MOC Osobista. Poszerzanie percepcji

Wiedźma Anja Anna zaprasza na webinar poświęcony Mocy Osobistej oraz poszerzaniu percepcji. Gotowy, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę? Zapraszamy już w najbliższą sobotę!

Wkraczając na ścieżkę rozwoju duchowego, z każdym krokiem dostrzegamy i odczuwamy więcej, sięgamy wyżej, doświadczamy głębiej i mocniej. Niestety, w pewnym momencie stajemy przed ścianą naszej percepcji i często mamy poczucie, że nie możemy pójść dalej, mimo że wiemy, że jest jeszcze tyle do odkrycia. Doświadczamy nadal, ale nie jesteśmy w stanie ogarnąć tego, zrozumieć, wytłumaczyć, poskładać w całość. Czujemy się wtedy zagubieni, odczuwamy bezsens dotychczasowych działań, mamy moment zawahania i zadajemy sobie pytanie, czy to, czego dotknęliśmy istnieje faktycznie, czy to tylko wytwór naszej wyobraźni. Dzieje się tak, ponieważ nasza percepcja nie jest wystarczająco rozwinięta, nie jest gotowa na informacje i zdarzenia, jakich doświadczamy. To tak, jakbyśmy spotkali w dżungli obce plemię, które próbuje się z nami skomunikować, pokazać jak żyje, wytłumaczyć swoje postrzegania świata. A my nie jesteśmy w stanie nic zrozumieć… widzimy, ale nie rozumiemy … i czujemy się tym bardziej zagrożeni i skonfundowani. Dotykając takiej płaszczyzny trudno nam obudzić swoją moc osobistą. Jednak pamiętajcie, że nie ma rzeczy niemożliwych – jeśli nasz wewnętrzny imperatyw jest na tyle silny, to żadne ograniczenia nie mają szans.

 Zastanawiacie się czym jest moc osobista? Moc osobista to jakość własna każdego człowieka. To ona pozwoli Ci wykonać każdy czar i każde działanie skutecznie. To jest to, co nas różni od innych ludzi – nasza moc osobista, która jest sumą tego, co stanowi o naszej jakości. Jest sumą substancji, które nas wspierają, sumą muzyki, która nam pomaga, sumą tańca, który lubisz uprawiać. Jest to wszystko — każdy element z domu żywiołów, który składa się na istotę zwaną ”Ty”. Jeżeli składowe Twojego dnia codziennego, czyli wszystko, co jesz, czym się otaczasz, ma niską jakość, to Twoja jakość osobista nie może być na tym zbudowana, lub tez nie może być wysoka. Ale uwaga, to niesamowite! Możesz już w tej chwili zadecydować o sobie – przejąć stery i uwolnić kreację! Poznaj sposoby na wzrost swojej mocy osobistej. Naucz się zarządzać sobą w sposób właściwy. Stań się jakością samą w sobie. Stań na szczycie życia! Pozwól, aby światło MOCY przebiegało przez Twój dzień, budząc absolutną inspirację, zachwyt życiem, wdzięczność oraz Miłość i Moc!

Zatem, jeśli pragniesz dowiedzieć się, czym jest Moc Osobista oraz chcesz nauczyć się nad nią pracować, to ten warsztat jest specjalnie dla Ciebie! To nasza propozycja dla każdego, kto ma Odwagę przejść przez Granicę Działania i stać się Czyniącym. Niezależnie, czy planujesz realizować się jako Mag, Wojownik Światła, Alchemik, Druid czy Wiedźma — zadbaj o to, by Twoja MOC OSOBISTA, a więc Twoja unikatowa, zbudowana poprzez praktykę wewnętrzną i zewnętrzną JAKOŚĆ była jak najwyższa! A, co za tym idzie, by gwarantowała Ci skuteczność każdego działania, którego się podejmiesz.

Gotowy na podróż, która nigdy się nie kończy? Stań się Człowiekiem w pełnej objętości tego słowa. Stań się odpowiedzialny za każdy z gestów i każde ze słów. Stań się pomocą dla potrzebujących, cierpliwością dla zagubionych i przewodnikiem dla szukających. Jeśli jesteś gotów — ZAPRASZAMY. Ten świat już długo czekał na Ciebie w Twojej pełnej formie. Jeśli czujesz, że czasy lenistwa i demotywacji się dla Ciebie kończą — dowiedz się, jak z punktu, w którym jesteś, dotrzeć na Szczyt Życia. Załóż wygodne buty i pamiętaj — jesteś tu, bo masz coś do zrobienia. Odnajdź to coś i bądź przygotowany, by wypełnić swoją Misję najlepiej jak to możliwe!

*** Wykupienie warsztatów jest wykupieniem dostępu do Rytuału***

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!

Aby dołączyć kliknij: http://www.ekademia.pl/kurs/MocOsobistaPoszerzaniePercepcji

Pytania techniczne dotyczące webinaru kieruj na: webinar@akademiaducha.pl

Szkolnie online:
Data: 30.09.2017 (sobota) / godzina: 20:00
Prowadząca: Wiedźma Anja Anna
Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *