Moc Materializacji – Spełnij Marzenia!

Spełnij Marzenia

*** MOC MANIFESTACJI ***
Materializacja – Zamiast czekać aż marzenie się spełni, Ty je spełnij!
Webinar (szkolenie internetowe)

Zastanawiałeś się, jak by to było, gdyby nagle udało Ci się zrealizować najskrytsze pragnienie Serca?

Przestań się zastanawiać. Zrób to.

Najbliższa Pełnia – w Rybach – nosząca imię Pełni Księżyca Jesiotrów, to szczególny Czas. Planety, wchodzące w układ zwany Wielkim Trygonem Ziemskim, w niezwykły sposób sprzyjają materializacji. W związku z tym wypisz na kartce bądź przygotuj mentalnie listę życzeń, intencji i spraw, przez które pragniesz przepuścić potężną Magię Anielską, by dokonać materializacji. Jeśli czujesz, że twoje Marzenia są piękne i niosą sobą Dobro dla świata, pozwól im stać się Rzeczywistością!

Energia Anielska nie ocenia. Nie cenzuruje. Nie stara się sprawdzić, czy w swojej opinii “zasłużyłeś” na Cud, czy też z różnych względów nie. Jeśli jest w Tobie zaufanie do Miłości Boga oraz otwartość na pomoc, która możesz otrzymać za sprawą Magii, ogromna Moc przepłynie przez każdy sektor Twojego Życia, w którym na to pozwolisz. Jeśli potrzebujesz pomocy w dziedzinie finansów – spokojnie, pozwól swojej Obfitości się wydarzyć, gdy tylko dokonasz Rytuału. Jeśli to, co niesiesz w Sercu jako pragnienie i wnosisz w Rytuał jako kierunek dla przepływu energii jest związane ze zdrowiem – szmaragdowa energia Archanioła Rafaela pomoże Ci i oczyści Cię z napięć, bólu oraz chorób, odwracając procesy chorobowe i dając Ci wyraźne wskazówki, czym możesz pomóc sobie na co dzień. Jeśli skupisz się na relacjach, rodzinie bądź przyjaźniach – również możesz liczyć na pomoc Archanielską, ponieważ Aniołowie, spoglądając na Ciebie, widzą w Tobie Boską Cząsteczkę i znają swój obowiązek dbania o jej losy na Ziemi. W związku z czym nie krępuj się – jeżeli masz potrzebę poprosić o więcej rzeczy niż jedna – wypowiedz swoje intencje na początku Rytuału bądź spisz je, a pozwolisz energii odnaleźć drogę do nich i wskazać najlepsze możliwe rozwiązania.

Podczas stanu rytualnego energia Pełni pomoże nam wzbić się jeszcze wyżej niż jest to możliwe na co dzień – Pełnia jest bowiem całym błogosławieństwem Mocy Księżyca. Wszystko w Naturze zgłaśnia, dokonuje się, cykle ulegają domknięciu, procesy wieńczone sa sukcesami. Stąd nasza decyzja o spędzeniu tego szczególnego dnia z Wami – jeśli do tej pory nie mogliście przebić się w energiach, by doświadczyć czystej, pełnowymiarowej Magii – teraz wszystko we Wszechświecie wesprze Was, by stało się to możliwe.

Rytuał ten będzie szczególny, ponieważ jednym z jego założeń jest to, by każdy uczestnik – niezależnie od płci – zaprzyjaźnił się ze swoją lunarną stroną i ze wszystkim, co w życiu kobiece. Możemy więc poruszyć takie wrażliwe struny jak kontakt z matką, kontakty i połączenia z kobietami, siostrzane relacje oraz oczywiście codzienny stosunek do energii żeńskiej. W wykładzie wyjaśnię między innymi, jak rozmawiać z Księżycem i w jaki sposób słuchać jego cykli, jak tworzyć Rytuały, Ceremonie i działania by były zgodne z Naturą i by otrzymały każda potrzebną pomoc oraz oczywiście jak celebrować Pełnię, by za każdym razem dała ogromny wzrost Mocy i świetny rozpęd aż do Nowiu i z powrotem. Poznasz zaklęcia, afirmacje, czary oraz formuły, których doskonale jest używać podczas Pełnego Księżyca. To również doskonały dzień na spisanie Reguł Ścieżki oraz innych dokumentów rytualnych – jeśli jesteś Czyniącym, który właśnie tworzy Prawo dla swoich działań, bądź z nami i dowiedz się, jak najlepiej to robić i w jaki sposób uzupełniać na bieżąco Księgi, Kalendarz oraz magiczne notatki. A przy okazji drobny prezent ode mnie – każdy posiadacz Księgi Magii na rok 2018 otrzyma możliwość uczestnictwa w szkoleniu i w Rytuale za połowę ceny.

Wystarczy wysłać nam zdjęcie własnej Księgi na adres webinarksiegamagii@akademiaducha.pl . Nie musi ono ukazywać twojej tożsamości – niech będzie artystyczne lub takie jak czujesz, niech ukaże czym dla Ciebie jest Księga lub po prostu potwierdzi, że pracujesz w oparciu o Wiedzę z niej. W odpowiedzi na maila otrzymasz link do webinaru za połowę jego kwoty. W taki Dzień nic nie powinno przeszkadzać Ci w połączeniu się z Magią – dlatego też pozwól sobie, by wydarzyło się dla Ciebie najpiękniej!

Szczegóły znajdziecie w tym wideo:

Spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania. Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

Niech ta wspaniała Pełnia dopełni Szczęścia również w Twoim Życiu!

***

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w nadświadomość, gdzie pozna swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

***

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!
Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.
Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/MocMaterializacji

Jeśli masz pytania odnośnie webinaru skontaktuj się – webinar@akademiaducha.pl

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Data: 26.08.2018
Godziny: 20:00-23:55
Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *