ich temat, puść to. Obserwuj siebie i swoje myśli oraz wypowiadane słowa na temat mężczyzn. Twoje myśli i słowa mają moc, dlatego używaj ich mądrze i pięknie. Twórz nimi pozytywne afirmacje zarówno w głowie, jak i na głos. Emanuj również energią o wysokiej wibracji.

Przeczytaj artykuł: Jak wejść na wyższą wibrację? 15 pomysłów

Nie zapomnij w tym wszystkim pokochać również… siebie!  Swoją jasną i ciemną stronę, swoje wewnętrzne dziecko, swoje doskonałości i braki, swoją kobiecość i seksualność,, swoje słabości i moc, swoje pochodzenie i przeszłość, swoją duszę i ciało. I daj sobie przyzwolenie na wspaniałe, bliskie, satysfakcjonujące, ciepłe, inspirujące, bezpieczne relacje z mężczyznami. Traktuj siebie z miłością, a inni zrobią to samo. Kochaj też innych, a będziesz kochana.

Niezależnie od tego czy aktualnie jesteś w jakimś związku, czy też już praktykujesz detoks od niego, warto oczyścić swoją energię z wzorców przejętych po poprzednich związkach i relacjach, tak, by nie wpływały i nie ograniczały swoim oddziaływaniem na aktualną relację, przyszły związek lub nawet związek z samą/samym sobą. Pomaga w tym wiedza z zakresie Telegonii. Jeśli chcesz się jej nauczyć zapraszamy do wzięcia udziału w warsztacie: Telegonia – Oczyść swoje biopole z informacji otrzymanych od byłych partnerów i partnerek

Katarzyna Piątek

 

źródła:
http://www.happyfreespirit.com/so-purkh-woman-can-do-miracles-for-men-in-her-life
http://www.spiritvoyage.com/blog/index.php/ask-the-yogi-so-purkh
dbajocialo.pl/2014/03/doswiadczenie-z-woda-jak-nasze-mysli-i-slowa-wplywaja-na-nas
Źródło zdjęć: pixabay

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Jedna myśl nt. „Mantra So Purkh na uzdrowienie karmy z mężczyznami

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *