Czy widziałeś powtarzające się 3 takie same cyfry? Oto powód, dla którego każdy z nich pojawia się w twoim życiu…

cyfry

Oglądanie potrójnej cyfry, takiej jak 111 lub 222, może być zbiegiem okoliczności, ale jeśli dzieje się to przez cały dzień lub regularnie przez kilka dni, może nadszedł czas, aby się zatrzymać i zapytać dlaczego. Powód istnieje.

Liczby są dwuwymiarową geometrią, a geometria jest językiem Wszechświata, w którym żyjemy. Świadomość jest częścią tej Uniwersalnej Inteligencji i czasami próbuje wysłać nam wiadomość.

Wszyscy czasem potrzebujemy wyższych wskazówek, a zrozumienie symbolicznego języka, którym takie wskazówki są przekazywane jest koniecznością, by je odebrać.

Dzięki takim wiadomościom mamy okazję zatrzymać się na chwilę i nawiązać kontakt z naszą autentyczną jaźnią.

Kiedy budzimy się do prawdy o tym, kim jesteśmy, zaczynamy widzieć symbole i liczby, które same w sobie są nośnikiem ważnych dla nas informacji.

Dlatego kiedy widzisz powtarzające się liczby, pamiętaj, że nie jest to zbieg okoliczności. Jeśli twoja uwaga jest przyciągana do takich liczb jak magnes, to możesz być pewny, że dzieje się tak po to, byś mógł otrzymać i odczytać wiadomość:

111 – Otwieranie bramy energetycznej

Otwiera się dla ciebie energetyczna brama, która pozwala twoim myślom zamanifestować się w rzeczywistości. Zwróć szczególną uwagę na swoje myśli i upewnij się, że są one tym, czego pragniesz, ponieważ będą z łatwością się materializować.

Unikaj karmienia swoich lęków i innych negatywnych emocji energią, gdyż łatwo będą się mnożyć i projektować na zewnątrz, stwarzając rezonujące ze sobą sytuacje.

222 – Kultywowanie wiary

Wiadomość za tą potrójną cyfrą oznacza, że ​​jesteś zachęcany do wiary w to, że wszystko z czym się zmagasz będzie miało pozytywny koniec – musisz tylko uwierzyć.

Nie musisz się o nic martwić, ponieważ sytuacja z którą się zmagasz, rozwiązuje się prawidłowo, zarówno dla ciebie jak i innych, których dotyczy.

333 – Łączenie z wniebowstąpionymi mistrzami

Udało ci się połączyć z wniebowstąpionymi mistrzami, którzy pracują z tobą dzień i noc na różnych poziomach nawet jeśli nie jesteś tego świadomy.

Kochają cię, prowadzą i chronią przez cały czas.


Akademia Ducha oraz tarocistka – Agnieszka Skrzypczuk zapraszają na warsztaty: Wstęp do numerologii *Energie roku 2020*

numerologia


444 – Anioły cię otaczają

Ta potrójna liczba zawiera piękne przesłanie, że w tej chwili jesteś otoczony, kochany i wspierany przez tysiące aniołów.

Twoje połączenie z anielskim królestwem jest silne i jasne. Ta potrójna cyfra mówi też, że sam jesteś ziemskim aniołem, który nie ma się czego bać, ponieważ wszystko jest i będzie dobrze.

555 – Zmiana i transformacja

Wiadomość dla ciebie to: przechodzisz poważne zmiany i ważne przemiany w życiu.

Otrzymasz możliwość wyrwania się z dołka, która zaprowadzi cię na ścieżkę, na którą naprawdę zasługujesz.

666 – Przywrócenie równowagi i uzdrowienia w twoim życiu

Przywróć równowagę swojemu życiu, kierując swoją uwagę na Ducha. To najlepszy czas, aby przynieść mu wszystkie swoje lęki i uwolnić się od nich, szczególnie te związane z potrzebami materialnymi.

Bądź otwarty na pomoc i miłość ludzi oraz aniołów.

777 – Czerpanie korzyści

Ponieważ słuchałeś dobrze Boskiego Przewodnictwa, teraz zaczynasz czerpać owocne dary za swoją duchową pracę. Stajesz się wielką pomocą i inspiracją dla innych.

Kontynuuj swoje dobre uczynki.

888 – Ciesz się finansowym dobrobytem

Wszechświat obdarza cię obfitością i wspaniałomyślnością, ponieważ nauczyłeś się wchodzić w strumień jego nieustannego przepływu.

W najbliższym czasie twoja sytuacja finansowa znacznie się poprawi i będziesz mógł cieszyć się finansowym dobrobytem.

999 – Wchodzenie w swój Boski cel życia

Jesteś Lightworkerem, który w tym momencie ma urzeczywistnić swój Boski cel życia.

Jesteś proszony, aby odpowiedzieć na Boskie wezwanie i realizację swojej świętej misji bez zwłoki i wahania.

Gdy droga do Prawdy staję się twoją codzienną motywacją i intencją, możesz otrzymywać różne kombinacje liczb, które służą jako twój przewodnik Najwyższej Jaźni. Nie ignoruj tych wiadomości, bądź zawsze świadomy i czujny. Wiadomości, które do ciebie przychodzą, są ważne dla twojej transformacji.

Więcej artykułów o liczbach i ich znaczeniu znajdziesz TUTAJ.

 

Źródło: lifecoachcode.com/2017/12/19/seeing-repeating-3-digit-numbers-reason/

Zdjecia: http://pixabay.com/pl

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Jedna myśl nt. „Czy widziałeś powtarzające się 3 takie same cyfry? Oto powód, dla którego każdy z nich pojawia się w twoim życiu…

  1. Pingback: Sarlion | Pearltrees

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram