Poznaj swój CIEŃ

cień

Wstępujemy na drogę rozwoju duchowego, by podnieść swoje wibracje i dowiedzieć się więcej o sobie. Chcemy dostrzec to, co głęboko ukryte pod kołderką osobowości i świadomości. Czy na pewno jesteśmy gotowi na ujrzenie siebie w blasku prawdy? Jak zareagujemy, gdy odkryjemy cechy, które zawsze wypieraliśmy ze świadomości – nasz cień?

W zmierzeniu się z własnym cieniem, z tą chętnie ukrywaną stroną, o której wielu wolałoby zapomnieć, pomoże Wiedźma Anja. Opowie Wam o tym, w jaki sposób nasz cień może stać się naszą siłą. Na wykładzie dowiecie się jak pracować ze swoim cieniem, jak przestać się obawiać tego, co nie zawsze w sobie rozumiemy, ale co tkwi w nas jak nie dająca o sobie zapomnieć drzazga. Wiedźma Anja przedstawi autorskie metody zaprzęgania cienia do kieratu swej woli i rzuci snop światła na mroczne zakamarki nas samych.

Całość dopełniona będzie Rytuałem Anielskim, którego głębokie działanie na planie Ciała, Umysłu i Ducha wprowadzi zdobyte przez Was informacje w obszar praktyki. Co bezpośrednio przekłada się na to, że z niebieskiej barwy informacji i czerwonego koloru praktyki po tym zderzeniu powstanie fioletowa fuzja. A więc osiągniecie częstotliwość doświadczenia i umiejętności. Podczas Rytuału możecie wejść w głęboki stan wizyjny. Zgodnie z Wolą Duszy i najwyższym dobrem udacie się w głęboką podróż do samych siebie, aby poznać wskazówki, które będą dla Was na ten czas najważniejsze.

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Data: 07.03.2018
Godziny: 20:00-23:55
Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Link do transmisji online: www.ekademia.pl/kurs/poznajswojcien

Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!
Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *