Co twoja dusza chce ci powiedzieć? Wybierz pióro i odczytaj wiadomość…

pióro

Dusza, którą zaiste jesteś, ale do której nie masz pełnego dostępu będąc w fizycznej formie, jest dużo wyższej świadomości i w ciągłej komunikacji z nami. Kiedy świadomie łączymy się z jej esencją, mamy dostęp do jej nieograniczonej mądrości i pokoju. Niektóre sposoby na połączenie się z naszą duszą to medytacja, pisanie w dzienniku, modlitwa, tarot, czytanie odpowiednich książek czy głębokie kierowanie świadomość w głąb siebie.

Dobrym i zarazem łatwym sposobem, by nawiązać kontakt z duszą, i dowiedzieć się, co ma nam do przekazania, jest skorzystanie z testu intuicyjnego. Pozwalając sobie na wybranie obrazka, który intuicyjnie przyciąga naszą uwagę, jest tak naprawdę przyzwoleniem na to, by dusza wybrała ten, pod którym kryje się treść najbardziej odpowiadająca naszym aktualnym potrzebom.

Tak więc odpręż się, wybierz intuicyjnie ten obrazek z piórem, który najbardziej cię przyciąga i przeczytaj wiadomość od swojej duszy:

1. Twoja dusza chce byś zidentyfikował i przyjrzał się swoim lękom, by móc się od nich uwolnić. Nasze lęki paraliżują nas przejmując władzę nad naszymi emocjami i myślami, a często też trzymają nas w miejscu, choć zwykle dotyczą czegoś, co nawet się nie zdarzyło i pewnie nawet nie zdarzy. Innymi słowy, strach nie jest rzeczywistą rzeczą fizyczną. Nie ma żadnych racjonalnych podstaw. Identyfikując, rozumiejąc i akceptując swoje obawy, uwolnisz się od więzienia, które sam sobie stworzyłeś i zaczniesz witać strach z radością i nadzieją w swoim sercu. Rozpoznasz wtedy, że nic nigdy nie znaczył.

To świetny czas, aby wykorzystać dziennik jako narzędzie autoterapeutyczne, zapisując wszystkie swoje lęki i uwalniając się od nich, jeden po drugim. Innym sposobem usuwania lęków jest przechwytywanie ich we śnie przez łapacze snów, które wg. prastarych indiańskich legend, mają właśnie taką moc. Zobacz łapacze w naszym sklepie i sprawdź, czy jakiś przyciąga twoją uwagę. Jeśli tak, to może być znak od duszy, że ten właśnie łapacz sprawdzi się idealnie. Link do łapaczy snów: sklep.akademiaducha.pl


2. Czy wpływasz na innych, narzucając im własne doświadczenia i wartości, nie dając im możliwości sformułowania własnej opinii? Całkiem możliwe, że właśnie to dzieje się teraz w twoim życiu i dlatego twoja dusza chce ci to uświadomić. Prawdopodobnie masz do czynienia z kimś, kto próbuje przekonywać innych, aby czuli się w określony sposób. A może sam to robisz? Tak, czasami chcemy uratować kogoś przed krzywdą oraz cierpieniem, i na odwrót; ktoś może chcieć oszczędzić nam niefortunnej sytuacji i rozczarowania, ale często koniecznym jest doświadczyć pewnego rodzaju cierpienia i trudności, byśmy mogli wyciągnąć z niego wnioski i się czegoś nauczyć. Pozwól sobie i innym na to, by kroczyli swoją ścieżką oraz nie narzucaj im swojej woli i chęci pomocy.

Jeśli już chcesz pomóc, zrób to łagodnie, bez fizycznej ingerencji, możesz np. podarować takiej osobie (lub samemu nosić) odpowiedni minerał, który delikatnie będzie wspierał i pomagał podnosząc wibracje, jednak bez narzucania swojej mocy. Minerały takie możesz zakupić m.in. w naszym sklepie: sklep.akademiaducha.pl

 


3. Wiadomością od twojej duszy może być wskazanie, byś połączył się głęboko ze swoim wnętrzem i w medytacji zastanowił nad cechami charakteru, które możesz uważać za niekorzystne lub niechciane i przekształcić je we własne super moce. Każda osoba jest wyjątkowa i ma cechy, które są ważne w harmonijnym życiu, nawet jeśli wydają się być wadami. Na przykład; możesz wiedzieć, że jesteś uparty – zamiast czuć się winnym z tego powodu lub próbować wypierać tą cechę, wykorzystaj ją w obszarze (obszarach), gdzie siła woli, determinacja i upór są potrzebne – np. w realizacji jakiegoś zawodowego celu.

Przyjrzyj się wszystkim takim cechom i zamiast od nich uciekać, zastanów się dokładnie jak możesz je wykorzystać. Masz w sobie alchemiczne złoto, które może kryć się za „negatywnymi” cechami charakteru – one jedynie wymagają polerowania.  Jeśli potrzebujesz w tym pomocy i konkretnych narzędzi, dzięki którym to, co wydawało się negatywne, może stać się korzystnym zasobem, to obejrzyj webinar „Poznaj swój cień”: http://www.ekademia.pl/kurs/poznajswojcien


PREZENT – RYTUAŁ WIOSNY I 30% ZNIŻKI NA KURS MAGII

Z okazji wiosny mamy dla naszych czytelników wyjątkowy prezent – magiczny Rytuał Wiosny prowadzony przez Wiedźmę Anję, oraz aż 30% zniżki na dwie lekcje Wysokiej Alchemii: „Jak wejść na ścieżkę magiczną”. By odebrać prezenty, wystarczy, że zapiszesz się do naszego newslettera wpisując swoje imię i adres w poniższym formularzu. Dostęp do rytuału zostanie wysłany na podany adres email. Źródło: awakeningpeople.com/what-is-your-souls-message-find-out-by-selecting-the-feather-that-resonates-with-you.html

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
InstagramWspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *