Pakiet “Wysoka Alchemia” (RYTUAŁY + WYKŁADY)

Pamiętaj o tym, że Moc tych Rytuałów nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nich udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartych tu Rytuałów możesz użyć zawsze!

Pakiet “Wysoka Alchemia” możesz znaleźć tutaj: www.ekademia.pl/kurs/PakietWysokaAlchemia


Alchemia to święte spojrzenie, dzięki któremu oddziaływanie każdej z planet w Tobie możesz kształtować tak, by prowadziły Cię aż do osiągnięcia własnego, unikalnego Złota – Mistrzostwa. W tym pakiecie znajdziesz wykłady z Wysokiej Alchemii wraz z rytuałami, które je podsumowują i pozwalają przenieść intencje na wyższy poziom, przy pomocy magii.

Ten pakiet zawiera cykl dziesięciu Rytuałów, stanowiących podsumowanie i dopełnienie każdego z dotychczasowych wykładów Wysokiej Alchemii. Wykłady nadal możecie oglądać na naszym kanale za darmo. Łączna cena promocyjna pakietu Rytuałów to 355 zł zamiast 550 zł.

Wysoka Alchemia to nauka, która podsumowuje w sobie wiedzę z wielu dziedzin: od Mistyki poprzez Chemię, od Rytualistyki do Fizyki, od Magii aż po kres wszystkich horyzontów Filozofii. Pozwala Ci przyjrzeć się każdej ze swoich cech i transformować ją w zaletę, jeśli zdecydujesz się zapłacić za to pracą i uważnością. Pozwala Ci zrozumieć Materię i Energią na najgłębszym ich poziomie tworzenia i występowania aż po efekt końcowy. Umożliwia Ci również zrozumienie tego, że jedyne pozwolenia w swojej Rzeczywistości wydajesz Ty. I uczy, jak robić to umiejętnie, by materializować w obszarze energii widzialnej to, czego pragniesz i co uznasz za godne stworzenia.

Praca nad pierwiastkiem Boga w człowieku – ta prostsza definicja wyjaśnia, jakiego rodzaju procesy prowadzone w oparciu o wiedzę alchemiczną staną się Twoim udziałem. Lekcje, których doświadczysz w ramach Wysokiej Alchemii, mają na celu wskazanie Ci źródeł Twojej własnej, niezaprzeczalnej Mocy. Jak również przekazanie informacji, dzięki którym spojrzysz z szacunkiem na Naturę i ze zrozumieniem na strukturę Człowieka oraz Wszechświata.

Jeśli żyjesz Wiedzą, otwierasz się na Magię Rzeczywistości oraz pragniesz pełniej uczestniczyć w akcie kreacji, znanym szerzej jako życie, zapraszamy!  Na zajęciach Wysokiej Alchemii istotne jest, by każdy uczestnik zdawał sobie sprawę, że jest taki sam jak każdy inny obecny – myślącym, czującym i rozpoznającym Światło atomem wspólnego procesu, spotkania, Rytuału.

W każdym z Rytuałów Anielskich możesz wnosić swoje intencje oraz każdy z Was decyduje, na co przeznaczy swoją energię z całości szkolenia. Rytuały, które będą na Ciebie oddziaływać, są bardzo potężne i wprowadzają w głęboki stan medytacyjny. Głos, który usłyszysz, może wprowadzić Twój organizm w częstotliwości uzdrawiające oraz leczące urazy z przeszłości. Wiedźma Anja stworzyła najwyższą możliwą do przekazania w danym momencie Energię. A Ty, na poziomie Ciała, Umysłu i Ducha, zrób z nią to, co dla Ciebie najpotrzebniejsze.

Przygotuj swój ołtarz lub białą świecę oraz świecę z pszczelego wosku i bądź gotów na wspólne czynienie w synergii, która podsumuje w Tobie wszystkie zebrane z tego świata i z poprzednich doświadczeń molekuły Wiedzy!

Cykl Wysoka Alchemia powstaje dla Świata. To Przejawienie. Wizja opowiedziana życiem, w momencie, gdy się zdarza. Rodzaj alchemicznej poezji, która może obudzić w Tobie najgłębiej nawet schowane talenty i najtrudniejsze dla umysłu zrozumienie, jeśli tylko zapragniesz.

Jedno jest jasne – poznasz, czym jest Miłość i Moc.

A oto czego dowiesz się na kursie Wysoka Alchemia:

Lekcja 1: Budowa Wszechświata!

www.ekademia.pl/kurs/WysokaAlchemia1

Lekcja 2: Natura Człowieka

www.ekademia.pl/kurs/WysokaAlchemia2

Lekcja 3: Zrozumienie i Wszechprzenikanie

www.ekademia.pl/kurs/WysokaAlchemia3

Lekcja 4: EKWILIBRIUM Słońce i Księżyc w Tobie

www.ekademia.pl/kurs/WysokaAlchemia4

Lekcja 5: Frekwencja i Koherencja

www.ekademia.pl/kurs/WysokaAlchemia5

Lekcja 6: Czas i Przestrzeń

www.ekademia.pl/kurs/WysokaAlchemia6

Lekcja 7: Podstawy Kybalionu

www.ekademia.pl/kurs/WysokaAlchemia7

Lekcja 8: Infinicje i Eternicje Duszy Ludzkiej

www.ekademia.pl/kurs/WysokaAlchemia8

Lekcja 9: Miłość i MOC

www.ekademia.pl/kurs/WysokaAlchemia9

Lekcja 10: Jestem

www.ekademia.pl/kurs/WysokaAlchemia10


UWAGA! Jest to cykl szkoleń dla zaawansowanych w czynieniu i działaniu! Te warsztaty nie jest wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu.

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w Rytuale postrzeże również Naturę Duszy i, jeśli zechce, może skomunikować się z Aniołami i swoją duchowością.

Ważne, aby od razu po zakończeniu Rytuału nie prowadzić auta.INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Cena: 550 zł 355 zł

Link do pakietu: www.ekademia.pl/kurs/PakietWysokaAlchemia

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

YouTube
Instagram