Oświadczenie Woli – jeden z najważniejszych dokumentów magicznych

oświadczenie woli

Oświadczenie Woli jest podstawowym Dokumentem Rytualnym i może być stosowane do wyrażenia intencji przy dowolnym działaniu magicznym. W tym celu spisz je i połóż pod tacą ze świecami/pod ołtarzem, a wszystkie intencje w nim zawarte zostaną automatycznie wniesione w  potencjał twojego Czynienia jako obowiązujące kierunki dla stworzonej bądź przywołanej przez Ciebie energii.

Ważne, by Twoje Oświadczenie Woli spisywane było przez Ciebie w spokoju. Jeśli możesz użyć ozdobnego papieru (na przykład czerpanego) – zrób to. Ten wzór Oświadczenia Woli jest równorzędny z konstrukcją czaru, który nazywamy Rytuałem Odcinania i Przyciągania. Jedna rzecz, której się pozbywasz, powinna być zrównoważona przez jedną rzecz, którą przyciągasz. To ważne, ponieważ w Energii nie istnieje zjawisko próżni, jeśli więc własną Wolą nie zaznaczysz, jakiego rodzaju przypływu oczekujesz, miejsce tego, co odcinasz, może spróbować zająć najbliższa energia podobna do tej, którą właśnie wyrzucasz. Uniknij tego! Jeśli nie wiesz, co pragniesz zaprosić do swojego życia, użyj formuły: “W miejsce każdego procesu, którego się pozbywam i każdej rzeczy, od której się odcinam, zapraszam najpotężniejsze światło Boga (Źródła) w działaniu, zarówno w okolicznościach, jak i ludziach którzy idą ku mnie!”. To domknie Rytuał i pozwoli Ci cieszyć się błogosławieństwem nowej jakości życia, bez konieczności wymieniania, na czym dokładnie ta jakość ma być oparta.

Możesz spisywać Oświadczenie Woli do każdego działania Rytualnego. Raz spisane obowiązuje, dopóki nie zdejmiesz mu rangi bądź dopóki nie zostanie Twoim zdaniem wypełnione. W jednym i drugim przypadku należy podziękować sobie za to, że miałeś możliwość poruszenia pływami Wszechświata w kierunku, którego pragniesz (własnymi słowami) oraz powierzyć dokument któremuś Żywiołowi (spalić, oddać Wodzie, zakopać w Ziemi bądź spopielić i rozrzucić w ulubionym miejscu w Naturze).

Z własnego doświadczenia, polecam jednak zachować Oświadczenie Woli – to w końcu dokument, który jest fizycznym dowodem tego, jak wspaniale potrafisz materializować Cuda wokół siebie!

Po prawej stronie na górze w rogu Miejsce, w którym spisujesz Oświadczenie – może to być wskazanie dokładnej ławki w parku, w którym się znajdujesz, może być nazwa kraju w którym aktualnie jesteś, może być również adres Twojego fizycznego, bieżącego przebywania

Po lewej stronie na górze w rogu Czas, w którym tworzysz Dokument – może być to dokładna godzina z wyszczególnieniem strefy czasowej, miesiąc, dzień i rok, może być również dzień wpisany orientacyjnie, na przykład “Moje Urodziny” lub “Rocznica Ceremonii”.

Na dole wpisujesz “OŚWIADCZENIE WOLI”, a poniżej:

“Ja, <imię i nazwisko>, dziękuję mojej Duszy za trudne doświadczenie… <i w tym miejscu dokładnie wypisujesz doświadczenie, z którego energii pragniesz wyjść i które pragniesz w ten sposób pozostawić za sobą; możesz uwzględnić tutaj nałóg, negatywny wpływ relacji z określonymi osobami, schemat biedy, kody niewolnicze, programy blokujące kreatywność, a także wpływ obcej Siły na Ciebie i na Twoją tożsamość; możesz zawrzeć w tym miejscu dokładnie WSZYSTKO, z czego pragniesz się wyzwolić!>.

Nauczyło mnie to <i tutaj wypisz szczegółowo, czego nauczyło Cię to, czego się pozbywasz; to kluczowy fragment Oświadczenia Woli, ponieważ bez nauki płynącej z konfrontacji nie można zamknąć doświadczenia! Jeśli na planie Duszy zdecydowaliśmy się na uczestniczenie w jakimś procesie, ważne jest, byśmy rozpoznali jego sens i zdobyli Wiedzę o tym, co ono nam – w ostatecznym rozrachunku – dało; każda rzecz, z której się uwalniasz, powinna być podsumowana co najmniej trzema wnioskami/lekcjami/darami nauki>.

W TEJ CHWILI, PODCZAS TEGO RYTUAŁU, PEŁNA WDZIĘCZNOŚCI I WNIOSKÓW, ZAKAŃCZAM TO DOŚWIADCZENIE.

W zamian za nie, proszę o doświadczenie życia w wolności od klątw, nękań, udręczeń demonicznych, kompletnej wolności i szczęścia na poziomie Ciała, Umysłu i Duszy, obfitości, dostatku i bogactwa, by moja rzeczywistość przejawiła pełnię swoich możliwości materialnych. Jednocześnie proszę o dobrą i rozwijającą pracę, dzięki której będę miała możliwość pomagania ludziom, wolności od nastrojów i emocji innych na mój temat. Wszystko, co negatywne, niech rozpuści się w Absolucie lub oczyszczone przez Ziemię będzie już tylko pozytywne.

<każde opisane zakończone doświadczenie musisz zrównoważyć, żeby nie tworzyć wiru w potencjale>

<tutaj wypisz, jakiego rodzaju przeżycia, tematy, możliwości oraz błogosławieństwa zapraszasz do swojego Życia – niech będzie to zgodne z Tobą i twoją Wolą, nie obawiaj się, że poprosisz o zbyt wiele – Energia nie ma limitów, posiada je jedynie ludzki Umysł!>.

Pod spodem dodaj:

“Proszę, by wszystko to, co się wydarzy, było zgodne z Najwyższym Źródłem <możesz użyć także ze Światłem, z Boskim Źródłem lub z Bogiem> i zgodne z Planem Duszy. Możesz dodać również <choć nie jest to konieczne i zależy od Twojej relacji z Siłami Anielskimi>”

“Tym dokumentem powierzam swoje życie pod opiekę Aniołom i proszę o to, by wszystko, czego doświadczę, było najpiękniejszą i najważniejszą formą życia, jaką mogą odczuć. Archaniołowie Urielu na Północy, Rafaelu na Wschodzie, Michaelu na Południu oraz Gabrielu na Zachodzie, strzeżcie mnie i dajcie mi siłę, by nieść przez życie Miłość, powodować Dobro i emanować Światłem.

Taka jest moja Wola, taka jest moja prośba, tak niechaj będzie!

Dokonało się.”

I Twój podpis.

Wiedźma Anja Anna

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *