Miłość – najwyższa energia, łącząca niższe ego z duszą

Gdybyśmy zrobili ranking rodzajów energii od najbardziej pożądanej, najpiękniejszej i najwyższej – zaczęlibyśmy od miłości. Ze wszystkich częstotliwości to właśnie miłość zajmuje podium. Nic dziwnego, w końcu serce jest najpotężniejszym organem, które oprócz lwiej roboty, która utrzymuje nas przy życiu, kontroluje uczucie współczucia, zrozumienia, hojności, przebaczenia, troski i najważniejsze: miłości.

Serce aktywuje wszystkie te dobre uczucia, które sprawiają, że czujemy się błogo, radośnie i szczęśliwie. Na poziomie energetycznym, serce łączy niższe ego z duszą. Zgodnie z duchową anatomią, to centralny punkt energetyczny w ciele.

Miłość to uczucie, którego pragniemy, pożądamy i za którym podążamy. Aby go doświadczyć, musimy otworzyć swoje serce. Otwarte serce pomaga przejść z pozycji “ja, przeciwko światu” do pozycji “ja, jako część świata”. Oznacza to mniej więcej tyle, że pogodzeni ze swoim losem możemy wiele zdziałać – dzielenie się sobą, swoim doświadczeniem, przemyśleniami sprawia, że życie ma sens. Z otwartym sercem czujesz się jak element układanki, jak coś, bez czego maszyna nie będzie działać poprawnie. Czujesz, że wszyscy jesteśmy połączeni i razem idziemy w jedynym słusznym kierunku – w kierunku szerzenia dobra.

Wróćmy jednak do aspektu energetycznego. Wiemy już, że cała materia jest energią w ruchu (również pieniądz!). Jesteśmy otoczeni energią, jesteśmy energią i pracujemy na energiach. Miłość to jedna z największych, najwyższych, najbardziej pożądanych i przede wszystkim głównych częstotliwości, od których wszystko się zaczyna. Uczucie miłości sprawia, że zdrowiejemy, natomiast brak tego uczucia i pójście w kierunku niższych wibracji to pożywka dla rozwoju chorób.

Źródło: unsplash.com

Czym jest miłość?

Bardzo często łączymy definicję miłości z tym co widzimy w mediach – w filmach czy serialach. Uczucie miłości przedstawione jest tam jako uczucie szczęścia, pełnego serca, radość i szczęście… w związku z drugą osobą. Kojarzymy miłość ze związkiem lub z rodzicielstwem. A prawda jest taka, że to zupełnie coś innego – oczywiście mamy do czynienia z miłością w relacjach międzyludzkich romantycznych czy tych rodzicielskich, ale miłość to znacznie szersze pojęcie. Uczucie, które można odczuwać bez względu na to czy jest się singlem, wdową, zakochanym nastolatkiem czy rozwodnikiem z trójką dzieci.

Miłość to głębokie zrozumienie, które wiąże się z pełną akceptacją świata, wydarzeń i ludzi.

Miłość jest wolna od osądów, pragnień i przekonań. Aby naprawdę kochać, musisz odłożyć na bok swoje ego. Tylko wtedy zobaczysz świat bez filtru swoich przekonań, koncepcji, osądów i uprzedzeń. Miłość jest tym, co pozwala rozpoznać drogę do doskonałości całego świata. Jest prawdą o tym, że inni ludzie nie są odpowiedzialni za to co czujesz. Jedynie ty sam ponosisz odpowiedzialność za swoje uczucia.

Uczucie nieprzyjemności sprawia, że w naszych myślach tworzy się dysharmonia. Miłość przywraca balans, ponieważ wszystkie komórki w ciele są dostosowane do naturalnego stanu uzdrawiania. Uzdrowienie powstaje w momencie, gdy wyrównujemy częstotliwość umysłu i emocji na poziom miłości. To ona jest podstawą uniwersalnego porządku.


Zapraszamy na cykl warsztatów on-line, na których obudzisz i rozwiniesz w sobie zarówno miłość uniwersalną, bezwarunkową, jak i otworzysz szeroko swoje serce na dawanie i przyjmowanie miłości w relacjach z innymi, tak, by przyciągnąć do swojego życia odpowiednią, bliską swej duszy osobę. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny pakiet: 

Miłość i Związki [pakiet czterech webinarów]

Miłość i Związki


Jak przyciągnąć więcej miłości?

Energia miłości rozgości się na dobre w twoim życiu, jeśli zaczniesz od pokochania siebie, pozwalania sobie na otwartość, elastyczność i przestrzeń, aby wydarzały się w twoim życiu same najpiękniejsze rzeczy. Energia miłości jest nierozłączna z akceptacją i zrozumieniem oraz otwarciem się na doświadczanie emocji, bez względu na to czy są dla ciebie pozytywne czy niekoniecznie.

  1. Medytuj ze szczególnym uwzględnieniem czakry serca.
  2. Uprawiaj sport lub ćwicz jogę w celu połączenia ciała z umysłem.
  3. Regularnie praktykuj ćwiczenie wdzięczności.
  4. Wybaczaj sobie, aby zrzucić z siebie ciężar negatywnej energii.
  5. Roztaczaj miłość wokół siebie – uśmiechaj się, życz dobrze, komplementuj. Pamiętaj, że akty miłości bezwarunkowej wracają jak bumerang.
  6. Korzystaj z Reiki, czyli japońskiej techniki uzdrawiania opartej na dotyku.
  7. Korzystaj z energii kryształów, aby poprawić swoje samopoczucie.
  8. Szukaj dobra, karm się dobrem, pochłaniaj dobro i generuj dobro.
  9. Ciesz się z drobiazgów, doceniaj je, rób przyjemność innym.

A ty? Czy czujesz w sobie miłość? W jaki sposób pracujesz nad tym, aby utrzymać tą najwyższą z wibracji?

Może cię również zainteresować artykuł: Wibracja Miłości – 528 Hz: w jakim celu stosować?

Nadine Lu

 

Źródła:
astrostar.com/LoveEnergy.htm”>https://www.astrostar.com/LoveEnergy.htm
https://medium.com/the-mission/why-the-healing-energy-of-love-is-a-powerful-force-206a295fae5a
fusionmaiadanang.wordpress.com/2017/03/13/energy-of-love/”>https://fusionmaiadanang.wordpress.com/2017/03/13/energy-of-love/
joeloveiw.com/blog/love-greatest-power-universe/

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram