Powtarzające się liczby 666, 777, 888, 999, 000 – jaką wiadomość niosą?

Powtarzające się liczby

Czy wiesz, że Wszechświat się z nami komunikuje? Pobudza intuicję i daje jej pożywkę, kiedy wykłada ciągi liczb, których znaczenie może nas ostrzec, zmotywować, pobudzić do działania i wskazać odpowiedni kierunek. Zwracasz uwagę na ciągi cyfr? Jeśli się powtarzają, to znaczy że Wszechświat puka cię po ramieniu i mówi: zatrzymaj się na chwilę! Poczekaj, rozejrzyj się!

Sprawdź znaczenie liczb 111, 222, 333, 444 i 555 – kliknij.

666

Powtarzające się szóstki to nawoływanie do uwierzenia w siebie i wzmocnienia poczucia własnej wartości. Ten znak pojawia się zwykle wtedy, gdy mamy tendencję do zostawiania swoich potrzeb w tyle i skupiamy się na potrzebach osób nam bliskich. Wszechświat mówi: jesteś piękna! Jesteś wspaniały! Twoja wartość nie jest uzależniona od opinii innych, to ty uznajesz jak bardzo wartościowym człowiekiem jesteś. To ty wyznaczasz granice. To ty decydujesz w co wkładasz swój czas i cenną energię. 666 to pozytywne wibracje, oznaczające odpowiedzialność, wdzięczność, służbę bliźniemu. Potrójna szóstka to ogrom możliwości, wir energetyczny i bogactwo nowych wyników. Zwróć tylko uwagę na to, czy twoja koncentracja nie skupia się na materialnych sferach.

Może cię również zainteresować artykuł: Duchowe znaczenie znalezienia pieniędzy na drodze

Źródło:. unsplash.com

777

Powtarzająca się siódemka to ponowne przeanalizowanie priorytetów, celów i planów. Ludzie bardzo często zakładają, że raz obrany cel jest tym jedynym słusznym, a prawda jest taka, że w drodze życia może on się przewartościować i zmienić kilkukrotnie. Aby nie pędzić ślepo za czymś, czego tak naprawdę nie pragniemy, a jest jedynie echem przeszłości, warto zastanowić się czego chcemy od życia i jaką drogą do tego dotrzeć. Sekwencja 777 jest związana z wyborami życiowymi, które bez odświeżenia mogą ograniczać nas w poczuciu szczęścia i spełnienia. Takie cele, przedawnione i zdezaktualizowane, sprowadzają nas do innej, niższej częstotliwości. Potrójna siódemka to obfitość, przebudzenie, oświecenie, akceptacja. Warto poddać się przemyśleniom, kiedy w naszym życiu pojawia się ta sekwencja.

888

Potrójne ósemki każą nam się zatrzymać i zlokalizować odpowiedzialność, z jaką się zmagamy obecnie. Jeśli trzymasz na swoich barkach odpowiedzialność za coś, co tak naprawdę nie powinno być twoim ciężarem. Sprawdź z czego możesz zrezygnować, aby twoje życie było bardziej harmonijne i spokojne. Wtedy, gdy oczyścisz swoją przestrzeń z elementów, które ją zagracają, zobaczysz, że spełniasz się i działasz efektywniej w kategoriach, które uznałeś za priorytetowe i weźmiesz za nie pełną odpowiedzialność. 888 wibruje samodzielnością, wyrównaniem energetycznym, czyli karmą, rzeczywistością, osiągnięciami, rzetelnością, prawdą, manifestacją bogactwa. Kiedy widzisz 888, zwróć uwagę na to, na czym skupiasz się obecnie. Jeśli masz do podpisania umowy, to jest dobry moment aby je podpisać, ponieważ są one skazane na sukces.


Jeśli chcesz poznać Magię głębiej i zacząć praktykować ją w codziennym życiu, zapisz się na szkolenie on-line: Jak wejść na ścieżkę magiczną – część I i II


999

999 odnosi się do zakończenia i zamknięcia rozdziału. Jeśli więc pokazuje się regularnie, możemy spodziewać się zmian – czasem zysku, czasem strat. Będzie to z pewnością sygnał od wszechświata, że właśnie coś się kończy, a więc czas otworzyć się na coś nowego. To przejście w nową fazę, przed którą nie warto się bronić. Odrzuć przeszłość, urazę, smutek i złość. Zastanów się, jak możesz z czystą kartą rozpocząć nową historię.  Numery Angel 99, 999 i 9999 to wszystkie sekwencje, które odnoszą się do zakończenia. 999 wibruje wyższą perspektywą, pokojem, nieuniknioną zmianą i świeżym startem. Dodatkowo, 999 pokazuje harmonijne działanie stanu emocjonalnego, fizycznego i umysłowego.

000

Sekwencja 000 jest ważną i potężną sekwencją. Pojawia się ona wtedy, gdy twoje życie zaczyna zataczać koło i doprowadza do punktu, w którym już kiedyś byłeś. Zero wskazuje na to, że jesteś duchowo świadomy i łatwo odnajdujesz subtelne znaki, które wysyła do ciebie wszechświat. Zaufaj swojej intuicji i rozejrzyj się dookoła, aby wyłapać wskazówki, które będą przydatne, gdy po raz kolejny będziesz powtarzać daną historię.

Generalnie liczba 0 jest jedną z najpotężniejszych liczb w numerologii – jest nieskończona i nieograniczona, wskazuje na źródło i jedność. Dodane do pojedynczej liczby podbija i zwiększa jej moc. Nie ma początku ani końca, jest możliwością i manifestacją. Potrójne zera to trzykrotnie większa moc i ostrzeżenie, że tą drogę należy przejść jednak mimo wszystko trochę inaczej, aby zebrać z niej najpiękniejsze i najbardziej wartościowe plony.

Może cię również zainteresować artykuł: Kwiat Życia – symbol początku wszystkiego

Nadine Lu

 

Źródła:
lovehaswonangelnumbers.org/angel-number-0000/http://www.thelawofattraction.com/angel-number-guide/
insightstate.com/spirituality/111-222-333-444-555-666-777-888-999-spiritual-meaning/

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram