Pełnia Księżyca w Koziorożcu już 28 czerwca: Czas uwolnić się z kajdan…

pełnia

Pełnia księżyca już jutro, w czwartek 28 czerwca o 06:54, choć jej wpływ odczuwać zaczniemy już dzisiaj. Pełnia ta będzie powiązana z trzema ciałami astralnymi. Pierwsze ciało to Saturn w ruchu wstecznym, drugie to obecność Saturna, a trzecie, to gwiazda nazywana Kaus Borealis. Pierwsze dwa tygodnie po pełni będą podatne na wywołanie lęków, poczucia winy i puszczanie zahamowań.

Astrologia

Dokładna lokalizacja księżyca w pełni wynosi 6°28′ Koziorożca, który jest blisko z Saturnem. Będąc w ruchu wstecznym, Saturn nie będzie w swoim najbardziej życzliwym momencie tego przejścia.

Księżyc w połączeniu z Saturnem: Ta kombinacja sprawia, że ​​przyjdzie naprawdę trudny czas. Będzie wiele konfliktów i kłopotów, szczególnie w sferze domowej i rodzinnej. Jeśli nie będziemy ostrożni, oddalimy się od swoich najbliższych i tych, których kochamy.

Zbytnie myślenie o przeszłości przyniesie poczucie winy, które tylko pogorszy sytuację. Szczególnie kobiety będą, albo przyczyną konfliktów, albo ich głównym odbiorcą. Aby przejść przez to bez poważnych strat, musisz nauczyć się transformować wewnętrzne lęki i inne buzujące w tobie emocje oraz nauczyć się otwierać przed bliskimi.

Saturn w retrogradacji: Jak wspomniano wcześniej, nie będzie to łatwy okres. Jak nigdy dotąd, będziesz czuć, jak twoje najgorsze obawy i zahamowania pojawiają się, nasilają i dążą do uzewnętrzniania. Ale pomyśl o tym w pozytywnym sposób. Może skrajne emocje w końcu doprowadzą cię do rozwiązania problemu i ostatecznie je oczyścisz. By tak się jednak stało, musisz ten czas poświęcić na obserwację, zrozumienie i uwalnianie. Działanie pod wpływem lęku może jedynie zaostrzyć problemy.

Może cię też zainteresować artykuł: Jak księżyc wpływa na nasze życie? Sprawdź to!

Źródło: pixabay.com

Zmiany w Pełnię Księżyca

Innym wpływem, tym razem pozytywnym na pełnię księżyca jest trasa Urana. Jednak ta kombinacja jest w najlepszym razie słaba, ponieważ jej orbita jest zbyt szeroka (4 °33′), aby uzyskać duży efekt. Będziesz więc musiał włożyć dużo wysiłku, aby wykorzystać pozytywne nastawienie Urana, tak, by przyniosło to trochę wytchnienia w twoim życiu. Uran wiąże się z instynktem i intuicją, więc musisz mieć zaufanie do swoich uczuć.

W tym czasie znajdziesz również okazje do poznania nowych ludzi, z całkowicie innych środowisk kulturowych i etnicznych niż twoje. Nowe związki zawsze jawią się na horyzoncie, gdy tylko Uran ujawnia swój wpływ.

Obecność Saturna może sprawić, że związki które się pojawią, mogą mieć silne podłoże karmiczne. Nie martw się o to. Wszystko będzie przebiegać, tak jak powinno. Jednocześnie możliwe jest, że jeśli jesteś w niezdrowym związku, nareszcie będziesz miał szansę odejść i zacząć nowy rozdział w życiu. Wszystko jest możliwe, o ile masz silną wolę i zdecydujesz się uwolnić od obaw i strachem przed brakiem bezpieczeństwa, oraz jeśli zaufasz życiu, że przygotował dla ciebie coś lepszego. Wtedy Wszechświat cię poprowadzi.

Na 6 °34′ w Koziorożcu znajduje się Kaus Borealis, stała gwiazda. Ta gwiazda jest w stanie zapewnić ci siłę, która jest niezbędna, aby zamienić twoje plany w działanie, ale pamiętaj, by tak się stało, to ty musisz podjąć inicjatywę.

Podsumowanie

Wiele negatywnych cech i emocji pojawi się w tym czasie, więc może nie być to dla ciebie najbardziej przyjemne doświadczenie pełni oraz czasu po niej. Pamiętaj jednak, że i te doświadczenia są tylko po to, abyś mógł sobie uświadomić wszystkie emocje, wzorce, przekonania i ograniczenia, które tłumiłeś i którymi czas się zająć, by wejść na wyższy szczebel  życiowej i duchowej wędrówki.

By ułatwić proces uwalniania obaw i lęków w tym trudnym okresie, Wiedźma Anja Anna poprowadzi niezwykle transformujące warsztaty on-line, na które wraz z Akademią Ducha zaprasza każdego, kto chce zrozumieć naturę strachu i skutecznie się od niego uwolnić:

 STRACH – USUŃ GO ZE SWOJEGO ŻYCIA

(Webinar będzie nagrywany, jeśli z jakiś powodów nie możesz być z nami na żywo, szkolenie po wykupieniu dostępu będziesz mógł obejrzeć w dowolnym, dogodnym dla siebie momencie).

strach

Źródło: consciousreminder.com/2018/06/23/full-moon-in-capricorn-on-28th-june-2018-time-to-break-free-from-your-shackles

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *