Moc Fioletowego Płomienia i sposoby jego wykorzystania

moc fioletowego płomienia

Zgodnie z mądrością Aniołów, Fioletowy Płomień jest w rzeczywistości wyrazem Siódmego Promienia Stworzenia. Fioletowy Płomień jest wynikiem duchowego aktu, który ma zdolność transmutowania negatywności i ludzkiej karmy. Zastosowanie płomienia pomaga także w przyspieszaniu wibracji pól energetycznych w nas.

Co się wydarzy w naszym życiu, kiedy odkryjemy sposób na znalezienie równowagi?

Według niektórych ekspertów, fioletowy płomień to narzędzie transformacji, które rządzi epoką Wodnika, która rozpoczęła się w 1954 roku i ma wpływ na cykl, który obecnie przeżywamy. Uwolnienie naszego umysłu od pewnych ograniczeń i ograniczających przekonań jest możliwe właśnie dzięki temu Anielskiemu narzędziu, które, jeśli jest wykorzystywane świadomie, może przynieść równowagę tam, gdzie jest to potrzebne.

Jakie jest znaczenie Fioletowego Płomienia?

Narzędzie to pomaga zidentyfikować wszystkie rzeczy, które muszą zostać oczyszczone, a także odnowione, przynosząc wolność każdemu, kto jej potrzebuje. W rzeczywistości działa zarówno na płaszczyźnie duchowej, jak i fizycznej.

Inna nazwa fioletowego płomienia, to Płomień Przebaczenia i Miłosierdzia, ponieważ w rzeczywistości płomień ten jest reprezentacją wibracji Ducha Świętego.

Kiedy ten płomień napotyka na nasze negatywnie uczucia i myśli, takie jak gniew, stres, nienawiść, depresja i zranienie, uwalnia od nich i wprowadza miłość i harmonię.

Fioletowy Płomień jest ekspresją pochodzącą z Siódmego Promienia, którego celem jest zjednoczenie ducha i materii. Siódmy Promień jest tak naprawdę boskim narzędziem, które ma zdolność przekształcania idei i zachowań. Może leczyć choroby duchowe, fizyczne i emocjonalne, leczyć urazy, łagodzić ból i cierpienie, oczyszczać negatywną karmę, uzdrawiać związki, wspierać w trudnych czasach i dosłownie rozpuszczać problemy. Jego moc wpływa na żyjące istoty, a także na przedmioty, domy, oceany, miasta, rzeki, oraz całe kraje i planety.

Może cię również zainteresować: Jak chronić się przed Wampirami Energetycznymi? 10 praktyk, które oczyszczą cię ze złej energii

Jak możemy użyć płomienia?

Aby użyć płomienia w naszym życiu, musimy poprosić Wyższą Jaźń, aby przekazała nam jego energię. Potem powinniśmy zacząć wizualizować jak płomień formuje się na czubku głowy. Powinniśmy także spróbować wyobrazić sobie, że fioletowy płomień i ognista kula biegną po całym naszym ciele, wchodząc w naszą czakrę korony i przechodząc przez każdą z siedmiu czakr.

Przez pewien czas powinniśmy wyobrażać sobie, że energia działa na naszą czakrę serca, a także przywraca równowagę naszemu duchowemu, energetycznemu i fizycznemu ciału. Następnie powinniśmy poprosić płomień, aby transmutował negatywne rzeczy w pozytywne, z zachowaniem harmonii i uzdrowieniem wszystkiego, co tego uzdrowienia potrzebuje, w bezpieczny dla nas sposób.

Aby wchłonąć całą energię, która emanuje z tego płomienia, możemy wejść w stan medytacyjny na kilka lub kilkanaście minut. W ten sposób nasz umysł rozluźni się i otworzy na korzyści płynące z uzdrowienia, które przyszło wraz z płomieniem.

Cały proces możemy wesprzeć modlitwą i dodatkowymi elementami, które czujemy, że będą skuteczne. Warto byłoby również użyć kryształów, kwiatów lub kadzideł –  wszystkiego, co pozwoli przestrzeni się oczyścić i naenergetyzować na czas pracy z płomieniem.

***

Weź udział w WIELKIM OCZYSZCZANIU ENERGETYCZNYM

Zapraszamy Was na Wielkie Oczyszczanie Energetyczne, żeby oczyścić i zharmonizować czakry, wymieść z ciała wszelką złą energię, podczepy oraz nieprzyjazne byty i zaprosić dobre wibracje, żeby zrobić porządki z Ciałem i Duchem na wszystkich poziomach. Pomoże w tym oczywiście Anielski Rytuał Oczyszczający, w trakcie którego ciało zostanie dokładnie przeskanowane energetycznie przez energię Anielską i Archanielską, a siła Magii, wzmocniona mocą muzyki, da Wam pełen uważności, cudowny proces uwalniający.

(Webinar będzie nagrywany, jeśli z jakiś powodów nie możesz być z nami na żywo, szkolenie po wykupieniu dostępu będziesz mógł obejrzeć w dowolnym, dogodnym dla siebie momencie).

Źródło: consciousreminder.com/2018/11/17/discover-the-violet-flame-and-all-the-ways-you-can-use-it

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
InstagramWspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *