Noc Wróżebna * Andrzejki *

andrzejki

*** ANDRZEJKI ***
NOC WRÓŻEBNA

Dzień Świętego Andrzeja to Czas, w którym tradycyjnie skupiano się na wróżbach i dywinacjach związanych z Miłością, Związkami, Płodnością i Rodziną. Zanim Zima rozgości się na dobre, otrzymujemy niezwykłą szansę, by uporządkować sprawy sercowe w energiach i otworzyć drzwi swojego Życia na najpiękniejszą Miłość, jakiej potrafimy doświadczyć. Dzień ten, spotęgowany w swoich możliwościach dzięki milionom ludzi uprawiających tego dnia Magię i otwierającym się na wróżby, jest często bramą, oddzielającą samotność od doświadczania z ukochaną osobą. To, co jeszcze dzień wcześniej znajdowałoby się w dziale “mało możliwe*”, w dniu Świętego Andrzeja, patrona zamążpójścia, staje się całkiem prawdopodobne. Niezwykła, sprzyjająca, pełna Magii energia końca listopada pomaga dowydarzyć te plany i marzenia, które na co dzień nie miałyby szansy na szybką materializację. Dlatego tez wszyscy, którzy tęsknią, kochają, czekają, żyją o Miłości bądź jej braku uznają to Święto za jedno z najważniejszych w roku!

Typowa celebracja, zwłaszcza w Polsce, różni się jednak od tego, co Wam proponujemy. Nasze spotkanie jest absolutnie wolne od alkoholu i od miałkich wróżb, które na przestrzeni wieków zmutowały by wpasować się w nowoczesne zapotrzebowania znudzonego odbiorcy. Wierzenia, pielęgnowane przez nasze prababki i nas samych wiele wieków wcześniej, zachowały się do dziś w formie szczątkowej, często gubiąc pierwotny sens. Dlatego też na naszych Andrzejkach nie będzie ustawiania butów pod drzwiami, wbijania szpilek w imiona, ani nawet łowienia jabłek zębami. Będzie natomiast lanie wosku, Wiedza dotycząca znaków i symboli pomagających Miłości, wiedza z zakresu połączeń Dusz (Bliźniacze Płomienie, Bratnie Dusze i połączenia karmiczne) oraz potężny Rytuał Archanielski, podczas którego dowiecie się, w jaki sposób przywołać najpotężniejsze uczucie świata do swojej Rzeczywistości. Warsztaty będą miały formę szczególną – proszę każdego uczestnika o przyniesienie 5 symboli Miłości, które uznaje za swoje ulubione bądź po prostu połączone z tematem kochania. W trakcie zajęć będzie sporo aktywności praktycznych, dlatego też przygotujcie się na nieco mniej “siedzącą” formę uczestnictwa.

Z uwagi na to, że nasze szkolenie nie jest jedynie panelem szkoleniowym, a czynną, aktywną Magią, prosimy o przybycie tylko te osoby, które naprawdę potrzebują popracować z tematem Miłości, Samotności, Kochania Siebie oraz Związków. Rytuał podsumowujący całość spotkania przebiegnie w energiach Archanioła Haniela i pozwoli ujrzeć, co na ten moment wpisane jest w Twoim Sercu jako Miłość. Uwaga, potężne energie przebaczenia! Jeśli nie jesteście gotowi puścić dawnych krzywd i wciąż pielęgnujecie dawne zranienia, nosząc je na swoich życiach jak ordery – ustąpcie miejsca gotowym na Zmianę. Przestrzeń mamy sporą, ale jednak ograniczoną. 🙂

W planie zajęć między innymi:
* Andrzejkowe wróżby ludowe i ich współczesne odpowiedniki – co działa, czego używać?
* Losowanie, wróżenie, dywinowanie – zajęcia praktyczne
* Zmysł poczucia, czyli intuicja – ćwiczenia wzmacniające i poprawiające komunikację z wewnętrznym głosem
* Miłość – czym jest, z czego składa się jako frekwencja, jaka jest jej Natura… dla Ciebie?
* Lanie wosku – ceromancja w praktyce (i interpretacja kształtu)
* Liściki miłosne – piękna wróżba!
* Jak pielęgnować związki a co dzień? Sprawdzone metody!
* Miłość i MOC – siły powodujące siebie wzajemnie
* Czary partnerskie
* Czary dla samotnych
* Czary na przywołanie najlepszego partnera
* Czary dla wzmocnienia stabilności i uczucia w związku
* Rytuał Archanielski

Tego dnia przynieście swoje świece. Najlepiej z pszczelego wosku, białe zwyczajne bądź różowe. Najlepiej takie, które stoją samodzielnie.
Pomożemy Wam nauczyć się, jak na co dzień komunikować się z Magią w sobie. I w swoich ukochanych. W końcu Miłość i Moc to substancje, wynikające z siebie wzajemnie. A dzień Świętego Andrzeja to doskonały Czas, byście poznali ich przesiąkanie w praktyce!

Z szacunku do Waszych planów publikujemy wydarzenie wcześniej. Sprawdzajcie informacje, które dodajemy – będzie więcej niespodzianek. 🙂

Gotowi, by spotkać się po właściwej stronie Granicy Działania?

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

Z uwagi na to, że od dłuższego Czasu nie udzielam konsultacji, co było spowodowane między innymi pisaniem Księgi i najważniejszymi decyzjami dotyczącymi życia prywatnego, mam dla Was niespodziankę. Każdy uczestnik warsztatów, który pojawi się osobiście na Ceremonii, otrzyma 10 minut Czasu na zadanie własnego pytania bądź pytań. Może oddać ten Czas innej osobie, może skorzystać sam. Z powodów logistycznych poprosimy Was o przyjście nieco wcześniej bądź o zostanie później. Ewentualnie wznowimy dla Was taka możliwość na drugi dzień. Niestety opcja na razie niedostępna via webinar, ale szukamy nowych rozwiązań, więc trzymajcie kciuki. Niedługo duża, świąteczna niespodzianka dla wszystkich. Yo!

*Rzeczy “niemożliwe” nie istnieją. Sprawdziliśmy. 🙂

Wiedźma Anja Anna

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

• Miejsce: Warszawa
Strefa 3,ul. Batalionu AK Parasol 5/7 (Wola) Warszawa, wejście od strony podwórka
• Prowadząca: Wiedźma Anja Anna
• Data: 30.11.2018
• Godzina 18:00 – 00:00

Zapisy i informacje szczegółowe: ewelina@akademiaducha.pl

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA – GWARANCJĄ UDZIAŁU W SPOTKANIU JEST ZAPIS MAILOWY.

***

Istnieje również możliwość uczestniczenia on-line (WEBINAR)! 

Link do transmisji on-line: www.ekademia.pl/kurs/Andrzejki2018

***

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy!

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę?

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
InstagramWspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *