Ormus – tajemniczy proszek Białego Złota

Ormus

Ormus, to tajemniczy specyfik znany od prawieków pod różnymi nazwami jak Białe Złoto, Złoto Monoatomowe, Złoto Bogów, Kamień Filozoficzny czy Światło w Materi. Posiada on właściwości podnoszące wibracje człowieka, wnosi w jego ciało harmonię i łączy z Universum. Pierwsze opisy na jego temat można odnaleźć w starohebrajskich tekstach, w których występuje pod nazwą orme (w wolnym tłumaczeniu Drzewo Życia). W hieroglifach egipskich zaś przedstawiany jest w postaci piramidki proszku, spoczywającej na dłoni człowieka. Tam również podany jest opis technologii otrzymywania ormusu w formie proszku, który brało się pod język, jak również w postaci płynnej, lepiej przyswajanej przez organizm ludzki.

Czym jest tajemniczy ORMUS?

ORME – Orbitally Rearranged Monoatomic Elements – nazwa określająca wyjątkowy stan m-materii, który odkrył David Hudson w glebie, którą badał ze względu na jej nietypowe właściwości. Rośliny w niej rosnące były większe, nie chorowały, a w późniejszych czasie okazało się także, że posiadają właściwości leczące ciężkie choroby. W przyrodzie istnieją takie stany materii jak ciała stałe, ciecze, gazy czy plazma, jednak elementy m-materii znacząco odbiegają od każdego z nich, tworzą zupełnie odmienną formę.

M-materia, to najkrócej mówiąc mono atomowe pierwiastki z grupy platynowców (lekkich i ciężkich) oraz miedziowce w stanie wysoko spinowym. W tej postaci tracą własności klasycznego metalu stając się nadprzewodnikiem obojętnym chemicznie.

Najważniejsze z tych pierwiastków to Cu, Ag, Au, Pd, Pt, Ir, Rh i Ru. Każdy z nich ma inny wpływ na ludzki organizm. Przykładowo, miedź i srebro wspomagają sferę fizyczną, a złoto podnosi energię i poszerza świadomość (podobnie jak iryd). Pallad i ruten stabilizują spójność wszystkich ciał niematerialnych człowieka. Rod naprawia uszkodzone DNA,  a platyna działa po trosze we wszystkich tych obszarach.

Może cie również zainteresować artykuł: Medyczna marihuana i jej niewykorzystany potencjał

Źródło: pixabay.com

Działanie proszku Białego Złota

Ormus posiada wiele dobroczynnych właściwości i oddziałuje na organizmy żywe na każdej płaszczyźnie ich istnienia. Jeżeli tylko jesteśmy gotowi przyjąć jego pomoc, to może ona zdecydowanie przerosnąć nasze najśmielsze oczekiwania.

ORMUS działa w takich obszarach jak:

  • oczyszczanie ciała z ciężkich metali,
  • silniejsza i doskonalsza płynność siły życiowej w organizmie,
  • naprawianie uszkodzonego DNA,
  • zatrzymanie efektów starzenia się i przystosowanie organizmów żywych do wyższych częstotliwości (przy systematycznym stosowaniu),
  • uzyskanie wyższego zrozumienia,
  • stabilizowanie materii i poziomów subtelnych,
  • harmonizowanie pracy układu nerwowego.

Istnieją dokumenty, które mówią, że m-materia posiada możliwości zaginania czasoprzestrzeni oraz zdolność do pokonywania grawitacji. Te właściwości mogły zostać użyte w starożytnym Egipcie do budowy piramid. Natomiast na dalekim wschodzie mówi się, że Ormus harmonijnie łączy Jin i Yang dając poczucie jedności ze wszystkim i ukazując najwyższą prawdę.

Jak bezpiecznie stosować Ormus

Każdy Ormus jest inny i praktycznie mamy na świecie tyle jego rodzajów, co ludzi, którzy go wytwarzają. M-materia, to bardzo delikatna i subtelna substancja. Na jej jakość ma wpływ nawet nastrój osoby wykonującej, jej nastawienie oraz stan zdrowia. Przy wyborze powinniśmy kierować się naszą intuicją. Niekiedy też producenci udostępniają próbki, z których można skorzystać i przekonać się, czy dany specyfik nam odpowiada. Sugerują również, aby po zakończeniu konkretnej porcji, ponownie sięgnąć po próbki i wybrać rodzaj ORMUSU najbardziej odpowiedni dla nas na ten moment. Istnieją jednak pewne rzeczy, na które powinniśmy zwrócić uwagę przy wyborze, jeśli chcemy poczuć te wszystkie cudowne działania proszku Białego Złota.

ORMUS powinien mieć kontakt wyłącznie ze szklanymi pojemnikami, tak podczas wytrącania, jak i podczas jego butelkowania. Użycie jakichkolwiek plastików i polimerów organicznych jest w stanie zwyczajnie unieczynnić m-materię.

Stosowanie metali szlachetnych w formie m-materii ma dużo korzystniejsze działanie na organizmy żywe, niż w postaci nanokoloidalnej lub koloidalnej. Jednak niektórzy producenci stosują obydwie formy na raz, twierdząc, że doskonale się one uzupełniają (ich Ormus dodatkowo zawiera koloidy złota bądź srebra).

Może cie również zainteresować artykuł: Kopal – tajemnicza żywica z Ameryki Południowej

Źródło: YouTube

Z racji tego, że każdy rodzaj m-materii działa w innych obszarach, zdecydowanie odradza się mieszanie różnego rodzaju ormusów. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy najpierw zakończyć jeden etap, a następnie przejść do kolejnego.
Niektórzy twierdzą również, że Ormus w płynie jest lepiej przyswajalny i dużo bardziej efektywny niż jego wersja proszkowa. Jest też łatwiej powtórzyć jego jakość w kolejnej partii produkcyjnej (podobieństwo 90%). Natomiast przy wytwarzaniu go metodą suchą, za każdym razem wychodzi coś innego (możliwa powtarzalność to około 50%).

Istnieje także możliwość zamówienie Ormusu indywidualnego, czyli robionego pod konkretną osobę na dany moment. Wtedy dostosowuje się on do pracy organizmu i bardziej trafnie odpowiada jego potrzebom.

Na koniec warto również zwrócić uwagę na ważność odpowiedniego dawkowania. Zwiększone przyjmowanie substancji, nie przyspieszy naszego rozwoju. Wręcz przeciwnie. Ciało, któremu szokowo podwyższymy wibracje – w krótkim czasie diametralnie zmniejszy swoje możliwości energetyczne (ze skrajności w skrajność).

Ormus szybko przebudowuje DNA i tkankę fizyczną, harmonizuje subtelne ciała i poszerza świadomość. Człowiek i jego otoczenie zmienia się z każdą jego kroplą w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Prawdą jest, że już w okresie kilku tygodni może się wydarzyć wiele, ale pamiętajmy, żeby zachować świadomość i pokorę podczas jego stosowania. Nie należy również wyczekiwać niecierpliwie przemian, o których wcześniej przeczytaliśmy, gdyż m-materia koresponduje z indywidualną ścieżką naszej istoty.

Może cie również zainteresować artykuł: Oczyszczanie Aury – zrób to sam z pomocą lamp solnych, kadzideł, świec i amuletów

Magdalena Głowacka

 

Bibliografia:
Materiały własne.
ormus24.pl/
kwantowespa.pl/ormusy-2/
zdrowie831.wordpress.com/2018/04/19/ormus-i-inne-boskie-uzywki/

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram