Jeśli twój partner robi któreś z tych 7 rzeczy, jest twoim najlepszym przyjacielem

partner

Najlepsi przyjaciele są naprawdę jednym z największych darów naszego życia. Ze swoim najlepszym przyjacielem masz wyjątkową relację; związek, który jest opiekuńczy, kochający i szczery.

Najlepsi przyjaciele akceptują wszystkie twoje wady i najciemniejsze zakamarki, ponieważ widzą twoje wewnętrzne piękno. Naprawdę cię szanują i postrzegają jako równego sobie.

Jeśli twój partner jest twoim najlepszym przyjacielem, naprawdę jesteś błogosławiony. Ale skąd to wiedzieć? Poniżej znajduje się 7 znaków świadczących o tym, że twój partner jest twoim najlepszym przyjacielem.

  1. Twój partner to ten, do którego możesz iść ze wszystkimi swoimi problemami

W rzeczywistości ufasz swojemu partnerowi bardziej niż komukolwiek innemu na świecie. Czujesz się komfortowo dzieląc się z nim czymkolwiek – nawet swoimi problemami.

Kiedy masz zły dzień, wiesz, że możesz do niego iść, aby o tym porozmawiać, a on/ona wysłucha cię i będzie przy tobie.

Może cię również zainteresować artykuł: Zdrowy związek miłosny – jak wygląda?

partner

Źródło: pixabay.com

  1. Ze swoim partnerem bawisz się lepiej niż z kimkolwiek innym

Nasi najlepsi przyjaciele to ludzie, z którymi najbardziej lubimy spędzać czas. Nie zawsze musimy planować, co będziemy razem robić, ponieważ doskonale wiemy, że cokolwiek robić będziemy, będziemy się świetnie razem bawić.

Jeśli twój partner jest osobą, z którą bawisz się lepiej niż z kimkolwiek innym, to jest również twoim najlepszym przyjacielem.

  1. Wolisz, gdy twój partner jest w pobliżu

Wszyscy spędzamy więcej czasu z naszymi partnerami niż z przyjaciółmi. Ale kiedy faktycznie wolisz być ze swoim partnerem bardziej niż z kimkolwiek innym, to znak, że ta osoba jest nie tylko twoim partnerem i kochankiem, ale także twoim najlepszym przyjacielem.

Możesz nie mieć problemu ze spędzaniem czasu bez niego, ale z tyłu głowy wiesz, że będziesz się lepiej bawić, jeśli twój partner będzie z tobą.

  1. Macie swoje poczucie humoru

Możecie patrzeć na siebie i dokładnie wiedzieć, co myśli drugie. Oboje wybuchacie śmiechem z rzeczy, których nikt inny nie rozumie.

Jeśli stworzyłeś frazy i słowa, których nikt inny nie zna, to znalazłeś sobie kochanka i najlepszego przyjaciela.

  1. Nie kłócicie się często, a kiedy to robicie, żadne z was nie bierze tego sobie do serca

Przyjaciele się kłócą. Najlepsi przyjaciele również czasem się kłócą, ale nigdy nie biorą tego do siebie. Nie denerwują się drobiazgami i są w stanie racjonalnie dyskutować o nieporozumieniach.

Tak wiele związków zawodzi, ponieważ jako para nie są w stanie tego osiągnąć.


W naszym sklepie można kupić zestaw specjalnie przygotowanych kamieni na miłość


  1. Czujesz się komfortowo robiąc wszystko razem – nawet jeśli to jest nic nierobienie

Uwielbiasz robić rzeczy razem, ale nie zawsze musisz robić coś konkretnego, aby cieszyć się swoim towarzystwem. Samo przebywanie ze sobą jest dla ciebie przyjemne i komfortowe.

Zwykły spacer. Rozmowa. Jedzenie lub po prostu siedzenie cicho i czytanie, relaks, lub oglądanie telewizji – to wszystko jest dla was wystarczające.

  1. Śmiejesz się i uśmiechasz więcej ze swoim partnerem niż z innymi

Jeśli twój partner, bardziej niż jakakolwiek inna osoba w twoim życiu, sprawia, że ​​jesteś szczęśliwy, to może być twoim najlepszym przyjacielem.

Jeśli kochasz swojego partnera na wszystkie sposoby, w jakie człowiek mógłby pokochać inną osobę, to twój partner jest tak samo twoim najlepszym przyjacielem, jak i twoim kochankiem.

Odczuwanie tego rodzaju miłości to doświadczanie prawdziwej miłości – najgłębszej i najczystszej ze wszystkich.

Może cię również zainteresować artykuł: Rozwój świadomości poprzez związek, czyli 6 wymagań ewolucyjnej miłości


Źródło: dailyvibes.co/partner-best-friends

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram