*Odrodzenie WODY* Nowy Początek Świata Maria Magdalena w Tobie – PRAWDA WODY

*Odrodzenie WODY* Nowy Początek Świata

Maria Magdalena w Tobie – PRAWDA WODY

Prowadzenie: Mistrzyni Ceremonii Anja

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/MariaMagdalenawTobie

***

Zaproszenie Wideo od Wiedźmy Anji Anny:

Zacznijmy od Początku.

Bo o tym właśnie płynie aktualny Czas.

Od tego, iż nie ma niczego bez Przyczyny. Bez Początku. Bez Pierwszości.

Takiej, którego możemy nauczyć się od Śniegu. Od Dzieci. Od Przebiśniegów. Od każdego z Nasion, które wybiło w Życie po raz pierwszy. Od zimowych promieni Słońca, które z dnia na dzień wspinają się coraz wyżej, by dosięgnąć Wiosny.

Dziś każda z nas skomunikuje się ze swoją Pierwszością. Z Przyczyną. Z Powodem. Z Korzeniami. Z Pierwszym Promieniem Słońca i Pierwszym Blaskiem Księżyca, które wpisały Dzień i Noc w Kroplę nas. Znajdziesz ISKRĘ, w której – od Zawsze do Zawsze, choć dla wielu wiecznie poza zasięgiem – mieszka Światło Ciebie. Twoja ISKRA. A w niej – Ty. Twojość Ciebie. Własność, tak wewnętrzna, że nieopowiadalna innym. INTYMNA. Indywidualna. Każda z nas wpłynie wśród Dźwięków Wody w taką Czasoprzestrzeń Siebie i na taką Głębokość, na jaką zadecyduje swoją Wolną Wolą.

A tam zostanie Sama ze Sobą. Ze swoją Energią. Ze Światłem Siebie. Z Cudem, który niesie w Sercu. I z decyzją CO TERAZ. Bez znaku zapytania. Z wykrzyknikiem wielkim jak Życie. Lub nawet sięgającym aż po Blask Źródła!

Oto rozpoznamy SIEBIE. Czy życzymy SOBIE powodzenia w Świecie? Czy życzymy takiej Osoby jak My komuś, kogo kochamy? Jakimi Sobą byłyśmy do tej pory, a jakimi wybieramy być od tej pory. Kto przystąpił do Rytuału, a kto go ukończył. Jaka TY SIEBIE? W co uzupełniona? W co ucenniona? Taka, która UCZYNIŁA co dokładnie?

BY odpowiedzieć sobie na te ważne Pytania, spisz LISTĘ INTENCJI przed Rytuałem. Spójrz w swoje Oczy w Lustrze i odpowiedz sobie szczerze, co pragniesz zawierać, czego nie zawierasz teraz. Co wzmocnić. Czego się pozbyć. Po lewej stronie kartki zapisz, od czego się odcinasz. Po prawej – co zapraszasz. Podpisz się pod każdą z List. Możesz spisać profesjonalne Oświadczenie Woli. ALbo od kropek wymienić, co zostawiasz w Przeszłości, a co zapraszasz w Przyszłość. Miej przy sobie obydwie Listy i długopis. Kartkę, dwustronnie zapisaną Życiem. Z Miejscem, by wpisać coś jeszcze. By dać GWARANCJĘ OTWARTOŚCI na Czyste Dobro Boga tak, jak je definiujesz. By dać sobie Prawo do Zamieszkania w Bezpieczeństwie które pulsuje o tym, że jesteś CHRONIONA. BOSKA. ŚWIĘTA. Świadoma swojego Światła, swojej nieograniczonej Wartości i fraktalnie rosnących Możliwości.

Oto Ty.

Zanim zaprosimy w Nową Wodę Istoty Anielskie i Archanielskie, zaprosimy SIEBIE.

Woddychamy się w TU i TERAZ, by połączyć Serca w jednym Kierunku – w stronę DOBRA! W każdym Życiu ubranego w inne Historie, Imiona i Wydarzenia, ale ZAWSZE zgodnie z Najwyższym Źródłem, by połączyć Siebie i innych z PEŁNYM POTENCJAŁEM. Bo o tym jesteśmy. O LŚNIENIU Iskrą Boga na Ziemi. W stylu, który każda z nas wybierze. Płynąć Wodą Siebie w Rzece Czasu Świata o tym, o czym nasza Krew i Oddech. O tych Najważniejszościach, które są naszym codziennym Światłem. Które powodują nasze Kroki i Oddechy.

Oto Twoje SPOTKANIE z tym, co jest WODĄ. KOBIECOŚCIĄ. ŻEŃSKĄ LINIĄ RODU. Twoją własną wersją Księżyca.

Zgodnie z Nową Wodą Świata otrzymamy Klucze i Wskazówki na Erę Wodnika – jako Czyniące, Przewodniczki, Wiedźmy, Kobiety Mocy, Mistrzynie Siebie i każda osobiście, w swoje Życie prosto z Dźwięku i Światła, wedle Pytań, które przyniosłaś, jeśli jesteś gotowa żyć Odpowiedziami.

Przypomnimy sobie, czym jest Ołtarz. I jak czynić tak, by CAŁY ŚWIAT stał się KRĘGIEM wokół Mocy Twojego Serca. Przypomnimy sobie, o czym jest Magia. Przypomnijmy sobie, czym i kim jesteśmy My. Od Początku. Do Tu i Teraz.

Miej przy sobie Ogień – może być Świeca. Wodę – najlepiej, gdy nalejesz ją w momencie rozpoczęcia Spotkania. Ulubiony Minerał lub Talizman – może być to breloczek do Kluczy, Długopis lub dowolny symbol Magiczny, służący do DOBREJ Magii!

I miej w sobie ŚWIATŁO.

Żywą Intencję. Życzenie. A może nawet całą LISTĘ Pragnień, których Realizację rozpoczniesz właśnie tym spotkaniem. Zadecyduj, o czym Magia wzbiera ku Tobie w Rzekach Świata. I o czym płynie – wprost z Ciebie – w te Rzeki!

Spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania!

Niech to Ziarno Mocy rozkwitnie Miłością w Świecie!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się : webinar@akademiaducha.pl

***

Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!!!

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram