Modlitwa uwalniająca od długów, która otworzy cię na przyjęcie obfitości w życiu

długów

Odmawiając tę ​​modlitwę, która uwalnia od ciężaru długów, otworzysz się na obfitość z powodu napływu pozytywnej energii. Powtórz modlitwę co najmniej kilka razy i zrób to w pełnym skupieniu, w przestrzeni serca i pewnością, że Wszechświat ją przyjmie i odzwierciedli ją w twoim życiu poprzez jej manifestację.

I pamiętaj, najlepszym sposobem przyciągnięcia bogactwa, jest szerzenie go, choćby poprzez małe gesty, które stają się żywą modlitwą i potwierdzeniem obfitości, a jak wiadomo, to co ofiarujesz innym, dajesz też sobie.

Modlitwa 

“Moim źródłem jest Światło, moim naturalnym stanem nieskończona obfitość i dostatek Boga. Moje serce jest częścią Serca mojego Ojca, mój umysł jest częścią Umysłu samego Stwórcy.

Idę w nieograniczonej obfitości. Jest tak, ponieważ Bóg jest moim źródłem światła i obfitości.

Teraz decyduję się, by każda moja myśl, każde uczucie i cała moja energia, którą emanuję przyciągnęła nieograniczoną obfitość w każdym aspekcie mojego życia.

Wiem, że nie muszę prosić o nic konkretnego, ponieważ żyję w obfitości Boga, która jest Wszystkim, i która wie lepiej niż ja sam, czego potrzebuję; i ponieważ pochodzę z tego samego Światła co Bóg, jestem i stwarzam taką samą obfitość jaką On jest i jaką nam dał. Amen”.

Ta modlitwa nie zadziała, jeśli wypowiesz ją, gdy będziesz w negatywnym nastroju lub nie będziesz wierzył w moc wypowiadanych słów. Jeśli twój sposób myślenia jest pozytywny i pełen wiary, możesz wypowiedzieć tę modlitwę zawsze i wszędzie, i się dokona. Będziesz przyciągał tylko dobre rzeczy, gdy będziesz pełen nadziei i pełen pozytywnej energii.

Ale nie daj się ponieść życzeniowym fantazjom. Myśl praktycznie o tym, czego naprawdę pragniesz, kiedy odmawiasz tę modlitwę. Nie zarobisz milionów natychmiast, ale trudności, które cię obciążą, zostaną zażegnane, a wtedy będziesz mógł z czystą kartą i dużą zdolnością manifestacji realizować się w poczuciu obfitości, sprawczości i pewności, że zawsze dostaniesz to, czego potrzebujesz, by realizować swoją ścieżkę życiową w naturalny i łatwy sposób. Jednak stawianie kroków na tej ścieżce zależy już tylko od ciebie.

***

Pieniądze są energią i powinny być dla ludzi narzędziem do płynnego poruszania się w materialnej rzeczywistości, tymczasem w większości stanowią tabu, przeszkodę lub generator stresu. Niestety, energia wyczuwa nasze podejście, potrafi odwzajemnić relację, którą z nią nawiązujemy, więc zdarza się, że w teorii dobrze prosperujący biznes doprowadza właściciela na skraj finansowego wyczerpania.
Dlaczego tak jest?
Dlaczego niektórzy mają wrażenie, że pieniądze ich nie lubią?
Dlaczego tak trudno jest nam przyciągnąć dostatek i skorzystać z dobrodziejstw, które życie w Materii ma nam do zaoferowania?

Na te i na inne pytania odpowiedzi udzieli Wiedźma Anja Anna, która poprowadzi warsztaty on-line:

 SUKCES – polub pieniądze z wzajemnością i zrealizuj marzenia!

pieniądze

(Webinar będzie nagrywany, jeśli z jakiś powodów nie możesz być z nami na żywo, szkolenie po wykupieniu dostępu będziesz mógł obejrzeć w dowolnym, dogodnym dla siebie momencie).

W planie warsztatu między innymi:

* Czym przyciągasz Obfitość, a czym od niej uciekasz?
* Anielski Rytuał Prosperity – dzięki niemu okazje do zarobienia pieniędzy pojawią się w Twoim życiu, a “pech” w dziedzinie finansów zostanie zdiagnozowany i odcięty;
* Metody inwestowania energii – nauczysz się, jak lokować potencjał energetyczny typowych codziennych czynności, by przekuć je w trwały, stabilny dostatek;
* Odblokowanie się na przypływ energii wzrostu i rozwoju – dzięki temu nauczysz się rozpoznawać okazje warte uwagi;
* Odcięcie negatywnych schematów finansowych, przepracowanie schematy biedy w procesie rytualnym;
* List do Duszy – rytuał umacniający komunikację pomiędzy Tobą a Twoim Najwyższym JESTEM;
* Rytuał Przyciągania i Rytuał Odcinania – już teraz zastanów się, co pragniesz przyciągnąć do swojego życia, a czego się pozbyć.

 

Źródło: na podstawie consciousreminder.com/2018/02/17/read-prayer-cancel-debts-abundance-will-come-soon

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *