Numerologia a życie seksualne – sprawdź, jakie są twoje potrzeby i z kim jesteś najbardziej kompatybilny

życie seksualne

Życie seksualne jest niezwykle ważnym aspektem życia dla… większości z nas. No właśnie – nie wszyscy czerpiemy z niego taką przyjemność! Zastanawiałeś się kiedyś, czy seksualność jest w jakiś sposób w tobie zakodowana? Czy możemy przy pomocy liczb w numerologii określić i opisać osobowość na tle erotycznym? Okazuje się, że tak. 

Co numerologia ma wspólnego z twoim życiem erotycznym?

Wiele! Sprawdź swoją drogę życia: dodaj kolejno wszystkie liczby z daty urodzenia i sprowadź do liczby pojedynczej. Na przykład:

13.08.2019 = 1 + 3 + 0 + 8 + 2 + 0 + 1 + 9 = 24 = 2+ 4 = 6

Następnie odnajdź opis swojej drogi życia i zapoznaj się z nim. Sprawdź, co musi się wydarzyć, abyś czuł się kochany oraz co możesz zaoferować w partnerstwie. Czego potrzebujesz, aby wieść spełnione życie erotyczne i z kim najlepiej odnajdziesz się na tej płaszczyźnie? Na te pytania odpowiedź znajdziesz poniżej.

Może cię również zainteresować artykuł: Wstęp do numerologii – co to jest i jak działa (i z czym to się je)?

Źródło: unsplash.com

Droga życia w wibracji 1

Lubisz przejmować prowadzenie i rozwijać się razem ze swoim partnerem. Dbasz o to, aby był to człowiek, który cię uwielbia i się o ciebie troszczy. Lubisz odświeżać swoje życie erotyczne poprzez wprowadzanie zmian i nowości do swojej sypialni. Jesteś w łóżku twórczy, masz duży popęd seksualny, a aktywne życie łóżkowe ma dla ciebie wysoki priorytet. Twoją kluczową potrzebą jest praca nad pewnością siebie, która zapewnia dodatkowe wrażenia w zbliżeniach z partnerem.

Droga życia 1 jest seksualnie kompatybilna z drogą życia 3 i 5.

Droga życia w wibracji 2

W życiu erotycznym działasz zgodnie z intuicją. Odczuwasz pragnienia i potrzeby swojego partnera. Na początku możesz być nieco wycofanym kochankiem, ale z czasem całkowicie pochłania cię druga osoba i stosunek z nią. Aby uzyskać ten poziom, musisz mieć do partnera zaufanie. Jesteś romantyczny i kochający. Najwyższą satysfakcję osiągniesz, jeśli nauczysz się mówić o swoich potrzebach seksualnych. Twoją kluczową potrzebą jest kochać i być kochanym – wtedy życie seksualne z partnerem ma zupełnie inny, głębszy sens.

Droga życia 2 jest seksualnie kompatybilna z drogą życia 6 i 9.

Droga życia w wibracji 3

Życie seksualne jest dynamiczne, namiętne i kreatywne. Chcesz, aby zbliżenie z partnerem było szukaniem przyjemności i zagłębianiem się w szczeliny emocji. Chcesz zadowolić partnera i odczuwasz z tego tytułu przyjemność pod warunkiem, że druga strona ma podobne zamiary wobec ciebie. Lubisz odgrywać role i często wybierasz pomysły, które odbiegają od normy. Jesteś dla innych wyjątkowo atrakcyjny seksualnie, potrafisz czytać partnera i odpowiednio odpowiadać na jego potrzeby. Twoja kluczowa potrzeba to być “słyszanym” w takim stopniu w jakim ty słuchasz potrzeb innych. Nie znosisz seksualnej rutyny, eksperymentujesz.

Droga życia 3 jest seksualnie kompatybilna z drogą życia 5 i 1.

Droga życia w wibracji 4

Jesteś solidny, lojalny i nie lubisz zawodzić innych. Tak też się zachowujesz w sypialni. Nie jesteś zbyt ekspresyjny. Masz tendencję do praktycznych rozwiązań, które leżą daleko od pożądania. Twój styl życia jest harmonijnie ziemski, a więc przyziemność będzie dla ciebie najważniejsza: twój partner musi wykazywać zaangażowanie na podobnym poziomie do twojego abyś mógł czuć się spełniony, bezpieczny i realizować się w związku. Jeśli chcesz, aby twoje życie łóżkowe kwitło, szukaj partnera seksualnego, który lubi eksperymentować. To sprawi, że do swojego stonowanego życia dorzucisz odrobinę adrenaliny i czasem wyjrzysz poza swoją strefę komfortu. Twoją kluczową potrzebą jest poczucie bezpieczeństwa.

Droga życia 4 jest seksualnie kompatybilna z drogą życia 3 i 5.

Droga życia w wibracji 5

Jesteś nieustraszony, żądny przygód i wszechstronny zarówno w życiu codziennym, jak i w sypialni. Jeśli jest ktoś stworzony do przygód seksualnych to z pewnością jesteś to ty! Rozkoszujesz się, doświadczasz, czujesz całym sobą, ciałem, duszą i umysłem każde zbliżenie. Przyciągasz różnorodnych partnerów, różnorodne praktyki i doświadczenie. Jesteś gotowy na wszystko. Z czasem staniesz się pożądanym, doświadczonym kochankiem, wobec którego ciężko przejść obojętnie. Twoją kluczową potrzebą jest doświadczenie wszystkich możliwych przyjemności, jakie możesz doświadczyć w tym życiu.

Droga życia 5 jest seksualnie kompatybilna z drogą życia 3.


Akademia Ducha oraz tarocistka – Agnieszka Skrzypczuk zapraszają na warsztaty: Numerologia – Pakiet 3 szkoleń!


Droga życia w wibracji 6

Twoja droga życia skupia się na rodzinie. To pragnienie przenosisz również do sfery intymnej – chcesz mieć kontrolę i pełne zaufanie, zupełnie jak w stosunku do swojej rodziny. Masz wysokie standardy dla siebie i swojego partnera, co może przełożyć się na przemyślaną i zaplanowaną miłość. Zwracasz uwagę na szczegóły – idealna muzyka, świecie, dobre wino. Nie ma miejsca na przypadki! Jesteś kreatywny w łóżku i atrakcyjny fizycznie. Pragniesz poczucia więzi ze swoim partnerem. Twoją kluczową potrzebą jest znalezienie bratniej duszy.

Droga życia 6 jest seksualnie kompatybilna z drogą życia  2.

Droga życia w wibracji 7

Jako kochanek, jesteś analityczny, tajemniczy i wiele rzeczy analizujesz. W sypialni często jesteś nieprzewidywalny i dbasz o wyjątkową atmosferę. Druga strona czuje się w twoim towarzystwie wyjątkowa. 7 to ścieżka, na której uczysz się łączyć ze swoimi emocjami, co praktykujesz w miłosnych zbliżeniach. Uczysz się, jak najlepiej dawać i otrzymywać przyjemność seksualną. W momencie, gdy odnajdziesz zaufanie w sobie i w partnerze, poczujesz się spełniony – tym jest twoja kluczowa potrzeba w sferze seksualnej.

Droga życia 7 jest seksualnie kompatybilna z drogą życia 3 i 6.

Droga życia w wibracji 8

Lubisz dowodzić w sypialni. Seks jest dla ciebie podobną płaszczyzną jak władza, którą lubisz uskuteczniać i z której lubisz czerpać korzyści. Wybierasz atrakcyjnych partnerów, którzy są w tobie zadurzeni i świata poza tobą nie widzą. I słusznie, bo jesteś bardzo dynamicznym, dobrym kochankiem, który pożąda swojego partnera i chce mu sprawić największą przyjemność. Kontrola i autorytet to niezwykle ważne aspekty życia ósemki, dlatego też te elementy mogą zostać przeniesione do sypialni. Twoją kluczową potrzebą w sypialni jest bycie szanowanym i podziwianym. Relacje wybierasz na zasadzie statusu partnera.

Droga życia 8 jest seksualnie kompatybilna z drogą życia 1.

Droga życia w wibracji 9

Będąc dziewiątką jesteś romantyczny i swobodnie czujesz się w sferze erotycznej. Twoim celem jest dawanie przyjemności i z tego faktu czerpiesz największe zadowolenie. Jesteś enigmatyczny, nieprzewidywalny i otwarty na różne techniki seksualne: zabawki, filmy erotyczne, spotkania w większym gronie. Jako osoba z wibracji 9, lubisz poznać swojego partnera z każdej strony, aby móc mu zapewnić możliwie największą przyjemność. Twoją kluczową potrzebą jest zaspokojenie drugiej strony. Dobry seks jest dla ciebie dowodem trwałego związku oraz wyrazem uczuć

Droga życia 9 jest seksualnie kompatybilna z drogą życia 7.

Może cię również zainteresować artykuł: Numerologia domu – czy wiesz pod jaką wibracją mieszkasz?

Nadine Lu

Źródła:
numerologist.com/health-and-well-being/whats-your-sex-style-love-romance-by-life-path-number/
my.astrofame.com/numerology/number-sexual-compatibility
askastrology.com/numerology-sex-number/
numerology-astrology-palmistry.com/numerology_and_sex.html
ezinearticles.com/?Numerology-and-Sex—For-Adults-Only!&id=443173

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram