Mistrzowskie wibracje: 55, 66, 77, 88, 99

W portrecie numerologicznym, w drodze życia, najczęściej spotykane mistrzowskie wibracje to 11, 22, 33 i (choć trochę rzadziej) 44. Nie są to jedyne liczby, które niosą ze sobą wyjątkową wibrację i nie jest to jedyne miejsce, w którym występują. Jeśli więc nie jesteś z drogi życia  mistrzem, nic straconego! Być może wibracja mistrzowska ukrywa się gdzieś głębiej.

Przeczytaj również:
Mistrzowska wibracja 11
Mistrzowska wibracja 22
Mistrzowska wibracja 33
Mistrzowska wibracja 44

Oprócz tych liczb mistrzowskich, na innych poziomach portretu numerologicznego – występujące jako podliczby liczb prostych –  mogą znaleźć się pozostałe wibracje mistrzowskie, takie jak: 55, 66, 77, 88, 99.

Co one oznaczają i czego można się po nich spodziewać?

Mistrzowska liczba 55

Energia

Bardzo wysoka mistrzowska wibracja. Głęboka percepcja sprzyjająca naukowcom i odkrywcom. Może powołać kapłana, mędrca lub pioniera. Oznacza cierpliwość i harmonię na poziomie psychiki. W negatywie – przynosi chaos, charakteryzuje narcyza, pokazuje brak moralności i egoizm, określa zagubionych.

Lekceważenie misji liczby 55 może sprawić, że pokaże się ona w naszym życiu w negatywnym świetle. Jeśli jednak pozwolimy jej na działanie, dostaniemy od niej świetne pionierskie pomysły, przebłyski geniuszu i natchnienie. Korzystanie z potencjału tej mistrzowskiej wibracji to nic innego jak uświadomienie sobie, że się ją posiada. We współpracy z dyscypliną i poszanowaniem wolności swojej i innych, może pokazać piękne rzeczy – pasję, ciekawość, niezależność. Często powołuje do służby duchowej lub do pracy na płaszczyźnie duchowej. Najważniejsze jest to, aby zrezygnować z egoizmu i usztywnić swój kręgosłup moralny – wtedy negatyw tej wibracji będzie się trzymał od nas z daleka.

Mistrzowska liczba 66

Miłość kosmiczna

Radość życia, a wraz z nią piękno i prawda. Wibracja ta jest podstawą do budowania zdolności artystycznych. To odpowiedzialność i życie w pełnej harmonii w kierunku pięknego, przewidywalnego i swobodnego życia.  Aby odpowiednio wykorzystać tę wibrację i osiągnąć sukces w wybranej przez siebie dziedzinie, konieczne jest zapanowanie nad własną emocjonalnością. 66 podkreśla wrażliwość, nakręca wyobraźnię, daje tolerancję, a przy tym wspiera w osiąganiu sukcesów, również materialnych.

Miłość kosmiczna nakazuje się dzielić – inaczej może zaistnieć sytuacja, w której wibrować będziemy negatywnie, a wtedy bardzo prawdopodobna jest utrata sukcesu oraz długo wypracowanej niezależności.

Szczęście, wiedza, regularność, cierpliwość, miłość, dobroć. Kiedy idziemy w zgodzie z wibracją tej liczby, możemy cieszyć się życiem i korzystać z jego najpiękniejszych aspektów, które są zgodne z naszymi marzeniami.mistrzowskie wibracje

Mistrzowska liczba 77

Mądrość kosmiczna

Wibracja, która jest związana z karmą wolności 14 (sprawdź, co to oznacza). Poprzez naukę i analizę prowadzi do rozwoju życia duchowego. Ułatwia panowanie nad sobą i jednocześnie dba o niezależność i poczucie wolności.

Osoby, które w swoim portrecie numerologicznym mają wibrację 77, to osoby z doskonale wyważoną mieszanką dużego poczucia humoru, powagi i ostrożności. Mają misję życiową, są odważne i śmiało stawiają kolejne kroki na drodze do spełniania swoich marzeń. Mogą zostać mistykami, naukowcami lub wynalazcami, a wszystko po to, aby zostawić po sobie ślad i zasilić energetycznie potencjał Wszechświata.

77 to także twórczość – słowo pisane, muzyka, obraz. Przelewanie kosmicznej mądrości na sztukę jest czymś w rodzaju powołania. Sztuka uprawiana przez mistrzowską wibrację ma za zadanie zdjąć kajdany umysłu i materii – specyficzny klimat na jakim bazuje, otwiera serca i umysły.

Mistrzowska 77 inwestuje w podróże i dba o kontakt z naturą. Często dostaje znaki od Wszechświata, w postaci napotkanych ludzi, słów, obrazów, dźwięków czy snów. To liczba transformacji – aby nie zniszczyć jej potencjału, należy chłonąć wiedzę i przekazywać ją dalej. Bycie obserwatorem w tej sytuacji nie jest możliwe. Jeżeli nie pozwolimy ujść energii, wtedy ona zablokuje się.

Mistrzowska liczba 88

Mistycyzm

Wibracja, która nosi w sobie karmę 16 – karmę związków (sprawdź, co to oznacza). Podwójny symbol nieskończoności, który określa geniusza finansów lub mistyka, który ma za zadanie wprowadzenie równowagi między światem ducha i materii. W tej wibracji można rozwinąć się dwojako – albo przez osiągnięcie sukcesu na planie materii, albo przez sukces na planie duchowym.

Dla osób z tą wibracją niezwykle ważna jest rodzina i związek, który bazuje na porozumieniu wewnętrznym. Wibrując na poziomie 88, jesteśmy doskonale zorganizowani, cierpliwi i dbamy o sprawiedliwość, zarówno we własnym życiu jak i życiu innych. Sukces, do którego dotrze 88, jest zdobyty zgodnie z zasadami, bez żadnych przekrętów.

Mistrzowska liczba 99

Mesjanizm

Najwyższa z liczb mistrzowskich. Powołanie, które może być niezwykle niebezpieczne, ponieważ może prowadzić do oddania się wartościom duchowym z całkowitym zaniedbaniem siebie.

Liczba ta opisuje kapłana wiedzy duchowej, który kieruje się uniwersalną miłością. Opiekun, nauczyciel, kierujący się ideałami. Jego misją jest doskonalenie siebie i pomoc w doskonaleniu się innych. Połączenie wiedzy i miłości kosmicznej. Doświadcza przestrzeni na wiele sposobów, wędruje po świecie. Obywatel świata.  Jeden z ostatnich etapów ewolucji duchowej.

Nadine Lu

 

Źródła:
http://numerologiadlaciebie.blogspot.com/2016/02/55-mistrz-innowacji.html
https://bytzbiorowy.pl/166-liczby-mistrzowskie/600-liczby-mistrzowskie-77-a/
http://ezowymiar.pl/artykul/?tx_ttnews%5Btt_news%5D=154&cHash=8fa4e331e2023b8024645e6d5bc6a7e6
http://ezowymiar.pl/artykul/?tx_ttnews%5Btt_news%5D=155&cHash=b38d8a4d32dd07a9bb58004c605edaf5
Zdjęcia: https://unsplash.com

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram