Naturalne talizmany i uroki prosto od Matki Ziemi

Matki Ziemi

Zielona magia jest naturalną ochroną i dobrodziejstwem od Matki Ziemi. To naturalna energia i moc Natury, jednak nie dla każdego wyczuwalna. Dawniej szamanki, szamani oraz czarownice korzystali powszechnie z Mocy Natury. Może warto odświeżyć tę zapomnianą wiedzę i wykorzystać dostępną nam siłę Matki Ziemi?

Istnieją na świecie tak zwane miejsca mocy, w których przebywając czujemy się zupełnie inaczej. Przykładami takich miejsc w Polsce są Łysa Góra, czy Góra Ślęża. Według podań Góra Ślęża to pozostałość po wojnie Aniołów z Diabłami, która zablokowała wrota do świata złych mocy. Przebywając w takich miejscach czujemy więcej spokoju, ładujemy swoje baterie, otwieramy się na Moc Natury i przepływ miłości. Medytując nad ważnymi dla nas kwestiami, możemy szybciej odkryć tam odpowiedzi. Jeśli tylko oczywiście potrafimy szczerze otworzyć na to swoje serca i być wrażliwym na Naturę. Poza Miejscami Mocy, jest też cały arsenał ukrytej mocy roślin, owoców i warzyw. Mogą one pomóc w wielu kwestiach, trzeba tylko wiedzieć co, jaką ma moc!

Sosna – wzmacniające drzewo

Od tysiącleci znana jest dobroczynna moc drzew. Największą mocą cieszy się zaś drzewo sosny. Sosna podnosi twoją energię chi, odżywia krew, umacnia system nerwowy oraz odżywia ducha. Możesz po prostu wybrać gdzieś w lesie sosnę, z którą poczujesz połączenie. I przychodzić tam na medytację, siadać pod nią w pozycji lotosu. Kolejny sposób to usiąść na krzesełku obok, dłońmi obejmować drzewo, a nogi mieć postawione na ziemi i wyprostowane, przy korzeniach. Ważne, aby przychodzić do wybranego drzewa regularnie i spędzać z nim minimum 30 minut. Stopniowo wtedy zbudujesz relację z drzewem i uruchomisz proces leczenia.

Dodatkowo garść igieł sosny rozrzuconych wokół twojego łóżka pomoże chronić pomieszczenie przed złą energią oraz uchroni ciebie przed chorobą.

Może cię również zainteresować artykuł: Muchomor czerwony (Amanita Muscaria) – tajemniczy przewodnik po nieznanym

Naturalne sposoby na sen

Choć może wydawać się to szalone, liść sałaty położony na czoło, w miejscu trzeciego oka, ułatwia zasypianie. Wie o tym każda szanująca sie wiedźma! Co jeszcze ułatwi ci zasypianie? Oczywiście suszona lawenda, położona pod poduszkę. Możesz też przed snem wypić napar z lawendy. Jeśli chcesz jeszcze większą mieszankę uspakajających ziół, możesz również dodac chmielu i rumianku.

Rośliny do twojego domu

Co warto trzymać w doniczce na parapecie i przy drzwiach wejściowych? Bazylię! Ta roślina przyciągnie do domu obfitość, błogosławieństwo, energię Słońca i miłość. Warto też trzymać w domu bez. Wiosną, kiedy na zewnątrz natura serwuje nam niezwykłą ilość tych pięknych roślin, zbierajmy je i trzymajmy w każdym pomieszczeniu domu. To uchroni nas przed złą energią i nieproszonymi duchami. Gdy tylko zaczną więdnąc, wymień kwiaty na nowe. I bądź spokojny, twój dom będzie oczyszczony. Oczywiście co jakiś czas warto też palić szałwię w każdym pomieszczeniu i oczyszczać je z negatywnej energii oraz nieproszonych gości. Jednym z najsilniejszych uroków zielonej magii jest moc pomarańczy. Skórkę pomarańczy warto umieścić przy drzwiach i oknach, w celu zaproszenia energii Słońca. Przyciągnie to również do domu zdrowie, szczęście i obfitość.

Naturalne sposoby na miłość

Jabłko to nie bez powodu atrybut Bogini Miłości, Afrodyty. Aby zapewnić sobie owocną i długotrwałą relację, przetnij jabłko na pół. Następnie jedną połówkę daj ukochanej osobie, drugą zachowaj do zjedzenia dla siebie. Pamiętaj też zachować nasiona jabłka, by potem spalić je, a następnie popiołem użyźnić glebę. Co jeszcze ma naturalną moc? Orzechy włoskie. Warto spożywać je regularnie. Dawniej Grecy i Rzymianie obsypywali nimi nowożeńców, by zapewnić im płodność i szczęśliwe pożycie. Dodatkowo oczywiście można korzystać z bogactwa przypraw rozpalających miłosny ogień: cynamon, chilli oraz ziarna kakaowca.

Coś dla zagubionych w życiu

Jeśli nie wiesz, którą drogę wybrać i czujesz się zagubiony lub poszukujesz oświecenia w życiu – sięgnij po migdały. Noś kilka sztuk migdałów w portfelu, przy sobie i zobacz jakie będą efekty. Ponoć oświecenie lub to, czego szukasz, ruszą w twoim kierunku i wkrótce je otrzymasz.


Wiedźma Anja Anna i Akademia Ducha zapraszają na webinar (szkolenie on-line): ŁAMANIE KLĄTW I UROKÓW


Szamańskie właściwości wełny

Wełna swym wyglądem przypomina chmury i przez to od wieków była wykorzystywana do przyciągnięcia chmur oraz deszczu. Jeśli masz dość suszy, sięgnij po wełnę, aby przywołać zbawienny deszcz dla twojej okolicy.

Wzmocnij moc swoich intencji

Korzennik lekarski pomoże przyśpieszyć proces spełnienia życzeń. Może również przyciągnąć miłość lub obfitość oraz uzdrowienie. Po prostu spal na kawałku węgielka korzennik, skupiając się na swoim życzeniu i rozmyślając o nim podczas procesu spalania. Nic nie ryzykujesz, a możesz zyskać powodzenie w swoich intencjach. Taką samą moc posiada cukier. Kiedy jesteś pewny, że pragniesz czegoś i chcesz to w życiu, możesz na węgielku spalić cukier. Zwizualizuj przy tym dokładnie to, czego chcesz. Bądź bardzo szczegółowy i ostrożny podczas wizualizacji. Ponoć ten sposób ma ogromną moc.

Podane powyżej sposoby i właściwości darów od Matki Natury są tylko kroplą w oceanie zielonej magii. Wszystkich zainteresowanych tą tematyką odsyłamy do samodzielnych poszukiwań dawniej powszechnej, dziś tajemnej wiedzy. Na wyciągnięcie dłoni są sposoby odciągające złą energię od naszego domu, wzmacniające moc naszych życzeń, uzdrawiające i przyciągające miłość, szczęście, obfitość i zdrowie. Wystarczy tylko nauczyć się żyć w harmonii z Naturą i korzystać z jej zbawiennych właściwości.

Może cię również zainteresować artykuł: Ziemia okrzemkowa – oczyść swój organizm i ciesz się witalnością

Arunika

 

Źródła:
consciousreminder.com/2019/01/31/the-power-of-the-green-mother-nature-gives-you-the-best-protective-charms/
swiat-zdrowia.pl/artykuly/dieta-milosci-naturalne-afrodyzjaki

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
InstagramWspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *