Jak przyciągnąć pieniądze i obfitość? Metody zasięgnięte z Feng Shui

pieniądze

Feng Shui to chińska sztuka i nauka, która bada przepływy energii w naszym otoczeniu oraz ich wpływ na człowieka. O co chodzi w Feng shui? O to, aby zrównoważyć energię w przestrzeni (w domu), dążąc do jej idealnej stabilizacji. Dzięki temu czujemy się lepiej, mamy wyższą wibrację i nasze życie przypomina dużo bardziej takie życie, jakiego byśmy sobie życzyli. O 12 prostych zasadach Feng Shui możesz przeczytać tutaj.

I tak jak różne techniki Feng Shui możemy stosować do różnych dziedzin życia, tak i w kwestii finansów istnieją sposoby, które ułatwią i wzmocnią przepływ energii pieniądza i dostatku. Dodatkowo, są to sposoby, które nie budzą podejrzeń i nie generują zbędnych pytań. Przedstawiamy sposoby, które można bez większych wyrzeczeń wcielić w życie i cieszyć się szczęściem i powodzeniem w dziedzinie finansów. Jak przyciągnąć do siebie więcej pieniędzy i jak utorować im czystą energetycznie drogę, aby wracały, utrzymując nas w dostatku?

ODPOWIEDNI KOLOR

Kolory, z którymi lubi się bogactwo to czerwień, zieleń i fiolet. Wszystkie one posiadają wibrację dobrobytu, dlatego warto się nimi otaczać. Udekoruj nimi pomieszczenia, w których przebywasz najczęściej, noś je na sobie, a uzyskasz harmonijny przepływ energii.

Źródło Unsplash.com

CZYSTA KUCHNIA

W Feng Shui możemy zaobserwować ścisłe połączenie między zdolnością przyciągania pieniędzy, a stanem faktycznym kuchni. Jeśli to pomieszczenie (a zarazem serce domu) będzie dobrze zorganizowane, utrzymane w czystości, spędzanie w nim czasu będzie czystą przyjemnością, a gotowanie posiłków będzie odbywało się w harmonii i przy odrobinie miłości, wtedy możemy się spodziewać czystej energetycznej drogi, po której przyjdą do nas pieniądze. Uwaga – warto korzystać ze wszystkich palników kuchenki w równym stopniu i pozbywać się śmieci i niepotrzebnych rupieci regularnie, aby nie zaburzać przepływu energii.

SYMBOL WODY

Użyj wody w swoim domu – zarówno w formie fontanny, jak i obrazów, plakatów czy luster (lustro to jeden z symboli wody). Woda, zwłaszcza ta czysta i spieniona to magnes na bogactwo i dobrobyt. Jeśli w twoim domu coś przecieka, masz nieszczelne krany lub zepsute fontanny czy potłuczone lustra, wtedy twój majątek w punktu widzenia energetyki przecieka również.

FRONTOWE DRZWI

Zadbaj o energetykę drzwi wejściowych. Drzwi to niezwykle ważny element, którego nie należy lekceważyć. Powinny być mocne, stabilne, łatwe do zobaczenia, czyli najlepiej jasne. Tylko wtedy – według Feng Shui – bogactwo będzie mogło trafić do twojego domu i nie minie obojętnie twoich drzwi. Oprócz drzwi, warto zwrócić uwagę na schody, wycieraczkę i ogólne otoczenie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Przestrzeń powinna być czysta, jasna i schludna, aby chciało się zajrzeć do środka.

TRZYMAJ PORZĄDEK

Bogactwo nie lubi zagraconej przestrzeni, bałagan i zła organizacja domu nie zachęca energii dobrobytu do zadomowienia się. Przestrzeń jest ważna – dbaj o to, aby nie było w twoim domu rzeczy niepotrzebnych, zepsutych, zdublowanych, nieużywanych oraz, żeby nie powstał bałagan.


Słoneczny talizman z żywicy epoksydowej, z zatopionym kawałkiem plastra miodu oraz płatkami złota, służący do przyciągnięcia szczęścia i bogactwa, znajdziecie w naszym sklepie


SYMBOLE FENG SHUI

Udekoruj swój dom w symbole, które przyciągają energię bogactwa i dobrobytu. Na przykład: symbol ryby, żaba, drzewko szczęścia, chińskie monety, śmiejący się Budda, odpowiednie kryształy (np. Piryt). Możesz też wykorzystać do tego celu runy. O runach i ich energetyce w dziedzinie Feng Shui możemy przeczytać tutaj.

ZRÓB WSZYSTKO ŻEBY CZUĆ SIĘ DOBRZE

…w swoim domu. Stwórz silny i harmonijny przepływ wszelkiej energii, aby wieść wspaniałe, spełnione życie. Wprowadź potrzebne zmiany, abyś kochał swój dom i swoją przestrzeń, abyś czuł się dobrze i swobodnie. Dom ma służyć ludziom i być miejscem regeneracji, pamiętaj o tym.

Czy to wystarczy, aby cieszyć się płynną energetyką bogactwa, czyli – w dużym skrócie – nie martwić się o pieniądze, żyć w dostatku i pełnej harmonii z materią? No cóż, tak. Wszystko dookoła nas jest energią, którą my, jako istoty myślące, kształtujemy. Wszystko to, co dzieje się wokół nas to odpowiedź na to, co dzieje się w naszej głowie. Paradoksalnie, pracując nad tym co jest na zewnątrz, robimy porządek w naszym wnętrzu, i na odwrót: pracując nad wnętrzem, niemal od razu widzimy zmiany na zewnątrz. Poznajemy innych ludzi, spotykają nas inne zdarzenia, a to wszystko za sprawą innej energetyki! Dlaczego nie miałoby to działać w kwestiach finansowych?

Kiedy mamy w domu niechciane, zepsute przedmioty, śmieci i zwiędłe kwiaty, wtedy energia pieniądza nie ma czego szukać w naszych progach. Dlatego dbajmy o to, aby tworzyć harmonijną przestrzeń oraz dbajmy o harmonię w naszej głowie. Zmiana w otoczeniu (nawet niewielka) zmienia energię, a ta.. może zmienić życie. Ot, tak to działa, czysta nauka.

Nadine Lu


Źródła:
Księga Feng Shui, Simon Brown, s. 226 – 249
consciousreminder.com/2017/06/15/attract-money-abundance-life-using-feng-shui/?fbclid=IwAR3UzfyWs35nFMZroJLANr1ZhTJRhWOjm1hEiPGetLepFIOypVgplGBwubE
thespruce.com/feng-shui-tips-to-attract-wealth-1275335

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram