***** MOC OSOBISTA – co to takiego? *****

To coś, co sprawia, że każdy mój czar natychmiastowo szuka harmonijnej realizacji we Wszechświecie… a Twój nie zawsze. To coś, co decyduje o tym, że rozmawiając z Aniołami nie mam wątpliwości… Tobie zaś często odbierają one zachwyt i pewność. To coś, dzięki czemu każde moje działanie fraktalnie rozpływa się w okolicznościach i wraca pomnożone przez to, co uczyniło… Ty zaś często nie widzisz konsekwencji swoich działań i los zaskakuje Cię, powodując stan bezradności…

Kochani!

Wiedźma Anja Anna, jakiś czas temu uruchomiła dla Was zupełnie nowy cykl darmowych szkoleń – każdy odcinek tej lekcji jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych na naszym oficjalnym kanale na Youtube.

A tak się okazuje, że tych odcinków jest już bardzo dużo, znajdziecie je tutaj:

Moc Osobista I: https://www.youtube.com/watch?v=sC1TiTQd2zA&list=PLR2tb4mH6w0WFNEO2nTIHnEecirdy17Fi

Moc Osobista II: https://www.youtube.com/watch?v=F-T4HvEPPJc&list=PLR2tb4mH6w0Vxo3gNwIU3mAjmBvBHVT3-

To nasza propozycja dla każdego, kto ma Odwagę przejść przez Granicę Działania i stać się Czyniącym. Niezależnie, czy planujesz realizować się jako Mag, Wojownik Światła, Alchemik, Druid czy Wiedźma – zadbaj o to, by Twoja MOC OSOBISTA, a więc Twoja unikatowa, zbudowana poprzez praktykę wewnętrzną i zewnętrzną JAKOŚĆ była jak najwyższa! A, co za tym idzie, by gwarantowała Ci skuteczność każdego działania, którego się podejmiesz.

Jedna prośba z mojej strony: podejdźcie do tych warsztatów BARDZO poważnie. Podróż, w którą Was zabieram, nie ma bowiem końca. Mało tego! Początku również nie będziecie pamiętać, bo niezależnie od Przyczyny, wpisanej w Światło Twojej Duszy, trwa ona od zawsze do zawsze. Dzięki tej podróży stajesz się Arcydziełem Swojej Duszy. Stajesz się Człowiekiem w pełnej objętości tego słowa. Stajesz się odpowiedzialny za każdy z gestów i każde ze słów. Stajesz się pomocą dla potrzebujących, cierpliwością dla zagubionych i przewodnikiem dla szukających. Jeśli jesteś gotów – ZAPRASZAM.

Otwieram się również na Wasze pytania – wpiszcie je pod tym filmikiem, a w kolejnych odcinkach postaram się na nie odpowiedzieć.

Ten świat już długo czekał na Ciebie w Twojej pełnej formie. Jeśli czujesz, że czasy lenistwa i demotywacji się dla Ciebie kończą – dowiedz się, jak z punktu, w którym jesteś, dotrzeć na Szczyt Życia. Załóż wygodne buty i pamiętaj – jesteś tu, bo masz coś do zrobienia. Odnajdź to coś i bądź przygotowany, by wypełnić swoją Misję najlepiej jak to możliwe!

Miłość i Moc!

Więcej oczywiście w naszym filmiku startowym:

I w innych filmach, które zamieszczamy na Youtube.

Znajdź nas!

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram