Otwarcie Czakry Korony [webinar]

*** OTWARCIE CZAKRY KORONY ***
[webinar]

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/OtwarcieCzakryKorony

Zaproszenie od Wiedźmy Anji: 

 

PAMIĘTAJ O TYM, ŻE MOC TEGO RYTUAŁU NIE TRACI NIGDY NA WARTOŚCI. MOŻESZ WZIĄĆ W NIM UDZIAŁ ZA MIESIĄC, ROK I ZA STO LAT. MAGIA JEST PONADCZASOWA I ZAWARTEGO TU RYTUAŁU MOŻESZ UŻYĆ ZAWSZE!

Gdy Korona rozkwita nad Człowiekiem, a jego Korzenie sięgają głęboko w zrozumienie Ziemi, całe Życie staje się podróżą Błogosławieństw z Nieba na Ziemię i Wdzięczności, która płynie tą samą Rzeką Światła w powrotnym kierunku.

Dlaczego więc, każdy Człowiek na Ziemi nie dąży do tego, by Koronę otworzyć i utrzymać w otwarciu, witającą blaski z Kosmosu i iskrzącą zachwytami Ziemi?
Nie wiem i nie jest to dla mnie zrozumiałe – może jedynie przez pryzmat współczucia, ponieważ Istota która nie wzrasta i nie ma w priorytetach swoich dążeń, by się rozwijać, jest w swej Naturze bardzo zniszczona – może więc nie wie, że ma wybór?

Czakra Korony jest jak Kwiat, podsumowujący dojrzałą Roślinę, gdy Twoje Korzenie przenikają się z tkankami Ziemi i otrzymują od Przeszłości wszystko, by odżywić i zbudować Przyszłość, a energia płynie Tobą z prędkością niepowstrzymanej Kreacji i wypełnia Cię Ciepłem i Światłem w Sercu, by wypłynąć w Świat i otrzymać zrozumienie wewnątrz Ciebie – wówczas kwitniesz! Twoja energia radośnie pędzi w kierunku Nieba, każdą myślą wspinając się wyżej do Słońca, jak wiosenne liście!

Kiedy Czakra Korony jest otwarta, rozpływasz się we Wszechprzenikaniu poprzez Zrozumienie z każdą Energią i Materią, która dla Ciebie w danym momencie istnieje. W pełnym Przepływie i z natychmiastową możliwością dokonania Zmiany, jeśli to, czego doświadczasz, nie jest optymalne i wybierasz to transformować. Gdy Twoja Czakra Korony jest Otwarta, Ty jesteś Otwartą Przestrzenią Cudu pomiędzy Przeszłością i Przyszłością, Niebem i Ziemią, Energią i Materią, Życzeniem i Manifestacją! STAJESZ się, DZIEJESZ siebie, WYDARZASZ własne Życie z pełnym Szczęściem i Błogosławieństwem tego procesu.
Gdy Czakra Korony jest Otwarta, Twoja Obecność przenika się z Obecnością Wszechświata wokół i zgodnie z Twoją Wolną Wolą i Harmonią Natury wydarzana jest Rzeczywistość, tkana myśl po myśli, słowo po słowie, gest po geście…

Cóż to za wielka ODPOWIEDZIALNOŚĆ!

Zdecydowanie – lecz tym razem nie jest w naszej kontroli, by siebie pilnować bądź ograniczać. Czakra Korony jest jak Kwiat, który rozkwita wyłącznie nad gotową do wydania owoców i nasion Rośliną. Jest jak czysty, kryształowy, tysiącpłatkowy lotos, eksplodujący kryształkami sekund ponad głową tego, kto płynie czysto. Gdy w procesie pojawi się jakiekolwiek zaburzenie bądź wytrącenie, Twoje Światło zajmuje się najpierw wypełnianiem tych luk i osiąganiem Harmonii w strukturze Twojego Istnienia. A dopiero gdy całość Ciebie wydarza się stabilnie, mocno i w pełnym Świetle – wówczas rozpościerasz płatki nad całym swoim Życiem i przynosisz to Dobro Istnienia w każde Miejsce i w każdy Czas, w którym się wydarzasz.

Czy więc jest możliwe czynienie Zła, gdy Czakra Korony jest Otwarta?
Z moich obserwacji wynika, że zupełnie nie. Bo otworzyć może ją jedynie strumień Ciepła prosto z Serca, połączony z rzeką Światła, rodzącą się w Umyśle. Te dwie substancje, w połączeniu, dają absolutną pewność, że nawet najpotężniejszy w swoich możliwościach Człowiek zachowa się najwyższymi delikatnościami i szlachetnością charakteru.

“Ach, gdyby tak wszyscy ludzie…!” – wielu z Was westchnie zapewne w tym momencie. Zupełnie niepotrzebnie – bo każdy w Świecie ma możliwość kompletnego objawienia swojej Istoty, po prostu niewielu to wybiera. Życie w czystości odpowiedniej ku temu, by móc rozpływać się w Błogości ciągłej transformacji jest dla większości przyglądających się z boku dziwnym, odrzucającym rodzajem ascezy. Ale jak to tak żyć bez Coli, Netflixa, najnowszych płyt najnowszych gwiazdek, tytoniu, glutaminianu sodu, wiadomości? Jak żyć, gdy na to Życie przestaje składać się cały zgiełk, hałas i zaburzenie, a wszystko wokół jest nadal srogo naćpane tym, z czego TY – tak, Ty! – dopiero wyczołgujesz się na łokciach Świadomości? Jak ŻYĆ , kiedy wszyscy wokół zaledwie, ledwo co istnieją?
To pytanie istnieje dziś dla Ciebie. Jak i wiele innych.
Ale w chwili, gdy otworzysz swoją Czakrę Korony i wystrzelisz sobą w górę Życia, przestanie.
Zanurzysz się bowiem nie w pytaniach, a w pełnym Zrozumieniu.

Oczywiście jest Twoją kwestią, kiedy zbudujesz w sobie gotowość do tego doświadczenia – może nie nastąpić ono w chwili wydarzania Rytuału, a chwilę po nim bądź w ciągu 7 dni po uruchomieniu go, gdy dozbierasz w sobie, zgodnie z prowadzącymi Cię intuicyjnie jego Kluczami i Wskazówkami, wszystkie brakujące elementy, by mogło do tego dojść. Możesz doznać kompletnego Otwarcia już podczas pierwszych chwil naszego połączenia w Czynieniu – wówczas wyewoluujesz w niezwykłym tempie ponad wszystko, co znasz do tej pory, i będzie to znaczyć, iż jesteś w stanie nie tylko otworzyć się na ten potencjał, ale również masz odpowiednio wysoką energią w potrzebnej ilości, by móc uczestniczyć świadomie w procesie STAWANIA SIĘ.
Jeśli tak – z pewnością raz zapamiętana droga do Pełni Siebie będzie jedną z Twoich ulubionych dróg przez Życie. Możesz wstąpić na nią poprzez medytację, możesz utrzymywać stały poziom Światła i Ciepła w sobie i z uważnością dziać wszystko wokół, nie gubiąc tego świętego kontaktu ze Sobą i ze Źródłem. Możesz również przespać Rytuał – ale nie będzie miało to negatywnego wpływu na proces, ponieważ, samo Twoje przeniknięcie się z Mocą Ceremonii Otwarcia Czakry Korony jest równoznaczne z Twoją zgodą na to, by i Twoja Korona wykrzyczała się szczęśliwym strumieniem w Kosmos.
To, jak głęboko przeżyjesz ten Rytuał, zależy tylko i wyłącznie od tego, jakie jest Twoje zaufanie do Ciebie i czy pozwalasz sobie na nieograniczony dostęp do Mocy, którą jesteś.
Możesz robić go wielokrotnie, w ważnych momentach swojego Życia bądź by podsumować siebie w kierunku osiągnięcia kompletnej Natury i Struktury Człowieka – otwarcie Korony jest bowiem pierwszym krokiem Energii powyżej Materii, i krok ten wiedzie bezpośrednio w proces Otwarcia 12-niciowego DNA, a więc 12 nici-częstotliwości, odbieranych przez cały system czakralny Człowieka.

Możesz robić ten Rytuał, by uporządkować się w trakcie ważnych procesów bądź dowydarzyć Przemiany. Możesz również korzystać z niego dla utrzymania stałej drogi pomiędzy stanem codziennego funkcjonowania, a stanem wysokomedytacyjnym.
Ale jedno jest pewne: udostępniając Wam to Narzędzie Magii, zapoczątkowałam falę Przebudzenia, która do tej pory nie mogła swobodnie przepłynąć z powodu blokad, pułapek i labiryntów mentalnych!

W imieniu każdej wspaniałej konsekwencji tego procesu – niech Rytuał ten pomoże rozwinąć skrzydła każdej Duszy na Ziemi, która ma Odwagę i Potrzebę go wykonać.
Spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Data: 05.08.2019 (poniedziałek)
Godz. 20:00 – 23:55

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/OtwarcieCzakryKorony

W razie problemów lub pytań natury technicznej proszimy o kontakt: webinar@akademiaducha.pl

***

Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!!!

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

***

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy!

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę?

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram