Pierwsza rzecz, którą zobaczysz na zdjęciach, ujawni coś o twojej osobie [3 testy]

Pierwsza rzecz

Testy osobowości oparte na złudzeniach optycznych są wyjątkowo popularne w dzisiejszych czasach. W rzeczywistości nawet psychologowie stosują podobne oceny do tych, które znajdziesz poniżej.

Podobnie jak w przypadku profesjonalnych testów osobowości, stosowane reguły są takie same: bardzo ważne jest, aby skupić się na pierwszym obrazie jaki zobaczysz.

Wypróbuj poniższe testy i zastanów się nad ich trafnością, jednocześnie pamiętaj, że nie mają na celu diagnozowania kondycji twojej psychiki ani jej leczenia. Testy te nie dają pełnego psychologicznego profilu twojej osobowości, ale mogą pomóc ci trochę lepiej zrozumieć siebie i ukryte w nieświadomości wzorce myślenia.

TEST #1:

Jeśli najpierw zobaczyłeś LWA:

Najprawdopodobniej zawsze interesuje cię dotarcie do źródła rzeczy i nie boisz się stawiać czoła swoim lękom. Jesteś bardzo odważną osobą!

Jeśli najpierw zobaczyłeś PTAKA:

Prawdopodobnie są chwile, w których czujesz się jak istota z innej planety. Eksploracja świata, to twoja misja, przez co czasami bywasz nieostrożny. Niemniej jednak, masz kreatywną osobowość i pragnienie zmiany świata na lepsze.

Sprawdź też artykuł: Żeby życie nie przerażało. 15 sposobów na to, by oswoić strach!


TEST #2:

Jeśli najpierw zobaczyłeś KACZKĘ:

Jest prawdopodobne, że twoje życie zawiera mnóstwo emocjonalnych impulsów. Przez większość czasu doświadczasz gwałtownych zmian nastroju i masz nawyk podejmowania nagłych decyzji, nie myśląc o konsekwencjach.

Jeśli najpierw zobaczyłeś KRÓLIKA:

Rozważasz wszystkie opcje i bierzesz pod uwagę wszystkie możliwe konsekwencje swoich czynów. Logika zwykle ma pierwszeństwo w twoim życiu, co nie jest równoznaczne z tym, że jesteś zimną i niewrażliwą osobą.

Sprawdź też artykuł: 10 (nie)magicznych sposobów, aby okiełznać burzę emocji


TEST #3:

Jeśli najpierw zobaczyłeś DWA KROKODYLE:

Możliwe, że zawsze starasz się zachować kontrolę nad sobą w każdych warunkach i czujesz potrzebę kontrolowania wszystkiego. Niemniej jednak, nie jesteś brutalnym ciemięzcą, ale raczej spostrzegawczym menedżerem, szefem lub przywódcą.

Jeśli najpierw zobaczyłeś PTAKA:

Jesteś jedną z niewielu osób na ziemi, które nie mają nic przeciwko codziennym wyzwaniom w życiu, które Wszechświat umieszcza na twojej drodze. Nie oznacza to jednak, że nie masz własnych przekonań, wartości i pragnień, ale ustępujesz innym i starasz się unikać konfliktów w jak największym stopniu. Właśnie dlatego jesteś taki otwarty i przestronny.

Sprawdź też artykuł: To, co zasiejesz to zbierzesz, czyli czym naprawdę jest Karma

Co myślisz o wynikach testów? Pokrywają się z rzeczywistością? Podziel się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach.

 

Źródło i grafika: mysticalraven.com/art/9461/the-first-thing-you-see-in-these-pictures-will-reveal-something-about-your-character

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *