Odkryj Tajemnice Snu – wyśpij się i nie miej koszmarów

Budzisz się w środku nocy, zlany potem i przerażony koszmarem, który właśnie Ci się przyśnił. Przyspieszony puls i serce, które o mało nie wyrwie twojej klatki piersiowej! Czy to zdarzyło się naprawdę? Czy to tylko sen, pytasz siebie z uporem maniaka? Och, to tylko nocna mara, a Ty jesteś bezpieczny, bo leżysz w swoim ciepłym łóżku. To zapewne wczorajsza, zbyt szybko pochłonięta i stanowczo za obfita kolacja spowodowała ten nocny koszmar. Obiecujesz, że już nigdy więcej takich numerów przed snem.
Ile razy przydarzyła Ci się taka sytuacja? 

Nastawiasz swój budzik zwykle dużo wcześniej. Jest tyle rzeczy do zrobienia, nie należy marnować dnia. Wyśpię się dopiero po… No właśnie, kiedy się wyśpisz? Żyjesz intensywnie, dlatego pragniesz szybko spać i dużo działać. Ale jak chcesz być efektywny w ciągu dnia, jeśli twój sen, czyli czas na regenerację Twojego ciała i umysłu, miał krótki czas i słabą jakość? Obiecujesz sobie, że może kolejnej nocy wyśpisz się lepiej. Zastanawiasz się, jak możesz sobie pomóc, czy zmiana trybu życia wystarczy? Może dobra dieta i trochę sportu sprawi, że wreszcie będziesz miał zdrowy sen? Może, gdy przestaniesz się zamartwiać o wszystko to, co należałoby zrobić, gdy słońce wzejdzie, to spokojnie zamkniesz oczy i udasz się w kilku godzinną podróż do krain, do których wstęp masz tylko podczas sennej wędrówki?
Z całą pewnością i to nie zaszkodzi, bo – wedle powiedzenia – “jak na górze tak na dole”, tak więc zależność “jak za dnia, tak i w nocy”, wydaje się sensowna.
A co jeśli zdrowy tryb życia nie sprawi, że będziemy się lepiej wysypiać? Albo co w przypadku, kiedy nie stać Cię na tę chwilę na mniej intensywny dzień, bo praca, rodzina, dzieci, bo kolejny telefon, bo nieodpisane maile, niewyprowadzony pies i kot, który z głodu podrapał Ci nowe meble… Niekończąca się lista obowiązków zwykłego dnia i czasem się nie łudź, że jutro nie będziesz musiał nic…

Każdy człowiek ma podwójne życie, a przynajmniej może je mieć. Wystarczy, że popracuje trochę nad ważnością snu w swoim życiu. Jeżeli czytasz te słowa, to wydaje się pewne, że jest to temat, który spędza ci sen z powiek, częściej niż byś sobie tego życzył. Pytasz, co możesz zrobić, aby się wysypiać i co mógłbyś zrobić, aby w końcu pamiętać swoje sny… Bo to przecież niemożliwe, abyś tego nie potrafił i nie mógł się nauczyć. Tak, to jest nie możliwe, abyś nie mógł wypracować sobie najwyższej jakości snu, każdej lub niemal każdej nocy. Bo tak się składa, że trafiłeś idealnie!

Wiedźma Anja przygotowała dla Ciebie mistrzowski kurs efektywnego śnienia, czyli zastrzyk wiedzy, która pozwoli Ci nauczyć się spać tak, aby się w końcu wyspać, oraz pozwoli pamiętać przygody, których doświadczasz każdej nocy. Jeśli będziesz pilny, to być może zyskasz również umiejętność świadomego śnienia, ale to zależy już od Ciebie!

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!

Aby dołączyć kliknij: http://www.ekademia.pl/kurs/TajemniceSnu

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Data: 05.11.2017 (niedziela)
Godziny: 20:00 – 23:00
Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *