To, co zobaczyłeś jako pierwsze na tym obrazku, ujawnia twój podświadomy strach

strach

W Internecie jest wiele testów osobowości, dzięki którym możesz uświadomić sobie ukrytą część swojej podświadomości. Czasami te testy mogą zmienić sposób postrzegania rzeczy i mogą pomóc spojrzeć na sprawy w nowy, konstruktywny sposób. A dzieje się to przez zabawę w oglądanie obrazków, które mają więcej niż jedno znaczenie i podświadomym dostrzeżeniu tego, co z nami nieświadomie rezonuje.

Niniejszy test pozwoli ci spojrzeć na ukryty w twojej podświadomości strach. Być może jesteś świadomy swojego strachu przed pająkami lub klaunami, ale czy wiesz, jakie inne głęboko zakorzenione obawy kłębią się w twojej podświadomości?

Spójrz na obrazek powyżej. Co zobaczyłeś jako pierwsze? Poniżej przeczytaj opis, by dowiedzieć się z jakim podświadomym strachem może być to związane…  


Akademia Ducha i Wiedźma Anja Anna zapraszają na transformujące warsztaty on-line: STRACH – USUŃ GO ZE SWOJEGO ŻYCIA

Na  warsztatach dowiesz się, jak pracować z zakodowanymi w sobie lękami, którędy odnaleźć w sobie drogę do Zwycięstwa nad każdym z nich, a przede wszystkim otrzymasz praktyczną możliwość wejścia na ring z każdym ze swoich niepokojów – w głębokim stanie rytualnym rozpuścisz każdy z nich, a energia Twojego własnego działania już na trwałe wpisze w Ciebie odruch zwyciężania nad każdą z pułapek strachu w sobie.


Jeśli pierwszy zobaczyłeś NÓŻ:

Twój podświadomy strach związany jest z obawami przed śmiertelnymi chorobami. Obawiasz się, że masz taką chorobę, nie wiedząc o tym. Boisz się cierpienia i martwisz się, że możesz umrzeć w każdej chwili.

Jeśli pierwszą zobaczyłeś GĄSIENICĘ:

Twoim podświadomym strachem jest strach przed duchami. Prawdopodobnie obawiasz się, że pojawią się duchy lub złe niefizyczne istoty, które będą cię prześladować i gnębić w chwilach, gdy jesteś najbardziej bezbronny, np. gdy śpisz czy jesteś chory.

Jeśli pierwszego zobaczyłeś MOTYLA:

Nosisz w swojej podświadomości lęk przed zdradą. Być może inni skrzywdzili cię lub zbyt wiele razy nadszarpnęli twojego zaufania. Może spotkałeś się z poważnym odrzuceniem, czy to w pracy, czy w życiu miłosnym. Dobrze jednak ukrywasz ból, który wtedy powstał. Boisz się jednak stawić mu czoło przez co lękasz się w życiu zdrady i odrzucenia.

Jeśli pierwsze zobaczyłeś JABŁKO:

Twoja podświadomość boi się śmierci. Nie twojej ale twoich bliskich. Być może już straciłeś kogoś bliskiego. Z tym traumatycznym ciosem rzucającym cień na twoją podświadomość, naturalnie nie możesz znieść myśli o utracie kogoś innego.

„Każdy z nas musi stawić czoła własnym obawom, musi stanąć twarzą w twarz z nimi. Sposób, w jaki radzimy sobie z naszymi lękami, określi, dokąd pójdziemy z resztą naszego życia: czy doświadczymy przygody, czy staniemy się ograniczeni strachem przed nią”. – Judy Blume

 

Źródło: mysticalraven.com/art/12173/what-you-see-first-in-this-picture-reveals-your-subconscious-fear

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram