Moc Fioletowego Płomienia i sposoby jego wykorzystania

moc fioletowego płomienia

Zgodnie z mądrością Aniołów, Fioletowy Płomień jest w rzeczywistości wyrazem Siódmego Promienia Stworzenia. Fioletowy Płomień jest wynikiem duchowego aktu, który ma zdolność transmutowania negatywności i ludzkiej karmy. Zastosowanie płomienia pomaga także w przyspieszaniu wibracji pól energetycznych w nas.

Co się wydarzy w naszym życiu, kiedy odkryjemy sposób na znalezienie równowagi?

Według niektórych ekspertów, fioletowy płomień to narzędzie transformacji, które rządzi epoką Wodnika, która rozpoczęła się w 1954 roku i ma wpływ na cykl, który obecnie przeżywamy. Uwolnienie naszego umysłu od pewnych ograniczeń i ograniczających przekonań jest możliwe właśnie dzięki temu Anielskiemu narzędziu, które, jeśli jest wykorzystywane świadomie, może przynieść równowagę tam, gdzie jest to potrzebne.

Może cię również zainteresować: Jak chronić się przed Wampirami Energetycznymi? 10 praktyk, które oczyszczą cię ze złej energii

Jakie jest znaczenie Fioletowego Płomienia?

Narzędzie to pomaga zidentyfikować wszystkie rzeczy, które muszą zostać oczyszczone, a także odnowione, przynosząc wolność każdemu, kto jej potrzebuje. W rzeczywistości działa zarówno na płaszczyźnie duchowej, jak i fizycznej.

Inna nazwa fioletowego płomienia, to Płomień Przebaczenia i Miłosierdzia, ponieważ w rzeczywistości płomień ten jest reprezentacją wibracji Ducha Świętego.

Kiedy ten płomień napotyka na nasze negatywnie uczucia i myśli, takie jak gniew, stres, nienawiść, depresja i zranienie, uwalnia od nich i wprowadza miłość i harmonię.

Fioletowy Płomień jest ekspresją pochodzącą z Siódmego Promienia, którego celem jest zjednoczenie ducha i materii. Siódmy Promień jest tak naprawdę boskim narzędziem, które ma zdolność przekształcania idei i zachowań. Może leczyć choroby duchowe, fizyczne i emocjonalne, leczyć urazy, łagodzić ból i cierpienie, oczyszczać negatywną karmę, uzdrawiać związki, wspierać w trudnych czasach i dosłownie rozpuszczać problemy. Jego moc wpływa na żyjące istoty, a także na przedmioty, domy, oceany, miasta, rzeki, oraz całe kraje i planety.


Jeśli chcesz nauczyć się pracować z Mocą własnego Fioletu i Aniołami Fioletowego Płomienia, to zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach on-line: *FIOLETOWA TRANSFORMACJA* POŁĄCZENIE Z WŁASNĄ MOCĄ 


Jak możemy użyć płomienia?

Aby użyć płomienia w naszym życiu, musimy poprosić Wyższą Jaźń, aby przekazała nam jego energię. Potem powinniśmy zacząć wizualizować jak płomień formuje się na czubku głowy. Powinniśmy także spróbować wyobrazić sobie, że fioletowy płomień i ognista kula biegną po całym naszym ciele, wchodząc w naszą czakrę korony i przechodząc przez każdą z siedmiu czakr.

Przez pewien czas powinniśmy wyobrażać sobie, że energia działa na naszą czakrę serca, a także przywraca równowagę naszemu duchowemu, energetycznemu i fizycznemu ciału. Następnie powinniśmy poprosić płomień, aby transmutował negatywne rzeczy w pozytywne, z zachowaniem harmonii i uzdrowieniem wszystkiego, co tego uzdrowienia potrzebuje, w bezpieczny dla nas sposób.

Aby wchłonąć całą energię, która emanuje z tego płomienia, możemy wejść w stan medytacyjny na kilka lub kilkanaście minut. W ten sposób nasz umysł rozluźni się i otworzy na korzyści płynące z uzdrowienia, które przyszło wraz z płomieniem.

Cały proces możemy wesprzeć modlitwą i dodatkowymi elementami, które czujemy, że będą skuteczne. Warto byłoby również użyć kryształów, kwiatów lub kadzideł –  wszystkiego, co pozwoli przestrzeni się oczyścić i naenergetyzować na czas pracy z płomieniem.

Źródło: consciousreminder.com/2018/11/17/discover-the-violet-flame-and-all-the-ways-you-can-use-it

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram