Andrzejki. Noc Wróżebna

ANDRZEJKI. Noc wróżebna

Webinar (szkolenie internetowe)

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/Andrzejki2018

Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!

Dzień Świętego Andrzeja to Czas, w którym tradycyjnie skupiano się na wróżbach i dywinacjach związanych z Miłością, Związkami, Płodnością i Rodziną. Zanim Zima rozgości się na dobre, otrzymujemy niezwykłą szansę, by uporządkować sprawy sercowe w energiach i otworzyć drzwi swojego Życia na najpiękniejszą Miłość, jakiej potrafimy doświadczyć. Dzień ten, spotęgowany w swoich możliwościach dzięki milionom ludzi uprawiających tego dnia Magię i otwierającym się na wróżby, jest często bramą, oddzielającą samotność od doświadczania z ukochaną osobą.

To, co jeszcze dzień wcześniej znajdowałoby się w dziale „mało możliwe*”, w dniu Świętego Andrzeja, patrona zamążpójścia, staje się całkiem prawdopodobne. Niezwykła, sprzyjająca, pełna Magii energia końca listopada pomaga dowydarzyć te plany i marzenia, które na co dzień nie miałyby szansy na szybką materializację. Dlatego tez wszyscy, którzy tęsknią, kochają, czekają, żyją o Miłości bądź jej braku uznają to Święto za jedno z najważniejszych w roku!

Typowa celebracja, zwłaszcza w Polsce, różni się jednak od tego, co Wam proponujemy. Nasze spotkanie jest absolutnie wolne od alkoholu i od miałkich wróżb, które na przestrzeni wieków zmutowały by wpasować się w nowoczesne zapotrzebowania znudzonego odbiorcy. Wierzenia, pielęgnowane przez nasze prababki i nas samych wiele wieków wcześniej, zachowały się do dziś w formie szczątkowej, często gubiąc pierwotny sens.

Dlatego też na naszych Andrzejkach nie będzie ustawiania butów pod drzwiami, wbijania szpilek w imiona, ani nawet łowienia jabłek zębami. Będzie natomiast lanie wosku, Wiedza dotycząca znaków i symboli pomagających Miłości, wiedza z zakresu połączeń Dusz (Bliźniacze Płomienie, Bratnie Dusze i połączenia karmiczne) oraz potężny Rytuał Archanielski, podczas którego dowiecie się, w jaki sposób przywołać najpotężniejsze uczucie świata do swojej Rzeczywistości. Warsztaty będą miały formę szczególną – proszę każdego uczestnika o przyniesienie 5 symboli Miłości, które uznaje za swoje ulubione bądź po prostu połączone z tematem kochania. W trakcie zajęć będzie sporo aktywności praktycznych, dlatego też przygotujcie się na nieco mniej „siedzącą” formę uczestnictwa.

Z uwagi na to, że nasze szkolenie nie jest jedynie panelem szkoleniowym, a czynną, aktywną Magią, prosimy o uczestnictwo tylko te osoby, które naprawdę potrzebują popracować z tematem Miłości, Samotności, Kochania Siebie oraz Związków. Rytuał podsumowujący całość spotkania przebiegnie w energiach Archanioła Haniela i pozwoli ujrzeć, co na ten moment wpisane jest w Twoim Sercu jako Miłość. Uwaga, potężne energie przebaczenia! Jeśli nie jesteście gotowi puścić dawnych krzywd i wciąż pielęgnujecie dawne zranienia, nosząc je na swoich życiach jak ordery – ustąpcie miejsca gotowym na Zmianę.

W planie zajęć między innymi:

* Andrzejkowe wróżby ludowe i ich współczesne odpowiedniki – co działa, czego używać?
* Losowanie, wróżenie, dywinowanie – zajęcia praktyczne
* Zmysł poczucia, czyli intuicja – ćwiczenia wzmacniające i poprawiające komunikację z wewnętrznym głosem
* Miłość – czym jest, z czego składa się jako frekwencja, jaka jest jej Natura… dla Ciebie?
* Lanie wosku – ceromancja w praktyce (i interpretacja kształtu)
* Liściki miłosne – piękna wróżba!
* Jak pielęgnować związki a co dzień? Sprawdzone metody!
* Miłość i MOC – siły powodujące siebie wzajemnie
* Czary partnerskie
* Czary dla samotnych
* Czary na przywołanie najlepszego partnera
* Czary dla wzmocnienia stabilności i uczucia w związku
* Rytuał Archanielski

Gotowi, by spotkać się po właściwej stronie Granicy Działania?

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/Andrzejki2018

***

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy!

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę?

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

YouTube
Instagram