Pierwsza rzecz, którą zauważysz na tym obrazie, wiele powie o twojej osobowości

osobowości

Obrazy, które widzimy na co dzień, przyciągają naszą uwagę w sposób, którego nie zawsze potrafimy wyjaśnić. Jest coś w ludzkim umyśle, co powoduje, że zwracamy uwagę na różne cechy i to właśnie w umyśle, zarówno tym świadomym, jak i nieświadomym, znajduje się nasza prawdziwa osobowość.

Aby to udowodnić, spójrz na poniższy obraz i zidentyfikuj pierwszą rzecz, która przyciąga twoją uwagę. Powiedz nam, co widzisz, a powiemy ci coś o twojej osobowości:

OSOBA NA WZGÓRZU

Jeśli sylwetka postaci była pierwszą rzeczą, która przykuła twoją uwagę, jesteś mądrą i ugruntowaną w codzienności osobą. Zawsze wykazujesz się odpowiedzialnością w stosunku do życiowych zobowiązań i perfekcjonizmem, jeśli chodzi o ich realizację. Twoja negatywna cecha to surowość wobec innych, przez którą jesteś często postrzegany jako osoba nadgorliwa i przesadnie ambitna.

Może cię również zainteresować artykuł: 21 zasad Miyamoto Musashi, które pomogą ci odnaleźć wewnętrzny spokój

TWARZ KOBIETY

Jesteś bardzo wrażliwą i intuicyjną osobą. Wolisz myśleć w samotności, zagubić się w swoich wyobrażeniach, ideach i marzeniach. To nie znaczy, że nie lubisz towarzystwa, chociaż możliwe jest, że ludzie postrzegają cię jako oderwanego od rzeczywistości marzyciela. A nawet jeśli czasem właśnie taki jesteś, to przynajmniej nic nie daje ci więcej szczęścia niż wyobraźnia.

Może cię również zainteresować artykuł: Uziemienie – codzienny sposób na dobrą energię

KSIEŻYC

Ludzie, którzy zauważają księżyc, są kreatywni i zabawni. Jeśli by wybrać jedną rzecz, którą lubią najbardziej, to przebywanie z innymi. Jeśli wybrałeś księżyc, inni na pewno uwielbiają być przy tobie, obserwować cię i słuchać. Twoim problemem może być jednak to, że nie jesteś zbyt ugruntowaną w rzeczywistości osobą, więc kreatywne plany, których ci nie brakuje, często szybko wyparowują w powietrze.

Może cię również zainteresować artykuł: 7 kroków, by przebudzić i uwolnić swój pełny potencjał

Więc? Czy interpretacja obrazu była właściwa dla ciebie? Podziel spostrzeżeniami w komentarzu.

***

Naturą Ziemi jest obdarzać. Człowiek, będący idealnym połączeniem sfery kosmicznej i ziemskiej, jest stworzony do tego, by cieszyć się darami obydwu tych światów. Jeśli dodatkowo zdaje sobie sprawę z tego, co dokładnie stanowi jego marzenia, czego spełnienie pragnie, co da mu szczęście i ukoronuje jego starania, ma wszelkie powody ku temu, by otworzyć się na otrzymywanie i odkryć, jak naprawdę – bez limitów, zakrzywień i sztucznych podziałów – działa Życie!

Zapraszamy na niezwykłe szkolenie on-line:

 SUKCES – polub pieniądze z wzajemnością i zrealizuj marzenia!

Na zajęciach dowiesz się, jak przekonwertować dotychczasowe metody myślenia o Rzeczywistości w sposób, który jednoznacznie doprowadzi cię do upragnionych sukcesów i który pomoże ci “odzyskać prąd” z każdej porażki, by zbudować się jeszcze mocniejszym i pełniejszym w działaniu!

W planie warsztatu między innymi:

* Czym przyciągasz Obfitość, a czym od niej uciekasz?
* Anielski Rytuał Prosperity – dzięki niemu okazje do zarobienia pieniędzy pojawią się w Twoim życiu, a “pech” w dziedzinie finansów zostanie zdiagnozowany i odcięty;
* Metody inwestowania energii – nauczysz się, jak lokować potencjał energetyczny typowych codziennych czynności, by przekuć je w trwały, stabilny dostatek;
* Odblokowanie się na przypływ energii wzrostu i rozwoju – dzięki temu nauczysz się rozpoznawać okazje warte uwagi;
* Odcięcie negatywnych schematów finansowych, przepracowanie schematy biedy w procesie rytualnym;
* List do Duszy – rytuał umacniający komunikację pomiędzy Tobą a Twoim Najwyższym JESTEM;
* Rytuał Przyciągania i Rytuał Odcinania – już teraz zastanów się, co pragniesz przyciągnąć do swojego życia, a czego się pozbyć.

 

Źródło: mysticalraven.com

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
InstagramWspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

2 myśli nt. „Pierwsza rzecz, którą zauważysz na tym obrazie, wiele powie o twojej osobowości

  1. Luc

    Wszystkie na raz zobaczyłem. I jeszcze listki spadające z drzewa i światło księżyca. Nie mam pojęcia co to znaczy 😀

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *