Pieniądze – Otwórz się na przepływ obfitości z pomocą trzech prostych metod

Pieniądze to gorący temat dla nas wszystkich. Żyjemy w świecie mocno materialnym. Nigdy nie jest ich za wiele, jednym przychodzą łatwo, innym trudno. Niektórzy zamartwiają się o nie całe życie, inni zdają się znać jakieś tajemne zaklęcia i być zawsze spokojnymi o nie. Stres związany z pieniędzmi szkodzi zdrowiu, jednak nie pomnaża ich. Gdyby tak było, wszyscy bylibyśmy milionerami. Sprawdź, jakie sposoby pomagają otworzyć się na obfitość finansową.

Pieniądze, jak wszystko we Wszechświecie, są energią. Jeśli skupiasz się na ich braku, zamartwiasz nimi, wstydzisz się ich lub nienawidzisz, pomnażasz ich brak. Jeśli masz negatywne przekonania na temat pieniędzy, negatywne nastawienie do finansów i świata, to nie dziw się, że masz problemy finansowe. Często jeszcze w dzieciństwie nasłuchaliśmy się przekonań starych jak świat:

 • pierwszy milion trzeba ukraść;
 • pieniądze szczęścia nie dają;
 • tylko ciężką pracą do czegoś dojdziesz;
 • bogaci to złodzieje i obłudnicy;
 • ……………………………………….. (miejsce na to, co mówili twoi bliscy).

Duchowy nauczyciel, Deepak Chopra, mówi: “Zamiast pytać: »jaki masz problem?« pytaj: »jaka to kreatywna okazja?«”. Parafrazując – zamiast widzieć dookoła problemy i blokady, zauważaj okazje i możliwości.

Wszystko zaczyna się w twojej głowie i sercu. Twoje myśli i emocje związane z płynnością finansową kreują twoją rzeczywistość. Nie liczy się też, ile zarabiasz, a jak reagujesz na zarobione pieniądze. Czy czujesz radość i wdzięczność? Czy łatwo dzielisz się z innymi? Czy wydajesz pieniądze z uczuciem spokoju i przekonaniem, że zawsze stać cię na to, co potrzebujesz? A może przeliczasz każdy grosz, wydajesz pieniądze z trudem, zamartwiasz się o nie przed snem, nieustannie podliczasz wydatki i odczuwasz stres pod koniec miesiąca? Nawet twój portfel mówi o twoim stosunku do pieniędzy. Jeśli jest zniszczony i nieatrakcyjny, nie dziw się, że pieniądze nie chcą w nim przebywać. Może pora kupić nowy? Czerwony sprzyja napływowi obfitości, a zielony sprzyja oszczędzaniu. Czy potrafisz szukać w każdej sytuacji kreatywnych możliwości, czy może widzisz tylko jeszcze więcej problemów?

Źródło: pixabay.com

Weź zeszyt i zapisz pierwsze myśli, jakie przyjdą ci do głowy, przy czytaniu na głos sentencji:

 • zarabianie pieniędzy;
 • wycenianie mojej pracy;
 • bogaci ludzie;
 • biedni ludzie;
 • stabilność finansowa;
 • inwestycje;
 • oszczędzanie;
 • wydawanie pieniędzy;
 • rachunki;
 • kupowanie sobie prezentów.

Pierwsze myśli mogą odkryć przed tobą ukryte, podświadome przekonania. Warto zweryfikować je, czy na pewno wspierają cię i służą wzbogacaniu. A może uniemożliwiają ci spokojne życie i bogactwo? Przeanalizuj je i zapisz nowe, wspierające cię przekonania. Na przykład obok zdania “bogaci ludzie to złodzieje”, napisz: “bogaci ludzie są kreatywni, przedsiębiorczy, napędzają gospodarkę i pomagają innym”. Zamiast “ciężko pracuję, aby zarobić pieniądze”, napisz: “zarabiam pieniądze z łatwością i przyjemnością”. Zamień wszystkie negatywne przekonania w pozytywne, a następnie powtarzaj je sobie codziennie. Najlepiej też przepisuj na nowo każdego dnia.

Może cię również zainteresować artykuł: 10 sprawdzonych afirmacji na obfitość i bogactwo

Możesz też poobserwować w następnych tygodniach emocje, jakie towarzyszą ci na co dzień w kwestii pieniędzy. Czy jest tam strach, spięcie w żołądku, czy może radość, ekscytacja, spokój? Poobserwuj swoje emocje i po prostu świadomie zauważ je, później oddychaj, wprowadzając spokój i rozluźnienie. Od teraz na widok wypłaty, wykaż radość i wdzięczność. Wyczekuj z ekscytacją i luzem kolejnych wpływów, sprawdzaj stan konta w lekkości, bez względu na to, co widzisz w tym momencie. Płać i w duchu mów sobie “pieniądze napływają do  mnie z oczekiwanych i nieoczekiwanych źródeł”. Zdziwisz się, jakie to da efekty. Pieniądze nie są z natury ani dobre, ani złe, to twoje podejście czyni je takimi. Ich energia jest piękna, kreatywna i kiedy to zrozumiesz, zaprosisz ją do swojego życia.


Akademia Ducha i Wiedźma Anja Anna zapraszają na szkolenie on-line: Magia Prosperity: Przyciągnij do swojego życia bogactwo!


A oto obiecany trzy kroki do zaproszenia obfitości do swojego życia:

 1. Zobacz, jaką masz relację z pieniędzmi. Jak bardzo jesteś szczęśliwy ze swojej obecnej sytuacji finansowej? Bądź szczery ze sobą. I zacznij budować szczęśliwą relację z pieniędzmi poprzez pozytywne przekonania, radość, spokój, ekscytację, ale też tworzenie odpowiedniej przestrzeni. To znaczy, że już teraz możesz zachowywać się w sposobie bycia, w myślach i uczuciach, jakbyś miał te pieniądze. Dbaj też o drobne rozrzucone po mieszkaniu, o porządek w rachunkach, o wygląd portfela, o zaglądanie na konto w radosnym wyczekiwaniu, nawet kiedy nie spodziewasz się przelewu. Zamiast myśleć o przetrwaniu, myśl o wszystkich swoich marzeniach i o tym, jak możesz pomóc innym z energią obfitości. Znajdź dobre powody, dlaczego pieniądze mają napływać do ciebie i przypominaj je sobie codziennie. Bądź też wdzięczny za wszystko, co cię otacza. Za każdy posiłek, klienta, zlecenie, prezent, dach nad głową, itd. Wdzięczność pomnaża bogactwo.
 2. Przestań mówić o braku pieniędzy, narzekać na nie, powtarzać “nie stać mnie”, “to jest za drogie”. Wszystko ma taką cenę, jaką ktoś im nadał. Ty decydujesz, na co wydajesz pieniądze. Możesz uznać, że coś wcale nie jest teraz tobie potrzebne, albo spytać siebie, jak mogę na to zarobić. Pamiętaj, aby faktycznie przeznaczyć później pieniądze na potrzebę, o której myślałeś, w chwili poszukiwań źródła sfinansowania. Zawsze znajdzie się sposób na zarobienie więcej pieniędzy, możesz wyprzedać   część rzeczy, poszukać dodatkowych zleceń lub lepiej płatną pracę, a to tylko kilka przykładów. Po prostu szukaj rozwiązań, zamiast skupiać się na braku.
 3. Znajdź swoją mantrę na obfitość i powtarzaj ją codziennie, w każdej chwili lęku o finanse i zwątpieniu.

Możesz na przykład użyć mantry Aad Guray Nameh, chroniącej przed negatywną energią, otwierającą czakrę serca i wysyłającą miłość do Wszechświata, w zamian przyciągając dobrostan i obfitość.

Słowa:

Aad guray nameh
jugaad guray nameh
sat guray nameh
siree guroo Dayv -ay nameh

Zaproś do swojego życia energię obfitości i zacznij żyć lekko i radośnie! Pieniądze wystarczą dla wszystkich, obfitość to wiele dróg dostarczania ci tego, co potrzebujesz, po prostu otwórz swe serce na otrzymywanie i wyczekuj radośnie niespodzianek. I pamiętaj puszczać tę energię dalej. Nieustanny przepływ, z radością i wdzięcznością, zamiast blokad i strachu – to droga do bogatego i satysfakcjonującego życia.

Może cię również zainteresować artykuł: Anioły i pieniądze – jak prosić, by pomogły w ich manifestacji

Arunika

Źródła:
consciousreminder.com/2020/03/02/restore-the-flow-of-money-energy-in-your-life-with-these-3-simple-steps/
annawislowska.com.pl/category/obfitosc-finansowa/
jasnapolska.pl/ponowne-polaczenie-z-duchem-pieniedzy-proste-codzienne-cwiczenie-ktore-przyciagnie-obfitosc-do-twego-zycia/
afirmacje.pl/c3/bogactwo-i-obfitosc

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram