Wybierz symbol i odkryj, co twoja dusza próbuje ci powiedzieć

dusza

Dusza jest czystym bytem, która mieszka w ciele i działa przez nie. Bez duszy ciało jest jak lampa bez elektryczności, komputer bez oprogramowania, skafander kosmiczny bez astronauty. Dusza bezustannie się z nami komunikuje i wysyła wiadomości, których jednak często nie jesteśmy świadomi. Wybierz intuicyjnie symbol i odkryj, co twoja dusza aktualnie próbuje ci powiedzieć.

Wybierz symbol, który najbardziej przyciąga twoją uwagę.

Jeśli wybrałeś:

Symbol nr 1

Czy zauważyłeś kiedyś, że gdy w życiu zaczynasz się rozwijać, robić postępy i kiedy masz dodatkowe pieniądze na koncie bankowym, nagle pojawia się niespodziewany wydatek i znów zaczyna ci ich brakować? To wynik twojej karmy. To twoja aktualna lekcja. 

Kluczem do jej odrobienia jest to, aby nie pozwolić, aby strach przed brakiem powstrzymywał cię przed odważnym działaniem i zaufaniem do głosu, który cię prowadzi.


Zapraszamy do sklepu Akademii Ducha, w którym można znaleźć wiele artefaktów wspierających rozwój i dobrą energię, jak: biżuterię i talizmany wysokowibracyjną, minerały, kadzidła, świece, olejki, orgonity i wiele więcej…

Ostara równonoc wiosenna


Symbol nr 2

Czy czujesz się nieswojo, gdy jesteś w centrum uwagi? Czy stawiasz potrzeby innych ponad swoimi? Czy jest możliwe, że robisz te rzeczy nieświadomie i automatycznie, ponieważ twoja tożsamość jest silnie związana z aprobatą innych?

Twoja dusza pracuje, abyś odkrył, kim jesteś jako jednostka, byś mógł dzielić się swoimi darami ze światem. Tak, wspieranie innych jest dobre i ważne, jednak często potrzeby innych przedkładasz nad swoimi, a służyć światu możesz dobrze tylko wtedy, gdy najpierw zatroszczysz się o siebie, dlatego pozwól sobie na odkrycie własnych potrzeb i ich zaspokojenie.


Akademia Ducha i Wiedźma Anja Anna zapraszają na webinar: Rytuał Zjednoczenia z Przeznaczeniem

rytuał zjednoczenia z przeznaczeniem


Symbol nr 3

Czy pozostajesz w związkach i sytuacjach dłużej niż to konieczne? Czy czasami znajdujesz się w niezdrowych i współzależnych relacjach, zarówno osobistych, jak i zawodowych?

Jest bardzo prawdopodobne, że twoja dusza mówi ci, żebyś nie bał się samotności. Nie chodzi o to, że nie zdajesz sobie sprawy z ich toksyczności i tego, że nie są dla ciebie najlepsze, chodzi o to, że boisz się zmian.

Może cię również zainteresować artykuł: Różne oblicza samotności – jak wykorzystać samotność, by odnaleźć drogę do siebie


Źródło: namastest.net/discover-what-your-soul-is-trying-to-tell-you

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram