Jak Pełnia Księżyca w Rybach wpłynie na ciebie, w zależności od twojego znaku zodiaku

Przypadająca 26 sierpnia pełnia księżyca będzie w Rybach, i mimo że to astronomiczne wydarzenie wiele znaczy dla każdego z nas, większość ludzi nie zatrzyma się, by rozważyć wpływ, jaki ze sobą niesie. Jeśli tego dnia będziesz czuć się inaczej, to jest ku temu powód.

Ryby to bardzo ciekawy znak, a energie, które pełnia księżyca w rybach wywołuje, są energiami prawdziwej zmiany i manifestacji. Ponieważ ten księżyc w pełni nadchodzi tuż po trzech zaćmieniach, jest bardziej intensywny niż przeciętny księżyc w pełni.

Obejrzyj film, w którym Anja Anna opowiada więcej o wpływie pełni na nasze życie:

Weź udział w rytuale Pełni Księżyca: Moc Materializacji – Spełnij Marzenia!

WPŁYW PEŁNI WG ZNAKU ZODIAKU

Poniżej znajdziesz omówienie skutków, jakie ten księżyc będzie miał na wszystkie znaki. Choć niektóre z tych rzeczy będą pozytywne, nie wszystkie będą tak przyjemne, jakbyś sobie tego życzył. 

Baran

Ten księżyc w pełni sprawi, że wrócisz do normalności. W końcu zwolnisz i pozwolisz swojemu sercu, by przejęło stery twojego życia. Wraz z nadejściem pełni, zaczną znikać nagromadzone nieporozumienia, konflikty zaczną zmierzać w kierunku rozwiązania, a ty będziesz mógł znaleźć nowe drogi rozwoju.

Byk

Wraz z nadejściem pełni otworzysz się na nowe horyzonty myślowe – zaczniesz wychodzić z mentalnego pudełka. Gdy pozwolisz sobie w pełni na otwarcie na nowe, odkryjesz coś interesującego o sobie. Ta pełnia księżyca może też pobudzić w tobie części, które odrzucasz i je uzewnętrznić. Zastanów się nad nimi.

Bliźnięta

Podczas tej pełni powinieneś zachować pełną koncentrację i uważność. Coś może zacząć ci ciążyć i powinieneś sobie uświadomić, co to takiego. Jeśli chcesz pójść do przodu, musisz puścić to, co cię blokuje.

Rak

Jasne, związki nigdy nie były twoją mocną stroną, i mimo, że romantyczne relacje pochłaniały twoje życie, to nie wychodziły tak, jakbyś sobie tego życzył, ale to może się zmienić. Pełnia i nowy czas po nim, może przynieść dokładnie to, czego potrzebujesz, aby pozytywnie ożywić twoją sytuację. Nie trać czasu, podążaj za głosem serca.

Lew

Ten księżyc w pełni sprawi, że się zamkniesz i nie będziesz chciał opuścić swojego komfortowego legowiska. I bardzo dobrze. W tym czasie powinieneś zrelaksować się i wzmocnić więź z ludźmi wokół ciebie. Przyszłość nigdy nie jest pewna, więc staraj się być bardziej obecnym w tej chwili. Doceń to, co masz.

Panna

Nadszedł czas, abyś ruszył w stronę gwiazd. Ta pełnia będzie idealnym czasem, abyś zrobił to, na co czekałeś. Porzuć swoją ochronną powłokę i rusz w świat. Zacznij spełniać swoje marzenia, cele i potencjał jaki w sobie nosisz. Będziesz gwiazdą, tylko musisz się odważyć.

Waga

Ten księżyc w pełni sprawi, że poczujesz się nieswojo, pomimo braku jakichkolwiek przeszkód w życiu, ale tylko dlatego, że nie jesteś przyzwyczajony do tego, jak to jest, gdy wszystko idzie tak dobrze. Najbliższe tygodnie będą stosunkowo łagodne, jeśli tylko nie zejdziesz ze ścieżki, którą idziesz. Niech życie cię prowadzi. To może być świetny okres dla ciebie.

Skorpion

W tym czasie poczujesz się pobudzony emocjonalnie, ale to minie – przypominaj sobie o tym. Emocje będą wylewać się z ciebie, jakby nic ich nie filtrowało. Przez zbyt długi czas wypierałeś swoje uczucia i pozwalałeś, by się w tobie gotowały. Teraz mają sposobność wyjścia na powierzchnie. Pozwól im na to w bezpieczny sposób. Do najbliższego nowiu powinny się uwolnić.

Strzelec

Tego dnia możesz czuć się bardzo komfortowo, dużo lepiej niż w ostatnich dniach. Będziesz czuł się tak, jakby stary znajomy przyjeżdżał do miasta. Możesz być podekscytowany i pełen pozytywnych oczekiwań. Wykorzystaj to dobre samopoczucie, by dobrze się bawić, ale także skorzystaj z tej energii, by stworzyć pozytywną przyszłość. To może być idealny moment na manifestacje marzeń.

Koziorożec

Coś nie jest w porządku, choć sam nie do końca możesz wskazać, co to jest. Ten księżyc w pełni sprawi, że możesz poczuć się jeszcze mniej komfortowo, a poczucie „że coś nie gra” się zwiększy. Dodatkowo negatywny wpływ Jowisza będzie mocno odczuwalny w twoim życiu przez kilka tygodni. Zbawiennym rozwiązaniem w tym czasie może być kontakt z naturą i medytacja.

Wodnik

Nie staraj się przodować i robić rzeczy idealnie. W czasie pełni księżyca i tygodni po nim, twoja wydajność zostanie mocno obniżona i w wielu rzeczach możesz zostawać w tyle. To dla ciebie wspaniałe doświadczenie edukacyjne. Kiedy jedne drzwi się zamykają, inne się otwierają, nie zapominaj o tym.

Ryby

Ostatnio mogłeś czuć się, jakbyś nie radził sobie z życiem, które zaczynało cię przytłaczać, ale wkrótce się to zmieni. Energia tego księżyca będzie całkiem relaksująca i przyniosie dokładnie to, czego ci brakowało. Niech ta energia w końcu uspokoi twoją duszę i przyniesie jej ukojenie.

 

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *