Miłość i telepatia: 12 kroków, aby wysłać miłość telepatycznie

Miłość

W naszym życiu jest wiele sytuacji w których chcemy wysłać naszą miłość do naszych bliskich i tych, na których nam zależy. Być może staramy się pomóc ukochanej osobie uzdrowić z jakiejś dolegliwości psychicznej lub fizycznej, lub też uważamy, że potrzebuje ona naszego wsparcia i otuchy w trudnym momencie jej życia.

Jeśli nasza ukochana osoba mieszka daleko od nas, a my nie możemy być tam, aby bezpośrednio wspierać ją swoją miłością, lub coś innego nas powstrzymuje od udzielenia fizycznego wsparcia, to jesteśmy w stanie wysłać im naszą miłość telepatycznie, co da nam szansę na opiekę i miłość w sposób, o którym wcześniej nawet nie myśleliśmy.

W rzeczywistości istnieje kilka istotnych czynników, które musimy zrozumieć na temat komunikacji telepatycznej. Każda osoba ma możliwość wysyłania wiadomości za pomocą telepatii; ale musisz być świadomy intencji, z którą chcesz taką wiadomość wysłać.

Powinieneś wysyłać wiadomości z troską, miłością, a także  pragnieniem uzdrawiania bezwarunkowego, pozbawionego własnych przekonań dotyczących tego, czego według ciebie adresat potrzebuje, by został uzdrowiony. Wszystko, co musisz zrobić, to zamknąć oczy, wyobrazić sobie osobę, której chcesz wysłać wiadomość, a następnie zaoferować miłość, którą chcesz delikatnie wysłać jako twój dar dla niej. Pamiętaj jednak, że miłości i uzdrowienia nie można u nikogo wymuszać.

Aby wysłać miłość za pomocą telepatii, powinieneś wykonać następujące czynności:

 1. Przede wszystkim powinieneś znaleźć ciche miejsce, dzięki czemu będziesz mógł ukończyć proces bez przerywania. Aby uzyskać najlepsze wyniki, możesz znaleźć miejsce, w którym będziesz się czuł komfortowo i w którym będziesz mógł usiąść w pozycji medytacyjnej lub położyć się na wygodnym podłożu.
 2. Następnie zrelaksuj się. Aby być skutecznym, musisz dojść do stanu relaksu mentalnego. Zamknij oczy i powoli skup uwagę na swoim ciele i wrażeniach, jakie z niego dochodzą.
 3. Następnie, licząc do czterech wdychaj powoli powietrze do płuc, ponownie licząc do czterech wstrzymaj oddech, by następnie wypuścić powietrze w tym samym rytmie, na koniec wstrzymaj oddech mając puste płuca, znowu licząc do czterech. Powtarzaj nieśpiesznie ten cykl, aż poczujesz, że osiągnąłeś stan medytacji.
 4. Teraz skup się na danej osobie. Powinieneś ją sobie wyobrazić stojącą przed tobą.
 5. Następnie pozwól sobie poczuć całą troskę i miłość, którą chcesz się z nią podzielić. Powinieneś poczuć, jak miłość przejmuje całe twoje ciało, a jej centrum znajduje się w sercu.
 6. Następnie skup się na miłości i upewnij się, że jest czysta, a także życzliwa i delikatna. Jeśli zauważysz jakiekolwiek napięcia czy negatywne myśli – uwolnij je wraz z oddechem i upewnij się, że czujesz tylko bezwarunkową miłość.
 7. Powtórz w myślach: „Wysyłam moją miłość bezwarunkowo i bez uprzedzeń. Nie mogę kontrolować działań tych, których kocham, ani też nie będę zmuszał ich do miłości, jednakże uczynię moją miłość dostępną, jeśli on/ona zdecyduje się to zaakceptować i przyjąć”. Upewnij się również, że przekazałeś wiadomość do swojego serca.
 8. Skup całą swoją uwagę na miłości, którą chcesz podarować i wyobraź sobie jak cała ta wibrująca energia zaczyna przyśpieszać jeszcze bardziej, stając się gotową do przekazania drugiej osobie.
 9. Wyobraź sobie, że z tej wysokowibracyjnej energii miłości wyłania się gruby złoty przewód, który łączy cię z ukochaną osobą. Niech ten przewód wychodzi wprost z twojego serca i łączy się z drugą osobą poprzez jej trzecie oko. Postaraj się, by wyobrażenie tego przewodu było najbardziej realne jak tylko potrafisz.
 10. Pozwól tym energiom, które zawierają troskę, wsparcie i miłość, przepływać po tym przewodzie. Wyobraź sobie ten przepływ najlepiej jak potrafisz, skupiając na tym całą swoją uwagę.
 11. Upewnij się, że przepływ nie jest niczym zakłócany. Jeśli pojawią się przeszkody, wyobraź sobie jak energia bezwarunkowej miłości lub Siły Wyższej rozpuszcza te przeszkody, by energia mogła płynąć swobodnie.
 12. Proces powinieneś kontynuować przez około 10 minut lub dłużej, jeżeli poczujesz, że osoba tego potrzebuje (lub sama ci zakomunikuje). Możesz powtarzać ten proces przez kilka dni, aby zoptymalizować jego działanie.

***

Wiedźma Anja Anna i Akedamia Ducha zapraszają na:

 Rytuał Usunięcia Przeszkód na Drodze Miłości

Działanie Rytuału obejmuje:
* Przywołanie osoby, która Cię odwzajemni w Życiu i w uczuciach;
* Oczyszczenie Drogi do Miłości – jeśli pomiędzy tymi których kochasz a Tobą znajdują się przeszkody, energia tego rytualnego oddziaływania pozbędzie się ich, by to, co naturalne, mogło rozbłysnąć z pełną Mocą;
* Oznajmienie Gotowości na Miłość i w konsekwencji Otwartość na to, by jej doznać i by być jej twórcą;
* Złamanie klątw i uroków, rzuconych w celu uniemożliwienia realizacji w uczuciach;
* Powierzenie Siłom Anielskim i Archanielskim opieki nad każdym rodzajem Miłości w Twoim Życiu
* Otworzenie Percepcji na Klucze i Wskazówki, prowadzące do Miłości
* Usunięcie zwątpień i zawahań, a w konsekwencji – opóźnień i dysharmonii w doświadczaniu Miłości.
* Powierzenie w opiekę Boga kroków do Miłości i wzrastania w niej.

Źródło: Na podstawie consciousreminder.com/2018/12/27/love-telepathy-13-simple-steps-to-send-love-telepathically

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram