Nów Księżyca w Rybach – Spotkanie Rytualne

*Nów Księżyca w Rybach* – Spotkanie Rytualne

Prowadzenie: Mistrzyni Ceremonii Anja

Data: 13.03.2021

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/NowWrybachRytual

Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!

***

Zaproszenie Wideo od Wiedźmy Anji Anny:

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

Witajcie w Energiach najbardziej MAGICZNEGO Nowiu w Roku! Rybia aura, w której skąpany jest ten Czas, sprzyja głównie zanurzaniu się w sobie, marzeniom, pływaniu w Emocjach. Jest to więc idealna Możliwość, by zmierzyć się z tym, co znajdziemy we własnym Wnętrzu. Co aktualnie dzieje się w Twoim Życiu? Jak się wobec tego czujesz? W jakich Lekcjach Świata bierzesz udział, a które pomijasz?

Oto Czas, gdy o Odpowiedzi nie trzeba się starać. Wystarczy mieć Odwagę, by nimi żyć, i zadać Pytania. Oto Czas, gdy Śnienie i pływanie pomiędzy Jawą a Przekazami Astralnymi oraz tworzenie Wizji i stany szamańskie to najbardziej wskazane Aktywności. Tak, to TERAZ. Moment, by skupić się na Sobie – bez Oceny, za to z kompletną Akceptacją. To uczy Zaufania do Życia oraz pozwala odnaleźć Flow na Rzeczywistość. Innymi słowy – dobrze jest zwrócić się ku sobie i zapytać się Siebie, czego naprawdę chcemy.

Nów w Rybach pokaże Odpowiedzi. By w tym szczególnie wizyjnym Czasie Świata połączyć Moc w Miłości do Świata, spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania i zaprośmy w ten Świat Rozwiązania, Błogosławieństwa i każdy Cud, który mamy w Sercu i gotowi jesteśmy dać mu Życie w Świecie!

Tym razem polecam zrobić Rytuał w wannie bądź z dostępem do Wody. Woda wypowie to, co potrzebujesz usłyszeć, prosto w Wodę Ciebie.

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Data: 13.03.2021

Godz.: start 20:00

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się : webinar@akademiaducha.pl

***

Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!!!

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram