Powtarzające się liczby 111, 222, 333, 444, 555 – jaką wiadomość niosą?

Powtarzające się liczby

Powtarzające się liczby możemy traktować jak subtelny kontakt ze Wszechświatem, wskazówkę lub znak. Jeśli pomyślimy o nich jak o czymś niezwykłym, wtedy zaczynamy być wrażliwi na powtarzające się sekwencje i dostrzegamy pierwiastek magiczny w naszym życiu. Warto się otworzyć, bo może właśnie oto Wszechświat daje nam sygnał, a my przechodzimy obok niego obojętnie. Nie lekceważ sygnałów, bo mogą one przekazywać różne, ważne wiadomości, nadawać kierunek życiu i iść zgodnie z planem duszy. Kiedy zrozumiesz jak interpretować znaki od Wszechświata, wtedy zrozumiesz, że warto nadstawiać uszu i słuchać tego, co ma do powiedzenia. Odblokujesz informacje o swoich celach, potrzebach, pragnieniach i drodze życia.

111

Powtarzające się potrójne jedynki to znak ostrzegawczy. Zatrzymaj się, ustal co robisz, z kim, co się właśnie dzieje. Bardzo często pozwalamy takim drobiazgom przemykać gdzieś obok zamiast połączyć się w tu i teraz ze Wszechświatem. To pozytywny znak, wskazuje na to, że to co się właśnie wydarza jest częścią planu i przypomina o tym, aby trenować uważność i łączyć się w wszechświatem. To jeszcze nie jest meta, ale obrałeś dobry kierunek. Według innej teorii, osoby które często widzą sekwencję liczby 1 są tak zwanymi lightworkerami, czyli osobami, które niosą światło i tym światłem się dzielą. Potrójna jedynka mówi o tym, że intuicja działa na najwyższych obrotach, a inspiracja puka do drzwi zupełnie sama – wystarczy z niej skorzystać! Ta sekwencja mówi o możliwości kreatywnego dzielenia się rzeczami materialnymi i niematerialnymi.

Może cię również zainteresować artykuł: Sztuka dostrzegania Magii w codziennym życiu – 12 sposobów

222

LIczba 2 kojarzona jest z partnerstwem i relacjami. Kiedy więc w twoim życiu pojawia się nagminnie 222, oznacza to, że nadszedł czas aby zwrócić uwagę na osoby, które przychodzą do twojego życia lub już są z tobą w bliskiej relacji. Wszechświat informuje, że twoja bratnia dusza lub dusza, która odegra znaczącą rolę w twoim życiu, jest tuż za rogiem. Czas otworzyć się na bliskie relacje! Jeśli liczba pojawia się po nawiązaniu relacji, oznacza to, że związek jest ważny i znaczący dla rozwoju duszy, dlatego należy go pielęgnować ze szczególną uważnością. Zaufaj swojej intuicji i daj się jej prowadzić. 222 to liczba kreowania rzeczywistości na bazie pomysłów i wieloletnich marzeń. Ta sekwencja wskazuje na to, że już czas na realizację marzeń – przed tobą ciężka praca.

333

Potrójna trójka zaczyna się pojawiać  w momencie, gdy panuje dysharmonia na linii umysłu, ciała i duszy. Może to być ostrzeżenie dla tych, którzy przestają panować nad swoim życiem i nie wiedzą za co się zabrać. To informacja, która motywuje do tego, aby przyjrzeć się poszczególnym obszarom życia i naprawić te, w których pojawiają się dysproporcje. Ustal co jest dla ciebie ważne i co mogłeś zaniedbać w ostatnim czasie, a potem zrób wszystko, aby wprowadzić do swojego życia balans. Liczba 3 może się pojawiać również dla przypomnienia, że nie doceniasz swojego życia wystarczająco mocno. Być może, potrójna trójka to wskazówka, że powinieneś się otworzyć na konkretną osobę. W szerokim pojęciu 3 oznacza komunikację, a więc pora rozpocząć komunikację na najwyższym poziomie – prowadź dialog z samym sobą, z rodziną, przyjaciółmi przełożonymi i innymi, napotkanymi po drodze osobami.

444

4 w numerologii oznacza dom i rodzinę. Jeśli więc często spotykasz potrójną 4, oznacza to, że powinieneś się skupić na swoich najbliższych i na tworzeniu dla nich prawdziwego, kochającego domu. Oprócz rodziny, zwróć uwagę też na “rodzinę”, którą wybieramy sobie sami – przyjaciół i partnerów. Być może zaniedbanie dosięga również ich i relacji, jaką tworzycie. 444 to również przypomnienie o tradycjach, rodzinnych wartościach i przeszłości o dawnych pokoleniach. To dobry moment na wprowadzenie zmian w twoim domu, aby wpuścić trochę świeżości i nowej energii. Trzy czwórki oznaczają, że jesteś sprawdzany przez wszechświat – musisz wykazać się siłą, kreatywnością i determinacją do tego, aby przebrnąć przez postawione zadania bez uszczerbku na zdrowiu i psychice. Nadchodzą wyzwania w sferze tobie najbliższej, rodzinnej – co musisz zrobić, aby wyjść z tego cało?


Jeśli chcesz poznać Magię głębiej i zacząć praktykować ją w codziennym życiu, zapisz się na szkolenie on-line: Jak wejść na ścieżkę magiczną – część I i II


555

Pęd i chęć do obrania nowego kierunku, a następnie eksplorowanie go. To szukanie nowych możliwości i wykorzystywanie ich w odpowiednim momencie. Potrójna 5 to wskazówka do tego, aby nie bać się zmian, nie walczyć z nimi, tylko naturalnie przez nie przejść i otworzyć się na nowe. Już pora na nowe doświadczenia. Znajdź hobby, poznaj kogoś nowego, wyjedź w podróż, albo w mniejszym lub większym stopniu, zmień swoje życie. Trzy piątki oznaczają, że trzeba zmienić okoliczności, aby zmieniło się coś w twoim życiu. Na przykład – czas zakończyć toksyczną relację, czas odejść z pracy, w której się nie spełniasz i która sprawia, że więdniesz zamiast kwitnąć. Niezależnie od okoliczności w jakich aktualnie się znajdujesz, sekwencja ta mówi, że ostre cięcie może być zapowiedzią wielu pięknych, dobrych zmian, nawet jeśli na pierwszy rzut oka się na to nie zapowiada.

A Ty? Z jaką potrójną liczbą masz do czynienia najczęściej? O czym mówi do Ciebie Wszechświat?

Może cię również zainteresować artykuł: Czy jesteś białą czarownicą o wielkiej mocy? Poznaj 12 znaków, które o tym świadczą…

Nadine Lu

 

Źródła:
thelawofattraction.com/means-see-repeating-numbers/
thelawofattraction.com/angel-number-guide/
ryanhart.org/angel-numbers/
astrostyle.com/master-numbers/

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

2 myśli nt. „Powtarzające się liczby 111, 222, 333, 444, 555 – jaką wiadomość niosą?

 1. KulasFABR

  Wiecie co, ja od dawna szukalem znaczenia synchronicznosci cyfr i znaczenia ich powtarzalnosci i szczerze mowiac to w wiekszosci przypadkow zgola inne informacje znajdowalem niz te przedstawione tutaj…poreszta sami przedstawiacie je w innym artykule o synchronicznosci…we wszystkich miejscach na temat magii anielskiej, potrojna 3 oznacza, ze jakis wniebowziety mistrz otacza nade mna opieke i sprzyja mojej sprawie…potrojna 4 z kolei w tejze magii mowi o tym ze archaniolowie i aniolowie sa ze mna i mnie wspieraja w wy tu zupelnie inne rzeczy piszecie, nie zgadzajace sie z zadnym artykulem na temat komunikacji wszechswiata ze mna jak i magii anielskiej…chyba sami sie pogubiliscie w tym co robicie, ale to tylko moje zdanie bez zlosci i zlych intencji.

  Odpowiedz
  1. Bartłomiej Autor wpisu

   Różnice mogą wynikać z metodologii i choć na pierwszy rzut oka mogą się różnić, nie muszą się wykluczać. Znaczenie liczb w tym artykule opisane jest na podstawie numerologii i znaczeniu konkretnych cyfr i odnosi się do sfery życia fizycznego. Magia Anielska z kolei patrzy na człowieka z wyższego duchowego poziomu. I tak np. opieka wniebowstąpionego mistrza nie oznacza braku problemów w życiu osobistym. Jedno z drugim może korelować, i pomoc mistrza może pojawić się właśnie po to, by pomóc pokonać osobiste, przyziemne przeciwności, by osiągnąć kolejny poziom duchowego zrozumienia (tak to często działa). Poza tym symbolika wszystkiego we wszechświecie, to często sprawa indywidualna, i choć panują zbiorowe archetypy, dzięki którym możemy opisywać ogólne znaczenie pewnych zjawisk (jak pojawiających się ciągów liczb), to zawsze trzeba je przepuścić przez osobisty filtr własnej drogi duchowej. Nie ma uniwersalnych wskazań. Są tylko wskazówki.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram