Co cię czeka wiosną? Numerologia miesięcy, część III

numerologia miesięcy

Czego możemy spodziewać się wiosną? Jakie zadania na nas czekają wraz z budzeniem się przyrody do życia? Jakie możliwości na rozwój rysują się w kolejnych miesiącach? Poznaj jaka jest numerologia miesięcy od kwietnia do czerwca.

II kwartał roku – od Kwietnia do Czerwca

W kwietniu zaczynamy pracować na to, co będziemy zbierać w sierpniu, w czasie żniw. To, co będziemy siać wraz z początkiem wiosny: pomysły, wyobrażenia, projekty i działania, będziemy zbierać przy końcu lata. Jeśli weźmiemy odpowiedzialność za swoje życie i konsekwentnie będziemy nasze ziarna podlewać, to będziemy mogli spodziewać się pięknych żniw. Jeśli dbamy o to, co mamy w głowie, co mówimy i co myślimy, oraz do czego dokładamy cegiełkę naszej energii, będziemy zasilać nasze plony rozsądnie i z prawdziwą miłością. Skupiajmy się na tym, czego chcemy naprawdę, zamiast na tym, czego nie – bo zasiejemy też to, czego byśmy nie chcieli. Wiosna to więc czas pracy – szukajmy, siejmy, planujmy i róbmy!

04/4 KWIECIEŃ

Wszystkie plany, które zostały zebrane – wszystkie postanowienia na rok kolejny o których myśleliśmy jesienią i zimą, a sformułowaliśmy przy okazji Nowego Roku – właśnie mają okazję się zasiać. Zastanów się nad tym, co możesz w sobie zmienić, w jaki sposób wejść wyżej, aby osiągnąć wszystko to, czego chcesz. Energia kwietnia sprzyja pracy i w naturalny sposób może nakierować cię na drogę, którą powinieneś podążać. Dziwnym trafem, to właśnie w kwietniu przychodzą do ciebie informacje oraz materiały, których potrzebujesz do dalszej pracy. Pielęgnuj, buduj, pracuj, dbaj o koncentrację i samodyscyplinę. Zmiany przyjmuj z radością i traktuj je jak wyzwania, a nie kłody pod nogami. Czuj wdzięczność, wybaczaj, przepraszaj. Słuchaj też swojej intuicji, bo ona doskonale wie, co jest dla ciebie najlepsze. Ładuj się na łonie natury – naucz się nią cieszyć.

W tym miesiącu energia czwórki  pomaga podchodzić do pracy z dyscypliną i wytrwałością. Pomaga również skupić się na sobie i przestać patrzeć na to, kim jesteśmy w oczach innych. Czwórka to energia pracy, dlatego nawołuje ona do uregulowania spraw finansowych, dyscypliny i podejmowania wyzwań.numerologia miesięcy

05/5 MAJ

Maj to dobry czas na podróże i mniejsze wycieczki w zgodzie z naturą. Ucieczki ze swojego miejsca zamieszkania pozwalają na odzyskanie równowagi i znalezienie innego, świeżego spojrzenia. To też dobry czas na budowanie niezależności, na próbowanie nowych rzeczy, poznanie tego, co dla nas nieznane. W maju łatwiej jest znaleźć powołanie, hobby lub swoją drogę. Zorganizuj swoją przestrzeń – zrób w niej miejsce na to, co dla ciebie ważne i wyrzuć wszystko to, co już nie pasuje do twojego świata. Jakich zmian  możesz dokonać, aby wnieść swoje życie na wyższy poziom? Które leżą w zasięgu twoich możliwości, a nad którymi musisz więcej pomyśleć? Wszystkie energie wspierają cię w zmianach – skoncentruj się na tym co powinieneś zrobić i po prostu to zrób. Dzięki działaniom, które teraz podejmiesz, zlikwidujesz uczucie pustki, które pojawia się, kiedy wkrada się nuda i brak wyzwań.

Energia piątki sprzyja aktywności w społeczeństwie, dzięki czemu skłania do rozmów oraz komunikacji. Pomaga również odnaleźć więź ze sobą, co pozwala zrozumieć własne potrzeby, uczucia i myśli. Ćwicz asertywność, samodyscyplinę, cierpliwość i pamiętaj, że oczywiście – wszystko można, ale nie wszystko na raz.

06/6 CZERWIEC

Wibracja szóstki to wibracja miłości do siebie i bliźniego. Ten miesiąc nie jest jednak dedykowany wyłącznie parom – chodzi o miłość płynącą z głębi serca do ludzi, natury, doświadczeń. Jesteśmy w  stanie dać komuś miłość tylko wtedy, gdy sami kochamy siebie. Zasada jest prosta – jeśli nie masz cukierka, nie dasz cukierka. Dlatego skup się na miłości do siebie, na szacunku i zrozumieniu. Ciesz się życiem, wprowadzaj w nie ład i harmonię. Akceptuj innych takimi jakimi są – ze wszystkimi wadami, niedoskonałościami, dając pełną akceptację i miłość. Czerwiec jest miesiącem rytuałów – poukładaj swoją codzienność w taki sposób, aby była dla ciebie jak najwygodniejsza. Dbaj o zdrowe odżywianie i aktywny styl życia, bo twoje samopoczucie jest niezwykle ważne. Ciesz się drobiazgami – dobrym seksem, filmem, zdrowym koktajlem, wieczorem z ukochaną osobą.

Szóstka, która wspiera ten miesiąc, wspomaga spontaniczność, miłość, radość i ustalanie nowych, prywatnych reguł życiowych. Z lekkością będziesz podchodzić do obowiązków i będziesz cieszyć się codziennością. Pozbędziesz się uprzedzeń i oceniania – patrząc sercem osiągniesz znacznie więcej niż kierując się ogólnie przyjętymi zasadami.

Przeczytaj poprzednie części: 

I część numerologii miesięcy: październik – grudzień

II część numerologii miesięcy: styczeń – marzec

Nadine Lu


PREZENT – RYTUAŁ WIOSNY I 30% ZNIŻKI NA KURS MAGII

Z okazji wiosny mamy dla naszych czytelników wyjątkowy prezent – magiczny Rytuał Wiosny prowadzony przez Wiedźmę Anję, oraz aż 30% zniżki na dwie lekcje Wysokiej Alchemii: „Jak wejść na ścieżkę magiczną”. By odebrać prezenty, wystarczy, że zapiszesz się do naszego newslettera wpisując swoje imię i adres w poniższym formularzu. Dostęp do rytuału zostanie wysłany na podany adres email.  

Tekst powstał we wsparciu: Vademecum numerologii, Znaczenie liczb w Twoim życiu, Editha Wust i Sabine Schieferle, 2014 r.
Zdjęcia: https://unsplash.com

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram