Warsztaty Gdańsk – Nauka przebywania na wysokiej Wibracji

wysokiej Wibracji

Warsztaty Gdańsk – Nauka przebywania na wysokiej Wibracji

Warsztaty Gdańsk – Nauka przebywania na Wysokiej Wibracji
“Czy widzieliście, żeby Budda robił masaż?” – gdy zadaję to pytania na warsztatach, w głowie każdego uczestnika pojawia się obraz roześmianego, złotego Mistrza, rozprzestrzeniającego wokół siebie czystą radość. A chwilę później na twarzach pojawiają się uśmiechy. Samo przypomnienie sobie prostego, szczerego uśmiechu Buddy sprawia, że odruchowo sięgamy po własny. I tak właśnie działa podnoszenie wibracji – poprzez eskalację, im wyżej, tym wyżej! Wibracja jest jak winda, którą poruszamy się po własnej drabinie DNA – im bardziej czysta, tym wyżej unosimy się z lekkością ponad wszelkimi chorobami, problemami wkodowanymi w nasz genotyp, splątaniami inkarnacyjnych powinności oraz frekwencjami o negatywnych oddziaływaniach. Im bardziej imponujące rejestry samych siebie osiągamy, tym łatwiej jest nam się unosić w górę Życia – z dnia na dzień wzrastanie staje się naszym ulubionym sportem, później pasją, a w kolejnym etapie po prostu stylem istnienia. Naturalnym, zgodnym z potrzebą stawania się najlepszą możliwą wersją siebie. Ucenniającym nas w każde doświadczenie i w każdą chwilę w sposób unikatowy i dający szczęście.

Gdy spojrzysz na Buddę bądź dowolnego Mistrza, który w swoich naukach inspiruje ludzi i prowadzi ich ścieżką ku oświeceniu, z pewnością zauważysz, co różni go od tak zwanego “zwykłego śmiertelnika”. Ten rodzaj radości, którym emanują ludzie o spełnionych życiach, raczej sporadycznie występuje u wszelkiej maści specjalistów, wypowiadających się chętnie w telewizjach śniadaniowych. Tymczasem po tym właśnie poznać można prawdziwie mistrzowską energię – uczy się sama od siebie, leczy się sama sobą, jest niewyczerpalnym źródłem autoinspiracji! Emanuje tym, czego pragną nauczyć się inni – i czy to przez przebywanie, czy przez jakikolwiek kontakt – głosowy, wzrokowy, mentalny – jej wartości uczą i strukturyzują Wodę w innych ludziach. A więc każdą komórkę Ciała. Jej wartości leczą, oczyszczają i harmonizują każdą kroplę – a więc pozwalają przepracować trudne emocje i wypłynąć nimi w górę swojej Natury. Jej wartości zmieniają to, jak traktujemy Czas – a więc z pozycji ofiary zegarków i kalendarzy stajemy się projektantami swojej Rzeczywistości.

I na tym właśnie polega przebywanie w wysokich wibracjach – jest zaraźliwe, zupełnie jak śmiech, zupełnie jak entuzjazm, zupełnie jak szczęście. Nie można uprawiać wysokowibracyjnego istnienia tylko na własny użytek – gdy masz to w sobie, mają to wszyscy wokół Ciebie! Oczywiście wtedy i tylko wtedy, jeśli właściwie do tego podejdziesz. Jak to zrobić?

Dowiesz się tego na naszych zajęciach, gdzie poruszymy między innymi tematy takie jak:

* Codzienne metody na podnoszenie wibracji – drabiny, trampoliny i windy!
* Jak osiągnąć i UTRZYMAĆ najwyższy poziom zadowolenia?
* Najprostsze sposoby na uniknięcie konfliktu
* Jak bronić się przed wampirami energetycznymi i osobami toksycznymi?
* Jak zabezpieczyć swoje miejsce, jeśli dzielimy dom z kimś żyjącym nieodpowiedzialnie w energiach?
* Proste zaklęcia, afirmacje i “odpędzacze” negatywnych energii
* Twoje własne metody na zachowanie się w najlepszym stanie siebie
* Zamieszkaj w Szczęściu – tworzenie Przestrzeni Mentalnych
* Przydatne działania oczyszczające
* Przepraszam, którędy na Szczyt?

Całości dopełni oczywiście Rytuał Anielski – tym razem jednak nie zapowiemy, która ze Świetlistych Istot będzie nas prowadzić – dla każdego bowiem odpowiedź będzie… inna! W tę podróż zabierze Cię Twój własny Anioł Stróż i dzięki tej komunikacji, dla niektórych pierwszej tak świadomej, Wasza relacja umocni się i cała wędrówka przez inkarnację stanie się bardziej intuicyjna, pełna zaufania oraz spirytualna. Ochronę zapewnią nam Aniołowie Niebieskiego Promieniowania, czyli jednostka niebiańska pod wodzą Archanioła Michaela, a o komunikację zadba Gabriel. Spodziewaj się również możliwości zapoznania swoich Zwierząt Mocy i spędzenia z nimi czasu – w końcu to również nasi totemiczni sojusznicy na drodze, na której kształtujemy siebie, nieustannie pomnażając Światło i Dobro na Ziemi!

Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Data: 02.06.2018
Godziny: 14:00-20:00
Miejsce: ul. Kaprów 3A/16, 80-316 Gdańsk Oliwa
Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Zapisy i informacje szczegółowe: ewelina@akademiaducha.pl

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA – GWARANCJĄ UDZIAŁU W SPOTKANIU JEST ZAPIS MAILOWY.

***

Istnieje również możliwość uczestniczenia on-line (WEBINAR)!

Link do transmisji on-line podamy niebawem.

****

UWAGA: Te warsztaty nie jest wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *