Otwarcie Bramy Lwa 8_8 i moc obfitości

Otwarcie Bramy lwa

Co roku 8 sierpnia Ziemia, Syriusz i Słońce łączą się w celu zesłania dla nas błogosławieństw. Dowiedz się, jak skorzystać z tego dobrodziejstwa, by cieszyć się wyjątkową obfitością i płodnością w życiu.

Ósmego sierpnia zasłona między światem fizycznym a duchowym staje się niezwykle cienka. Umożliwia to przepływ na Ziemię silnej energii kosmicznej. Czas ten nazywany jest jako otwarcie Bramy Lwa. Nazwa wywodzi się od faktu, że Słońce jest wówczas w konstelacji Lwa, czyli energii życia płynącej z serca a nie umysłu. Wydarzenie to może zainicjować przyśpieszone zmiany w naszym życiu, dokończenie długotrwałych procesów i wejście na wyższy poziom duchowy. Otwarcie Bramy Lwa to idealny moment na zaproszenie do swojego życia tego, o czym marzymy i wsparcie energetyczne naszych celów. Początek tego procesu zaczyna się już 23 lipca a kończy 22 sierpnia, jednak 8 sierpnia przepływ energetyczny jest najsilniejszy.

Tuż przed wschodem Syriusz, gwiazda dwa razy większa od Słońca, wznosi się do poziomu widoczności na niebie. Pas Oriona wyrównuje się wówczas bezpośrednio z piramidą w Gizie i mamy wrażenie, że najjaśniejsza gwiazda przybliżyła się do nas. Syriusz to potężne źródło duchowej energii, obdarowujący nas obfitością i płodnością. W duchowym świecie i astrologii uważa się, że Syriusz posiada wiedzę i mądrość z wyższych sfer. Podczas spotkania Słońca z Syriuszem ich energie łączą się i Ziemia może otrzymać Światło od obu tych gwiazd. Mamy wówczas dostęp do kodów wyższej świadomości i mistrzowskiej energii pomagających nam w duchowym oświeceniu i rozwoju.

Może cię również zainteresować artykuł: 5 sposobów, aby naładować się pozytywną energią na łonie natury

Źródło: pixabay.com

Przyjrzyjmy się jeszcze, co w numerologii oznacza liczba 8. Nie bez powodu szczytowy moment przepływu przypada na 8.08. Ósemka to najsilniejsza wibracja, symbol nieskończoności, nieograniczonej mocy, harmonii. Symbolizuje również siły materialne służące człowiekowi w realizacji jego celów.

Medytacje do wykonywania podczas Bramy Lwa

Ósmego sierpnia warto pomedytować, by wesprzeć zachodzące w naszym życiu i duszy procesy.

Medytacja na czas otwarcia Bramy Lwa

Usiądź wygodnie w zacisznym miejscu. Zamknij oczy i wyobraź sobie światło spływające na ciebie z góry. Poczuj jak aktywuje ono twoją czakrę korony i przemieszcza się w dół (wizualizuj to sobie). Pozwól energii Światła rozbudzić twoją wyższą świadomość, otwórz się na harmonię. Skup się tylko na uczuciu miłości i przepływie światła, to otworzy cię na wyższą energię i poprowadzi do krystalicznej świadomości.

Medytacja na udane relacje

W godzinach 10:10, 11:11, 22:22 i 00:00 oddaj się medytacji poprzez obserwacje oddechu i wizualizacje biało-złotego światła, które wdychasz z każdym oddechem. Przy każdym wydechu wyrażaj słowa podziękowania, kierując je do konkretnych osób, np.: „dziękuję za zakończoną relację z…”, „dziękuję za pogodzenie się z…”, „dziękuję za związek z…”, „dziękuję za nową przyjaźń z…”, itp. Na koniec skorzystaj z energii gwiazd łącząc się z nimi w wizualizacji, by otworzyć serce oraz zakończyć toksyczne relacje (jeśli w takich kiedykolwiek byłeś lub aktualnie jesteś).

Praca z czakrami

Wspieraj tego dnia czakry serca i splotu słonecznego. By wesprzeć czakrę serca możesz intonować dźwięk A lub mantrę Yam a dla czakry splotu słonecznego dźwięk O i mantrę Ram.


Akademia Ducha i Wiedźma Anja Anna zapraszają na: Rytuał Przeklęta Krew + Usuwanie Klątw Rodowych + Oczyszczanie Nienawiści + Łamanie Uroków, Kodów i Programów Inkarnacyjnych

Usuwanie Klątw


Praca ze swoimi emocjami

Podczas tego wyjątkowego czasu zsyłania błogosławieństw od gwiazd warto zastanowić się nad drogą swego serca. Przypomnijmy sobie, co jest dla nas najważniejsze. Co daje nam radość podczas życia tu na Ziemi. Co sprawia, że czujemy się szczęśliwi. Jakie są pragnienia naszego serca. Jak wyzwolić w sobie uczucie wdzięczności. Często w prozie życia zapominamy o byciu tu i teraz, doświadczaniu wszelkimi zmysłami i czerpaniu radości z bycia zwyczajnie żywym.

Warto też przyjrzeć się temu, co oczyszcza się w tym czasie. Możemy odczuwać silne emocje, przez umysł mogą galopować nam natrętne myśli – to nasze programy do przerobienia i sprawy do rozwiązania. Ta silna energia powiązana z lwem przyczynić się może, jeśli przestaniemy słuchać serca, do wybuchów agresji i bycia apodyktycznym. Dobrze tego dnia o tym pamiętać i dawać sobie jak najwięcej przestrzeni na oddech i uważność.

Ósmy sierpnia może być wyjątkowym czasem pozytywnych przemian dla Ziemi, zarówno na poziomie kolektywnym, jak i indywidualnym. Otwórzmy się na przepływ kosmicznej energii i światła, by wejść na wyższy poziom duchowego rozwoju. Podarujmy sobie chwile na medytacje, wdzięczność i uczucie miłości w sobie. Odkryjmy, co jeszcze wymaga naszej uwagi, które tematy domagają się pracy z emocjami i przekonaniami. Jeśli damy sobie przyzwolenie, to potężna energia, wiedza i obfitość mogą stać się częścią nas samych.

Cieszmy się i przyjmijmy świetlistą energię dwóch najjaśniejszych gwiazd!

Może cię również zainteresować artykuł: Energia żywiołów: Jakie są twoje predyspozycje finansowe?

Arunika

Źródła:
astromagia.pl/magiczna-wiedza/astrologia/dosc-masz-toksycznych-relacji-teraz-je-naprawisz-dzieki-bramie-lwa
consciousreminder.com/2020/07/27/awaken-your-soul-with-the-activation-of-the-88-lionsgate-portal
meditation539.com/2020/07/23/brama-lwa/

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram