Otwarcie Trzeciego OKA [webinar]

OTWARCIE TRZECIEGO OKA

[webinar]

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/TrzecieOKO

PAMIĘTAJ O TYM, ŻE MOC TEGO RYTUAŁU NIE TRACI NIGDY NA WARTOŚCI. MOŻESZ WZIĄĆ W NIM UDZIAŁ ZA MIESIĄC, ROK I ZA STO LAT. MAGIA JEST PONADCZASOWA I ZAWARTEGO TU RYTUAŁU MOŻESZ UŻYĆ ZAWSZE!

Zaproszenie od Wiedźmy Anji Anny:

***

Kochani, tym razem dajemy Wam możliwość wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu. Webinar Otwarcie Trzeciego Oka to okazja, żeby wzbić się wysoko, najwyżej jak tylko jesteście w stanie polecieć i ujrzeć to, co było do tej pory przed Wami ukryte.

Rytuał otwarcia Trzeciego Oka asekurują dwie wybitne Siły, a właściwie Moce, ponieważ są to Siły Uświadomione. Pierwsza przewodzi Niebieskie Światło Ochrony i Zwycięstwa i jest jedną z najwybitniejszych Czyniących, jakich było mi dane rozpoznać i odnaleźć w tej inkarnacji. Druga to Energia Jasnozłota, galaktyczna, zdecydowanie jedna z najwyżej wibrujących w Człowieku, jakie znam.

Zdaję sobie sprawę, że gdybym otworzyła Wasze postrzeganie warunkując je swoim otwarciem, mogłoby nie być do końca kompatybilne z tym, jak żyjecie i jak pragniecie z tej opcji korzystać, ponieważ nie każdy od razu będzie gotów rzucić pracę i stać się Magiem, Wiedźmą bądź Highest Priestess. Ale każdy, z dnia na dzień, będzie mógł oswajać się z nowymi opcjami, które daje postrzeganie Rzeczywistości najwyżej i najgłębiej, jak ona istnieje i jak jesteście w stanie być w niej wzajemni poprzez odpowiedzialne tworzenie jej.

Ten Rytuał jest szczególny, ponieważ uruchamia pewien proces. Nie tylko uczy z powrotem ludzki organizm, którędy to pełnego spojrzenia poprzez zmysł Postrzegania, ale dostosowuje każdego, kto weźmie w nim udział, do uniesienia tej umiejętności. Pomaga zbudować stelaż psychiczny, który – dzień po dniu – będzie stawał się odpowiednią konstrukcją do ustanowienia pełnej stabilności Ciebie w nowej formie. Już nie jako kogoś, kto korzysta z Życia w wersji demo, zaś kogoś, kto kreuje je wedle własnej Wolnej Woli, zgodnie z decyzją Serca, w energii pomocy Anielskiej i Archanielskiej, jeśli tylko będzie ona potrzebna lub jeśli o nią poprosi.

Ten Rytuał jest szczególnie ważny, ponieważ daje dostęp do tego, co w Magii wielu z Was uważa za podstawowe narzędzie. Otwiera percepcję i pozwala przekraczać granicę pomiędzy tym, co widzialne i niewidzialne.

ALE!!!
Pamiętajcie, że Rytuał tego typu nie działa jak pigułka, która poszaleje w organizmie kilka godzin, spiętrzy energię i przejdzie. Działa jak lawina frekwencji, uruchomionych w kierunku otwarcia postrzegania i uzyskania pełnego akcesu do własnych Darów Parapsychicznych. Rozwija w Tobie gotowość, pomaga Ci utrzymać otwartość na to, co się zdarza. Zgłaśnia Twoja Uważność w istotnych kwestiach, wycisza hałas i zgiełki Umysłu, które nie prowadzą do Prawdy. Po tym Rytuale możecie poczuć, że Życia „samo” sprząta się z określonych bodźców, wrażeń, starych emocji. Że tworzy się w Was Przestrzeń na to, by nowa, a tak naprawdę PRZEDWIECZNA I NATURALNA umiejętność bycia połączonym ze Światem poprzez Wszechprzenikanie i Zrozumienie rozwinęłam skrzydła w pełni i pozwoliła Wam unieść się powyżej wszystkiego, co znacie do tej pory.

Opisując najprościej, jak to możliwe – Rytuał będzie działał, dopóki nie osiągnie pełnego Sukcesu w Manifestacji w każdej osobie, która tego pragnie i z niego skorzysta. Dla kogoś będzie to ostatni puzzelek bądź utwierdzenie Postrzegania, które już ma. Dla kogoś – początkiem Podróży, która od tej pory ułoży się pod stopami w tak niezwykłych, magicznych i totalnie zachwycających wydarzeniach, że nikt nie będzie miał wątpliwości, że kroczy Ścieżką Cudu.

Ale ważne jest, by Rytuał ten trafił tylko i wyłącznie do tych, którzy z pełną odpowiedzialnością z uwagi na nowo przypomnianą i ewoluującą w nim Moc będą w stanie ustanowić nim i jego energią Błogosławieństwo dla Świata.

Zastanów się więc, dlaczego chcesz postrzegać.
Co Tobą powoduje?
Czy zamierzasz wykorzystać ten Dar, a właściwie Naturalne Prawo Człowieka, do celów które czujesz w Sercu Dobrymi?
Daj sobie Czas na poczucie tego.
Tym razem melodią będą jedynie dzwonki Koshi oraz Zaphir.
Rytmem – Twoje Serce i Oddech.

Każdy, kto jest gotów, niech czuje się zaproszony do wzięcia udziału. Świat nie potrzebuje nas zanurzonych w odwiecznym spaniu, za zamkniętymi oczami, odłączonych od Źródła. Potrzebuje nas – i my siebie również potrzebujemy – w pełnej Manifestacji. Dołączcie więc do nas po właściwej stronie Granicy Działania. I niech wydarzy się najpiękniejsze i najważniejsze, co może zostać wydarzone!
Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

Podczas Rytuału orientujemy się na energię Archanioła Zadkiela, Metatron opiekuje się Magią i każdym ze słów i symboli, Sandalfon zaś otrzymał w opiekę każdą z nut melodii i każdy ze słyszalnych dźwięków.

Niech wydarzone zostanie w Świecie to, co Najważniejsze spośród dostępnych i najpiękniejsze spośród możliwych!

Spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania!!!
Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna
Data: 29.04.2019
Godzina: startujemy o 20:00-21:30
Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/TrzecieOKO

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się: webinar@akademiaducha.pl

Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!!!

***

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelami szkoleniowymi. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy!

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy! Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram