Pierwszy Gwiezdny Dom – Rytuał

Pierwszy Gwiezdny Dom – Rytuał. Podróż z Ziemi do Krainy Gwiazd – Inicjacja Anielska

Webinar (warsztaty internetowe)

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/PierwszyGwiezdnyDom 

Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!

Bardzo wyjątkowy człowiek wiele lat temu przekonał mnie, bym codziennie – niezależnie do tego, gdzie jestem – patrzyła w Niebo. Chociażby przez kilka sekund. Tak, by żaden dzień życia nie wydarzył mi się już bez tego. Wierzył w to, co mówi. Przekonał mnie.

Od ponad 12 lat moje spotkania z Niebem są tradycją. Nocne, łączące oddech i myśli z ciszą Kosmosu. I dzienne – wymieniające uśmiechy ze Słońcem, refleksje z Chmurami, zachwyty ze Wszechświatem!

Gdy patrzymy w Niebo, widzimy i czujemy coś więcej niż nieograniczoność. Czujemy, że gdzieś tam, kiedyś tam, istniało bądź nadal istnieje coś, co bardzo kochamy. Do czego tęsknimy. A jeśli jesteśmy na Ścieżce i rozwijamy się duchowo wiemy również, że jest to coś, co reprezentujemy tutaj, na Ziemi. Pierwszy Gwiezdny Dom to określenie naszej pierwszej inkarnacji, a bardziej precyzyjnie – pierwszego momentu, gdy jako płatek Boga, kropla Światła, ludzka Dusza, uświadomiliśmy sobie swoje istnienie. Spływając wprost ze Źródła w stronę warunków, w których mieliśmy możliwość zmanifestowania się w działaniu, większość z nas (chociaż nie wszyscy!) doświadczała przepłynięcia przez którąś z galaktycznych warstw Świadomości, by ukształtować percepcję i z czystego, wszechrozumiejącego Światła stać się Istotą, mającą tożsamość. Dla niektórych pierwszym domem były Plejady, dla innych Arkturus, jeszcze innym dane było doświadczać początkowych etapów świadomości Duszy w obszarze Kasjopei. Lub też po prostu, wpływając ze Źródła szlakiem Gwiazd ku Ziemi, prowadzeni przez Anioły, uczyliśmy się swojej Misji z czystego jej poczucia, niekształtowani przez żadne z systemów, niezmienni w swojej Boskiej Strukturze, płynący w stronę Ziemskiej Natury, WOLNI!

I właśnie o tym jest Pierwszy Gwiezdny Dom.

O Wolności, którą zgubiliśmy. O której zapomnieliśmy. Która zawieruszyła nam się pomiędzy wymaganiami codzienności każdego z żyć.

Przygotowując się do tego Czynienia całe Muzyczne Crew Akademii Ducha, a tak właściwie wyjątkowi, indywidualni Artyści aktywni w pracy z energiami, przeżyło kilkanaście dni wspólnego grania do świtu na plaży, odwiedzania Miejsc Mocy, sesji rytualnych, specjalnej diety wysokowibracyjnej oraz niezwykłej synergii w działaniu. To, co Wam prezentujemy, jest nie tylko efektem tego Czasu. Jest sposobem, by dać Wam dostęp do tego, co sobą reprezentujemy. Lata pracy w bioenergoterapii, setki koncertów, wyjątkowe procesy Przemiany, doświadczenia ezoteryczne, umiejętności zdobyte latami pracy i nieustannym szlifowaniem swojej jakości energetycznej… To właśnie Wam dajemy, przekazując ten Rytuał. To, co usłyszycie to nie tylko gra na instrumentach. To pełna synergia wibracji każdej ze Sztuk, które reprezentujemy.

Szczegółowy opis naszego zespołu znajdziesz w tym nagraniu:

Rytuał, który powierzamy w Twoje Czynienie, nie jest jedynie podróżą z Ziemi do Krainy Gwiazd. Jest Inicjacją Anielską.

Gdy prosimy o pomoc Istoty Anielskie, ich promień działania jest zawsze o wiele bardziej rozległy, niż jesteśmy w stanie pojąć w ramach ludzkiej percepcji. Wyrażając Wolę, by Aniołowie i Archaniołowie zamanifestowali swoje boskie cechy ku światu, stajemy się Bramą do ich działania. Bez ludzkiej prośby bądź modlitwy czy Rytuału wołającego o ich interwencję nie mogą bowiem zaistnieć w pełnym swoim lśnieniu na Ziemi, ponieważ nasza Planeta – jako nasz dom – została w ten sposób ludzką Wolą ograniczona. Stało się to w czasach Babilonu, gdy Człowiek sprowadził Słowo do Pisma i ustanowił Prawo, a w nim Regułę, iż żadna Istota realizująca się poza pojęciem płci nie ma prawa wstępu ani wpływu na wydarzenia ziemskie, dopóki nie zostanie zawezwana z imienia przez Kapłana.

I to właśnie dzieje się w naszym Rytuale.

Kontaktujesz się ze wszystkim, co w Tobie Wolą. Co w Tobie Świętością. Co w Tobie Miłością i Mocą. I unosząc się wysoko ponad ziemskie Prawa masz możliwość poprosić każdego z Aniołów o pomoc w każdej sytuacji. Rytuał Anielski jest bowiem Przestrzenią Cudu – tworzy pole energii pomiędzy tożsamością i percepcją Człowieka a Istotami Anielskimi. I każda prośba, wpisana w Twoje Serce, staje się jawna dla Aniołów. Jeśli jest zgodna z Najwyższym Źródłem, czyli tworzy Życie i wszelki Rozwój w pełnym Świetle, i z Wolą Duszy, czyli z tym, czego pragniesz na najwyższym poziomie swojej egzystencji, stanie się. Pozwól Aniołom pomóc sobie w tym, czego potrzebujesz. Jeśli uważasz, ze Twoje Marzenia są piękne i ważne, a ich realizacja pomnoży Dobro, Szczęście, Piękno i każdą z szanowanych przez Ciebie wartości – nie wahaj się! Aniołowie i Archaniołowie czekają na Ciebie po aktywnej stronie Granicy Działania.

Połączmy się w Czynieniu!

Rytuał ten będzie dostępny od 20-go sierpnia, ale możesz zrobić go w również w każdym innym terminie. Przekraczamy w nim Czas i Przestrzeń, jest więc możliwe, ze ta podróż zabierze Cię do doświadczenia dawnych inkarnacji… Bądź umożliwi stworzenie Wspomnienia z Przyszłości, czyli czegoś, co dopiero się wydarzy, ale możesz poczuć to już teraz, by ustanowić kwantową Ścieżkę pomiędzy dniem dzisiejszym a swoim spełnieniem.

Osobiście wykonałam ten Rytuał kilka razy i poprosiłam o to również Czyniących, którym ufam, ponieważ potęga tego stanu rytualnego jest niezaprzeczalna i to jeden z najmocniejszych Rytuałów, których dokonaliśmy. Wspólnie podjęliśmy decyzję, iż możemy go przekazać ludziom. Aniołowie i Archaniołowie poprowadzą Cię w nim Magią i Muzyką.
To, czego doznasz, na zawsze zmieni Twoje podejście do Rzeczywistości.

Przy okazji – spójrz w Niebo.

Co macie sobie dziś do powiedzenia?

***

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w nadświadomość, gdzie pozna swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu. Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/PierwszyGwiezdnyDom 

Jeśli masz pytania techniczne odnośnie webinaru, skontaktuj się: webinar@akademiaducha.pl

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
InstagramWspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *