Marzenia się nie spełniają – Marzenia się spełnia!

Marzenia się spełnia

Marzenia się nie spełniają – Marzenia się SPEŁNIA!

Prowadzenie: Wiedźma Anja

Cena: 77 zł zamiast 99 zł

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/marzeniasiespelnia

PAMIĘTAJ O TYM, ŻE MOC TEGO RYTUAŁU NIE TRACI NIGDY NA WARTOŚCI. MOŻESZ WZIĄĆ W NIM UDZIAŁ ZA MIESIĄC, ROK I ZA STO LAT. MAGIA JEST PONADCZASOWA I ZAWARTEGO TU RYTUAŁU MOŻESZ UŻYĆ ZAWSZE!

***

Dostajemy od Was masę pytań o nasze webinary i Rytuały. Często brakuje czasu, odpowiedniej energii osobistej, właściwego nastawienia i po prostu moment, w którym odbywa się nasze wydarzenie, nie jest dla Was odpowiedni. Jednak bez względu na to chcielibyście wziąć udział w webinarze o interesującej Was tematyce. Postanowiliśmy zatem odświeżać niektóre z naszych archiwalnych materiałów jako live stream w konkretnej dacie, której energia, opierając się na astrologicznych koordynatach dnia, wspiera temat i cel danego Rytuału. Tym samym generujecie na żywo energię grupową, która wspólnie kumuluje Moc.

Dzień 13 maja sprzyja materializacji. Wielki trygon w znakach Żywiołu Ziemi sprawia, że nasze marzenia, plany i chęć realizacji siebie nie pozostaną na poziomie mentalnych pozorów. Słońce, Merkury i Uran w znaku Byka, Księżyc w Pannie oraz Saturn z Plutonem w Koziorożcu wspierają ogniskowanie energii tam, gdzie pomoże nam ona zapoczątkować realne zmiany w naszej rzeczywistości.

***

Jak często pragniesz czegoś, a brak możliwości cieszenia się tym odbiera Ci entuzjazm i motywację? Ile razy zdarzyło Ci się intensywnie czegoś chcieć, niestety, z marnym skutkiem manifestacyjnym? Jak często masz wrażenie, że jesteś od sukcesu o przysłowiowy włos, a mimo wszystko nie udaje Ci się?

We współczesnym świecie wszystko kusi nas łatwością dostępu – zdawałoby się, że pieniądze są w stanie zapewnić człowiekowi właściwie nieograniczone przyjemności i całą gamę spełnień. Ale czy na pewno? Czy tylko monety i banknoty są w stanie zadziałać jak plasterek na zranioną Duszę? W społecznym wyuczonym odruchu konsumpcyjne szaleństwo przekonuje, że tak! Smutno Ci? Nikt nie zapyta o powód, tymczasem już nawet reklamy w internecie, skanujące na bieżąco Twoje nastroje i upodobania, zaproponują CI kupienie nowej pary butów, czekolady albo wycieczki na Malediwy. I może Twój problem nie zostanie rozwiązany, ale uśmiech pojawi się na kilku twarzach z Twojego powodu – głównie dlatego, że znowu ktoś na Tobie zarobił.

Pieniądze jako środek płatniczy są dość popularnym i w miarę dopasowanym do realiów środkiem płatniczym – to w końcu nasza praca poprzez czas, z uwzględnieniem jej intensywności i specjalizacji potrzebnej do jej wykonania. Ale nie jest to coś, o czym powinniśmy marzyć, jeśli chcemy osiągnąć cele i sprowadzić na plan Rzeczywistości to, czego pragniemy. Niestety – dziś tak kształtuje się świadomość społeczną, by ludzie zatrzymywali swoją energię właśnie na temacie pieniądza. Jeśli zaczynamy o nich marzyć, przestajemy mieć na nie jakiekolwiek szanse. Zamiast tego bierzemy udział w zbiorowym “Totolotku”, w którym to nie komora maszyny losującej jest pusta, lecz pusty jest nasz los na tej loterii. A takim nie przyciągniemy ani Szczęścia, ani niczego, co pomoże nam spełnić marzenia.

Na warsztatach dowiesz się między innymi:
* Kiedy warto nazwać marzenie planem – wielka różnica!
* Prawo Przyciągania – jak działa i jak z nim pracować?
* Po czym poznać, czy to pragnienie, marzenie czy… chciejstwo?
* Egregory które sami tworzymy – ile hodujesz marzeń wpół do realizacji? I co planujesz z nimi zrobić?
* Rytuały i czary spełniające życzenia i marzenia – uwaga, potężne!
* Sztuka Manifestacji – jak czynić, by nie było wątpliwości, że się dokona?
* Jak pomóc swoim Marzeniom na co dzień?

W Rytuale Anielskim zapoznamy się z działaniem Sił Kreacji i zasiejemy pozytywne, piękne potencjały. W oparciu o Wiedzę z dziedziny Alchemii będziemy mogli na bieżąco monitorować stan realizacji każdego z wyrażonych pragnień i uzupełniać częstotliwość ich potencjałów aż do chwili, gdy staną się fizyczne. Nauczysz się, jak pracować z energiami Anielskimi w kierunku spełnienia Twoich Marzeń oraz jak usłyszeć głos swojego Serca, mówiący o tym, czego pragniemy naprawdę. Uwaga – niewykluczone zaskoczenia!

Wykorzystaj siłę tej Wiosny, by obudziła do Życia wszystko, co z Tobie piękne!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadzenie: Wiedźma Anja
Data: 13.05.2019
Godzina: 20:00-23:59
Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/marzeniasiespelnia

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się: webinar@akademiaducha.pl

***

UWAGA! To nie jest jedynie panel szkoleniowy. To informacje, dopełnione praktyką.

Spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania!
Spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania. Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w nadświadomość, gdzie pozna swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!
Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.
Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram