Warsztaty: Miłość, seks, związki w świetle Totalnej Biologii

miłość

***Miłość, seks, związki***

 w świetle Totalnej Biologii

Zapraszamy na warsztaty!

Według odkryć Totalnej Biologii każda choroba jest programem. Program uruchamiany jest w w chwili, kiedy stres jaki przeżywamy, przekracza dopuszczalną normę zaprogramowaną dla naszego organizmu.

Jeśli nie panujemy nad tym świadomie, włącza się tzw. biologiczny program specjalny przetrwania. On ma nas przystosować do zmienionych – przez stres – warunków. Gdyby te programy nie istniały – nasz gatunek nie mógłby przetrwać. Jednak problem w tym, że ludzie nazywają te programy chorobami. Nie rozumieją skąd wzięło się zapalenie krtani, dlaczego mają cukrzycę, raka piersi lub prostaty. Skąd wzięły się kamienie w nerkach, dlaczego na tarczycy pojawiły się guzki, czemu nagle opryszczka na ustach?

Totalna Biologia dogłębnie wyjaśnia przyczyny choroby, a jej odkrycie wyłącza jej program.

Niezwykłe jest to, że ta dziedzina wiedzy dokładnie wie, jaki rodzaj emocji stoi za określoną zmianą w ciele. Tu niczego nie ma na chybił trafił – biologiczna precyzja odkrywa przed nami mądrość Matki Natury.

Kiedy rozumiemy jakie procesy i dlaczego akurat takie jakie zachodzą w naszych oraganizmach, przestajemy się bać. Gdy nie generujemy lęku, w naszych tkankach nie zapisują się nowe zmiany!

To wiedza dla wszystkich, potrzebna na co dzień. Może uratować życie nam i naszym bliskim. Poznajmy Totalną Biologię, by poznać siebie.

***

Tematem naszych warsztatów tym razem będzie:

Miłość, seks, związki w świetle Totalnej Biologii

„Jesteś dokładnie jak twoja matka”! „ Przypominasz mi mojego ojca” !

Znacie to? No, jasne, to klasyka gatunku we wszystkich związkach.

A gdyby pójść krok dalej i dowiedzieć się co wie na temat partnerstwa i seksulaności psychobiologia?

Zrozumieć, skąd wziąła się niepłodność, homo i biseksualizm, jaka jest prawdziwa przyczyna chorób wenerycznych, wieczne infekcje pochwy, przedwczesny wytrysk, bolesne miesiączki, ciąża pozamaciczna, zespół plicystycznych jajników i wiele innych fizycznych problemów, które „objawiają” się na ciele, ale swój początek znalazły w czasach dzieciństwa.

Każdy z nas żył bowiem w określonej triadzie rodzinnej: mama, tata, dziecko. To, co wydarzyło się wtedy w obszarze emocji dziecka, może w jego dorosłym życiu stać biologicznym problemem, czyli… chorobą.

Odkryjmy jej prawdziwe przyczyny i pożegnajmy raz na zawsze!

„Totalna biologia w praktyce i dla każdego” – to kolejny warsztat, ktory odkryje przed wami prawdziwe przyczyny chorób i niedomagań. Tym razem, oprócz podstaw tej wiedzy porozmawiamy o tym co dla wszystkich jest super ważne: miłość, seks, związki, partnerstwo.

Czekamy na Was!

Poza tym – będzie czas na pytania indywidualne 🙂

Wspólnie odkryjemy prawdziwą przyczynę chorób i zachowań!

Jeśli chcesz zrozumieć co naprawdę dzieje się w twoim organizmie, dlaczego zachorowałaś właśnie w tym momencie, co sprawia, że nie dogadujesz się z partnerem, a w rodzie wszystkie kobiety umierały na raka piersi lub wątroby – już czas poznać Biologikę/Totalną Biologię.

Szkolenie prowadzi Sonia Ross, dziennikarka z wykształceniem medycznym, konsultantka Biologiki, certyfikowana terapeutka Recall Healing.

Uczyła się od wszystkich „biologicznych guru”: dr Gilberta Renaud, Roberto Barnai, Gerarda Athiasa. Zafascynowana genialną metodą docierania do przyczyn zmian chorobowych, prostym językiem odkrywa tajemnice ciała przed każdym kto chce je poznać. Od wielu lat pisze teksty dotyczące psychologii, medycyny i ezoteryki.

***

Tutaj artykuły Soni:

JEDZ I CHUDNIJ: TOTALNA BIOLOGIA W PRAKTYCE

ODKRYJ TAJEMNICĘ CHOROBY: TOTALNA BIOLOGIA W PRAKTYCE

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Data: 8.12.2019

Godziny:

niedziela: 10:00 – 17:00

Miejsce: Warszawa (szczegóły niebawem)

Zapisy i informacje szczegółowe: ewelina@akademiaducha.pl

Istnieje możliwość uczestniczenia w warsztatach przez Internet:

Rejestracja i zapisy znajdują się pod tym linkiem: ekademia.pl/kurs/TotalnaBiologia2

Jeśli macie jakieś pytania odnośnie webinaru prosimy o kontakt:

webinar@akademiaducha.pl

***

Zapraszamy Serdecznie!

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram