Moc Materializacji – Spełnij Marzenia! [webinar]

MOC MANIFESTACJI. Materializacja – zamiast czekać aż marzenie się spełni, Ty je spełnij!

Webinar (szkolenie internetowe)

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/MocMaterializacji

Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!

Zastanawiałeś się, jak by to było, gdyby nagle udało Ci się zrealizować najskrytsze pragnienie Serca? Przestań się zastanawiać. Zrób to.

Pełnia w Rybach, nosząca imię Pełni Księżyca Jesiotrów, to szczególny Czas. Planety, wchodzące w układ zwany Wielkim Trygonem Ziemskim, w niezwykły sposób sprzyjają materializacji. W związku z tym wypisz na kartce bądź przygotuj mentalnie listę życzeń, intencji i spraw, przez które pragniesz przepuścić potężną Magię Anielską, by dokonać materializacji. Jeśli czujesz, że twoje Marzenia są piękne i niosą sobą Dobro dla świata, pozwól im stać się Rzeczywistością!

Energia Anielska nie ocenia. Nie cenzuruje. Nie stara się sprawdzić, czy w swojej opinii “zasłużyłeś” na Cud, czy też z różnych względów nie. Jeśli jest w Tobie zaufanie do Miłości Boga oraz otwartość na pomoc, która możesz otrzymać za sprawą Magii, ogromna Moc przepłynie przez każdy sektor Twojego Życia, w którym na to pozwolisz. Jeśli potrzebujesz pomocy w dziedzinie finansów – spokojnie, pozwól swojej Obfitości się wydarzyć, gdy tylko dokonasz Rytuału.

Jeśli to, co niesiesz w Sercu jako pragnienie i wnosisz w Rytuał jako kierunek dla przepływu energii jest związane ze zdrowiem – szmaragdowa energia Archanioła Rafaela pomoże Ci i oczyści Cię z napięć, bólu oraz chorób, odwracając procesy chorobowe i dając Ci wyraźne wskazówki, czym możesz pomóc sobie na co dzień. Jeśli skupisz się na relacjach, rodzinie bądź przyjaźniach – również możesz liczyć na pomoc Archanielską, ponieważ Aniołowie, spoglądając na Ciebie, widzą w Tobie Boską Cząsteczkę i znają swój obowiązek dbania o jej losy na Ziemi. W związku z czym nie krępuj się – jeżeli masz potrzebę poprosić o więcej rzeczy niż jedna – wypowiedz swoje intencje na początku Rytuału bądź spisz je, a pozwolisz energii odnaleźć drogę do nich i wskazać najlepsze możliwe rozwiązania.

Podczas stanu rytualnego energia Pełni pomoże nam wzbić się jeszcze wyżej niż jest to możliwe na co dzień – Pełnia jest bowiem całym błogosławieństwem Mocy Księżyca. Wszystko w Naturze zgłaśnia, dokonuje się, cykle ulegają domknięciu, procesy wieńczone są sukcesami. Stąd nasza decyzja o spędzeniu tego szczególnego dnia z Wami – jeśli do tej pory nie mogliście przebić się w energiach, by doświadczyć czystej, pełnowymiarowej Magii – teraz wszystko we Wszechświecie wesprze Was, by stało się to możliwe.

Rytuał ten będzie szczególny, ponieważ jednym z jego założeń jest to, by każdy uczestnik – niezależnie od płci – zaprzyjaźnił się ze swoją lunarną stroną i ze wszystkim, co w życiu kobiece. Możemy więc poruszyć takie wrażliwe struny jak kontakt z matką, kontakty i połączenia z kobietami, siostrzane relacje oraz oczywiście codzienny stosunek do energii żeńskiej. W wykładzie wyjaśnię między innymi, jak rozmawiać z Księżycem i w jaki sposób słuchać jego cykli, jak tworzyć Rytuały, Ceremonie i działania by były zgodne z Naturą i by otrzymały każda potrzebną pomoc oraz oczywiście jak celebrować Pełnię, by za każdym razem dała ogromny wzrost Mocy i świetny rozpęd aż do Nowiu i z powrotem. Poznasz zaklęcia, afirmacje, czary oraz formuły, których doskonale jest używać podczas Pełnego Księżyca. To również doskonały dzień na spisanie Reguł Ścieżki oraz innych dokumentów rytualnych – jeśli jesteś Czyniącym, który właśnie tworzy Prawo dla swoich działań, bądź z nami i dowiedz się, jak najlepiej to robić i w jaki sposób uzupełniać na bieżąco Księgi, Kalendarz oraz magiczne notatki.

Spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania. Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

Niech ta wspaniała Pełnia dopełni Szczęścia również w Twoim Życiu!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/MocMaterializacji

Jeśli masz pytania techniczne odnośnie webinaru, skontaktuj się: webinar@akademiaducha.pl

***

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w nadświadomość, gdzie pozna swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.
Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
InstagramWspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *