Znaki fizyczne i psychiczne świadczące o tym, że ktoś o nas myśli

Wszyscy lubimy wspominać lub krążyć myślami o wspaniałych chwilach spędzonych z drugą osobą. Myślenie o kimś może wywołać jedną z dwóch przeciwnie naładowanych wibracji: negatywną bądź pozytywną. Czy dzięki wibracjom jesteśmy w stanie poznać za pomocą odczuć fizycznych i psychicznych, że ktoś o nas pomyślał?

Istnieje dosłownie magiczna więź między bliskimi sobie ludźmi, która jest na tyle silna, że staje się odczuwalna. Nawet jeśli dzieli nas odległość, konkretna osoba zajmuje bardzo ważne miejsce w naszym umyśle. Myśląc o danej jednostce, otrzymuje ona od nas przekaz pozytywnych wibracji. Jednak, takie połączenie tyczy się także osób za którymi nie przepadamy. Emocje, jakie wywołuje myśl o kimś, kto nie był dla nas miły, też wytwarza wibracje, tylko oczywiście te negatywne.

Każdy z nas posiada mniej lub bardziej rozwiniętą zdolność emocjonalnej komunikacji. Zdolność ta pozwala na odczuwanie stanów emocjonalnych innych ludzi, szczególnie tych, z którymi jesteśmy lub byliśmy silnie powiązani. Takie połączenie działa na poziomie telepatycznym i potrafi zbierać przekazy kiedy dzieli nas setki, a nawet tysiące kilometrów. Dzięki emocjonalnej komunikacji wibracje docierają do nas ilekroć ktoś ma nas w swoich myślach. Dlatego, każdego dnia, najmniejsze znaki mogą ujawnić prawdę – że krążymy w czyjejś głowie.

Może cię również zainteresować artykuł: Potęga twoich myśli

Źródło: pixabay.com

1. Nieoczekiwany przypływ emocji: jeśli nagle poczujemy falę smutku, podekscytowania lub jakiekolwiek inne wzmożone emocje, które ogarniają nas bez wyraźnego uzasadnienia, prawdopodobnie gościmy w myślach kogoś innego. Jeżeli ktoś kogo kochamy myśli o nas nieustannie możemy odczuć ciepło tej miłości wewnątrz ciała.

2. Płonące policzki: jeśli nasze policzki stają się czerwone i ciepłe bez żadnego wyraźnego powodu, na przykład za sprawą gorączki lub niezręcznej sytuacji, prawdopodobnie ktoś nam bliski pomyślał o nas źle.

3. Niezwykłe sny: jeżeli widujemy daną osobę we śnie, szczególnie kogoś, kogo nie widzieliśmy od dawna, oznacza to, że ten ktoś może o nas nieustannie myśleć. Jej myśli o naszej osobie są tak częste, przenikliwe i silne, że są w stanie dostać się do naszych nieświadomych pragnień czy snów. Oczywiście marzenia senne mogą być niezwykle miłe, jak i zastraszające, zależy to od tego, jak postrzegamy drugą osobę. Obserwacja znaków może pomóc rozpoznać energię docierającą do nas, pozwoli to na ocenę przepływającej energii.

3. Czkawka: czkawka nie jest niczym niezwykłym, zdarza się dość często, na przykład gdy za szybko zjemy bądź wypijemy za dużo wody. Jednak krótka czkawka całkowicie przypadkowa może być oznaką, że zagościliśmy w czyichś myślach, jak i słowach. Niestety, zwykle oznacza, że ktoś wyrażający się o nas nie przedstawia naszej osoby w pozytywnym świetle. Zazwyczaj oznacza to, że ktoś bliski narzeka na nas za naszymi plecami.

4. Poczucie kontaktu fizycznego: zdarza się, że czujemy czyjś dotyk na naszym ciele, kiedy jesteśmy sami w pokoju. Jest to zdecydowanie niepokojące uczucie i może wzbudzić lęk. Oczywiście takie odczucie może być spowodowane wieloma czynnikami. Jednym z nich może być odczuwanie czyichś myśli. Dzieje się tak zazwyczaj, gdy bliska nam osoba pomyśli o nas bardzo życzliwie i za nami zatęskni.

5. Gęsia skórka: gęsia skórka jest zazwyczaj odzwierciedleniem bardzo silnych emocji lub odczuwania zimna. Może być ona również znakiem, że w czyichś myślach przewija się nasza osoba. Dlatego jeśli dostajemy gęsiej skórki bez wyraźnego powodu, ktoś w swojej głowie uważa nas za bardzo atrakcyjną osobę i chce nas bliżej poznać.


Wiedźma Anja Anna i Akademia Ducha zapraszają na warsztaty internetowe: TELEGONIA. Oczyść swoje biopole z informacji od byłych partnerów i partnerek!

telegonia

6. Swędzenie i drganie oka: istnieje przesąd, w który wierzy wielu ludzi, że kryje się coś więcej w specyficznym swędzeniu lub drganiu oka. Oczywiście jeśli jesteśmy chorzy lub mamy alergie możemy wykluczyć to jako jakikolwiek znak przesyłania wibracji. Jednak, jeżeli jesteśmy zdrowi, a nagle odczujemy intensywne swędzenia lub drganie, jest to znak, że gościmy w czyimś umyśle. U mężczyzn swędzenia prawego oka wskazuje na pozytywne myślenie, podczas gdy lewe oznacza myśli negatywne. Natomiast u kobiet jest to odwrotna reakcja. Lewe oko wskazuje na pozytywność, prawe jest oznaką niepochlebnych dumań.

7. Nagłe kichnięcie: przekonanie, że nagłe kichnięcie oznacza, że jesteśmy w czyjejś głowie ma swoje korzenie w kulturze azjatyckiej. Kiedy kichniemy nagle bez uzasadnionego powodu, jakim jest choroba bądź alergia, gościmy w czyichś myślach. Jest to znak, że dana osoba za nami tęskni, jednak dwa kichnięcia z rzędu wskazują, że ktoś mówi o nas niepochlebnie.

Myśli to bardzo silne narzędzie, nasze niezbadane umysły są jeszcze potężniejsze. Nikt z nas nie wie dokładnie jakim sposobem czyjeś myśli mogą wpływać na nasze samopoczucie i ciało fizyczne. Zapewne nie wszyscy chcemy wierzyć w zdolność emocjonalnej komunikacji na odległość i sposobie reagowania organizmu na czyjeś wspomnienia o naszej osobie. Nic nie szkodzi, ale następnym razem jak przytrafi nam się któryś z objawów, możemy się uśmiechnąć do siebie, bo być może właśnie ktoś bliski o nas pomyślał.

Może cię również zainteresować artykuł: Kiedy Ex zostaje w tobie na zawsze: Telegonia

Aniela Frank

Źródła:
themindsjournal.com/9-signs-a-certain-someone-is-thinking-of-you/2/
magicalrecipesonline.com/2018/04/signs-a-certain-someone-is-thinking-of-you.html
powerofpositivity.com/10-signs-someone-is-thinking-about-you/
spiritualunite.com/articles/5-psychic-signs-someone-is-thinking-of-you/
awarenessact.com/11-signs-a-certain-some-one-is-thinking/

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram