Pełnia Księżyca Zasiewu lub Pełnia Ślimaczego Księżyca – rytuał

Pełnia Ślimaczego Księżyca

Pełnia Księżyca Zasiewu lub Pełnia Ślimaczego Księżyca jest o wychodzeniu z sytuacji, które nie są dobre dla naszego rozwoju i o dokładnym planowaniu kroków

Przygotuj długopis. W tym miesiącu pilna, sumienna Panna będzie pilnowała, by żaden z Twoich planów nie uciekł i nie przepadł w odmętach niespełnienia. Energia zmusi Cię również do wysiłku strategicznego – zwłaszcza w dniach dążenia do Pełni podsumujesz relację pomiędzy marzeniami a ich realizacją. Ten znak sprzyja przekraczaniu Granicy Działania – jeśli pragniesz fizycznego efektu, podejmij kroki. Ćwiczenie jest proste: utwórz trzy Punkty Dążenia, by wskazać Czasowi kierunek przepływu przez Twoje istnienie. Brzmi skomplikowanie? Daj sobie chwilkę na zrozumienie i oducz się paniki poznawczej.

Zadanie oparte jest o fakt, że Czas nie jest liniowy – gdybyśmy mieli przygotować jego model, o wiele bardziej praktyczne byłoby ukazanie go w postaci kuli, w której wszystko wynika z siebie wzajemnie. Czas jest wynikowy, to wypadkowa wszystkich myśli, niedomyśleń, czynów, założeń, marzeń, lęków i wspomnień, bardziej lub mniej realistycznie zachowanych w naszej pamięci. Czas jako wymiar odpowiada Żywiołowi Wody – jedno i drugie płynie, powodując okoliczności w naszym życiu i wszystkich życiach, z którymi się przenikamy. Żywioł Wody to również emocje – jeśli przesuniesz emocję “na później” nie będzie ona już aktualna, prawda? Znając właściwości Czasu zaprojektowaliśmy dla Ciebie zadanie, dzięki któremu zyskasz pewność, że energia przepłynie przez wskazane przez Ciebie punkty. Twoją rolą jest stworzenie trzech “wspomnień z przyszłości”, czyli Punktów Dążenia.

Źródło: pixabay.com

Usiądź wygodnie lub połóż się w najbardziej optymalnej pozycji. Zdefiniuj, jak dokładnie czuje się Twoje ciało – czy jest Ci dostatecznie ciepło, czy masz ulubione do relaksu warunki, czy nie odczuwasz głodu? Poczuj również, w jakim nastroju znajduje się Twój umysł – czy przepełnia Cię mobilizacja, czy może uważasz to zadanie za niezasadne i podchodzisz do niego nieufnie? Na poziomie Duszy odpowiedz sobie na pytanie, czy chcesz zaplanować swoje życie, by upewnić się, że spotkają Cię w nim określone rzeczy – być może nie masz tego w sferze pragnień. Jeśli jednak jest inaczej – przygotuj się, bo właśnie zaczynasz jeden z najważniejszych punktów egzystencji. Ten stan jest Twoim stanem Zero. To z niego startujesz w akt kreacji – gotów?

Gdy odpowiesz sobie na pytanie, jak Ci jest w tej konkretnej chwili, zapisz w notesie “Punkt Zero” i wypisz tyle detali, ile uznasz za stosowne. Wyobraź sobie, że pod Twoimi stopami znajduje się Linia Czasu, a miejsce, w którym stoisz, oznaczone zostało czerwoną kulą. Przesuń ją na Linii Czasu o rok. Daj sobie odczuć swój stan spełnienia, którego doświadczasz w tym momencie. Zwróć uwagę na to, jaki jest Twój nastrój, jakiego rodzaju wrażeń doświadczasz? Pamiętaj – jesteś w akcie Kreacji, więc to teraz ustalasz, co przeżywać będziesz za dokładnie 365 dni! Poczuj, czy siedzisz na fotelu z lampką ulubionego wina czy raczej z satysfakcją przyglądasz się statkom na morzu w jednym z hiszpańskich kurortów. Pierwszy Punkt Dążenia definiuje, jaki ten rok będzie dla Ciebie i w jakim stylu osiągniesz swój sukces. Wykreuj go więc w jak największej ilości detali – obejmuj tę chwilę każdym zmysłem, którym doświadczasz Rzeczywistości. Jaki ma smak, zapach, temperaturę, dźwięk? Jak wygląda dla Ciebie ten kadr Twojego życia? Gdy ustalisz to, zanotuj wszystko, co pamiętasz, w pierwszym Punkcie Dążenia. Skup się, zamknij oczy i przypomnij sobie, jak wygląda Twoje mieszkanie. Jak rozplanowane są meble, jak poukładane są rzeczy… Nie oceniaj. Spróbuj zobaczyć przy zamkniętych oczach to, jak wygląda otaczająca Cię materia. Weź głęboki oddech, który przez Czakrę Korony wpłynie w Ciebie i wypełni Światłem każdy atom materii, która Cię stanowi. Poczuj, jak Twoja aura staje się coraz bardziej jasna, złoto-biała. Promieniujesz Światłem. Jesteś nim. I to Światło, powoli przenikając otoczenie wraz z każdym Twoim oddechem, zmienia Twój dom w Miejsce Marzeń.

Źródło: pixabay.com

Czerwona kulka przesuwa się na linii życia w termin 5 lat oddalony od chwili obecnej. Rozejrzyj się, czy znajdujesz się w domu na skale, czy w chatce na Malediwach. Zwróć uwagę na szczegóły otoczenia – z jakiej filiżanki pijesz herbatę? Jakie dodatki możesz znaleźć we wnętrzu pomieszczenia, w którym jesteś? Czy znajduje się tam Twój ołtarz? A może ściana pokryta jest Twoimi medalami i dyplomami podkreślającymi momenty chwały na sportowej ścieżce? To Twoje życie za pięć lat. Ty decydujesz, więc zrób to zgodnie ze swoją estetyką. Skup się i zauważ jeden element Przestrzeni, który przykuwa uwagę. Może być nim obraz na ścianie, srebrna łyżeczka, zegarek lub dowolny przedmiot. Poczuj, czy jesteś jedyną osobą w domu, czy też w innych pomieszczeniach znajdują się Twoi bliscy, dzieci. Zapamiętaj uczucie, które Ci towarzyszy. Duma, spokój, spełnienie, rozmarzenie, a może coś innego? Jeśli podoba Ci się to, czego doświadczasz – zapamiętaj każdym zmysłem, co ta sytuacja dla Ciebie oznacza. I swobodnie wróć do świadomości na poziomie ciała. Postaraj się zdobyć fizycznie któryś z przedmiotów, towarzyszących Ci podczas ustalania tego Punktu Dążenia. Schowaj go do skrzynki bądź innego opakowania. Napisz na nim “do użycia w nowym domu” lub “na nową drogę życia”. Ustanowienie tego punktu w czasie sprawi, że ustalisz, w jakich warunkach żyć będziesz za 5 lat. Oraz jak przedstawiać się będzie twoje życie rodzinne.

Ostatnim Punktem Dążenia jest dzień Twoich 70-tych urodzin. Bądź dowolnych oddalonych w czasie o więcej niż 10 lat. Podczas tworzenia wyobrażenia o Twoim przyjęciu urodzinowym skup się na ludziach – jacy przyjaciele Ci towarzyszą? Czy rocznicowa celebracja przebiega wytwornie, czy raczej przypomina dyskotekę? A może jest to artystyczny melanż psychodeliczny, lub benefis, na którym zebrani goście czytają Ci swoje wiersze? Ustalając ten Punkt Dążenia decydujesz, jacy ludzie towarzyszą Ci przez całe Twoje życie. I jakie są Twoje relacje z nimi.

Gdy ustalisz te trzy Punkty Dążenia możesz mieć pewność, że nawet, jeśli zapomnisz o bieżącym dedykowaniu swoich działań, Twój Czas będzie płynął w wyznaczonym przez Ciebie kierunku. Osiągając tym samym stan, który odczuwałeś, gdy przeniosłeś się w Czasie i rozejrzałeś w swoim przyszłym, wymarzonym życiu.

Powodzenia!

Więcej inspiracji znajdziesz tutaj: akademiaducha.pl/kategoria/wideo-wlasne/

Wiedźma Anja

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *