Medytacja ze Zwierzętami Mocy: Uwolnienie

Medytacja ze Zwierzętami Mocy

Czy kiedy budzisz się rano, nawet w weekend, to pierwsze Twoje myśli kierują się na listę dzisiejszych zadań do zrobienia? Zatrzymaj się. Niech poniesie cię medytacja ze Zwierzętami Mocy.

Zamknij na chwilę oczy i poczuj, że jesteś na plaży. Morskiej plaży, gdzie słońce dopiero co wstało. Jest rześko i czysto. Noc zabrała wszystko co mroczne i ciężkie, wstaje nowy dzień. Wyobraź sobie, że stąpasz powoli po piasku. Z każdym krokiem Twoje ciało zaczyna się transformować. Stopy zmieniają się w kopyta, włosy rozwiewają się na wietrze w końską grzywę, wyrasta Ci przepiękny koński ogon. Jesteś białym, świetlistym koniem. Z powolnego spaceru przechodzisz do truchtu i zaczynasz biec coraz szybciej.

Nie ma tam limitu przestrzeni, cała plaża jest dla Ciebie. Możesz biec w stronę Słońca lub ze Słońcem, które chroni Twoje plecy. Poczuj pęd, poczuj wiatr w grzywie, poczuj miękki, mokrawy piasek pod kopytami. Poczuj w nozdrzach morską słoną bryzę. Skieruj się na brzeg morza, by pod Twoimi kopytami pojawiła się woda. Fala obmywa pędzące nogi. Poczuj prędkość, wiatr, światło i szybkie rześkie powietrze na ciele. To Twój bieg Wyzwolenia. Poczuj jak z tym pędem wszystkie sprawy do załatwienia spadają z Twojego grzbietu i układają się na piasku jak muszelki w mandalę. Zajmiesz się tym później, ale mandala już je organizuje.

Z każdym krokiem obserwuj jak Wolność w Tobie wnika w każdą komórkę, każdy neuron, każdą czakrę. Stajesz się Wolnością…

Medytacja ze Zwierzętami Mocy

źródło: www.lyxa-graphisme.com

Kiedy poczujesz, że już ostatnia muszelka spadła w grzbietu, że każdy ciężar Duszy poleciał z wiatrem obmyty falą morską, odetchnij mocno i z wydechem rozwiń swoje skrzydła. Są potężne, białe, świetliste. Jesteś pegazem i fruniesz tam, gdzie chcesz. Do Źródła, do Słońca, do mocnych wcieleń, Przewodników Duchowych, Aniołów. Spotkaj się tam z nimi, by dali Ci wytchnienie i harmonię.

Kiedy będziesz chciał wrócić wystarczy, że jako pegaz zjesz fioletowy kwiat, kosmiczny kamień, fioletową gwiazdę. Fiolet rozpływając się w Tobie powoli pozwoli Ci zejść na ziemię, do łóżka, pachnącej pościeli, w której nadal leżysz. Teraz otwórz oczy – poczuj ten poranek na plaży w sobie. I zacznij nowy dzień w harmonii ze sobą.

Dora Rosłońska

***

Akademia Ducha i Wiedźma Anja Anna zapraszają na:

WEBINAR: ZWIERZĘTA MOCY. POZNAJ SWOICH DUCHOWYCH PRZEWODNIKÓW Z KRÓLESTWA ZWIERZĄT!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram