Prawo Przyciągania Pieniędzy – jak z niego korzystać?

prawo przyciągania pieniędzy

Jeśli nie doświadczasz bogactwa to znaczy, że nie jesteś z nim zharmonizowany. Przykro mi.  

Możesz próbować wszystkich technik i sposobów na przyciągnięcie pieniędzy, ale dopiero w momencie, gdy będziesz z nimi na tej samej częstotliwości – one przyjdą.

Brak harmonii to brak manifestacji w świecie fizycznym. Odpowiedź na pragnienie została stworzona, czeka jedynie na dostawę – aby zamanifestować się, musisz czuć energię bogactwa. To ona sprawi, że w twoim życiu rozpocznie się tworzenie okoliczności, w których go  doświadczysz.

Temat Prawa Przyciągania jest dla Ciebie nowy? Sprawdź ściągawkę z PP!

Jak smakuje uczucie bogactwa? Na początek wystarczy, że pozbędziesz się uczucia braku, którym najczęściej wibrujemy. Utrzymując wysokie wibracje, łatwiej jest poczuć dostatek i obfitość, dlatego dbaj o dobre samopoczucie, czyste myśli i otwórz się na możliwości. Zadbaj również o stabilizację finansową, bo bez niej ciężko poczuć się bezpiecznie.   Pamiętaj, bogactwo nie przychodzi tą ścieżką, którą postanowisz – bogactwo może przyjść wieloma różnymi drogami, których nawet nie bierzesz pod uwagę.

Źródło: unsplash.com

JAK PRZYCIĄGAĆ PIENIĄDZE?

Krok 1: Szanuj pieniądze

Wypracuj sobie zdrowe podejście do pieniądza i kiedy już będziesz mieć zdrową relację, utrzymuj ją – okazuj pieniądzom szacunek, bez względu na jego wartość. Szanując pieniądze, zapraszasz ich więcej do swojego życia. Musisz wiedzieć, że pieniądze są tylko środkiem przekazu energii, dzięki któremu możemy realizować swoje cele.

Krok 2: Bądź hojny

Ciesz się z tego co masz, dziel się tym co masz, doceniaj i bądź wdzięczny. Jeśli masz większą przyjemność z obdarowywania innych zamiast bycia obdarowywanym – jesteś na dobrej drodze do osiągnięcia stanu obfitości. Dobro zawsze wraca!

Krok 3: Pieniądze lubią być w obiegu

Pieniądze lubią być w ruchu. To zmaterializowana energia, którą dostajesz za wykonanie pewnych działań. Im więcej wydajemy pieniędzy, tym więcej ich mamy – jeśli czujesz zastój, puść pieniądze dalej, dzięki temu zrobisz miejsce kolejnym wpływom na twoje konto.

Krok 4: Zbieraj na złote cele, nie na czarną godzinę

Zbierając “na czarną godzinę”, tak naprawdę przyciągamy do siebie sytuacje, które będą wymagały zrealizowania naszego życzenia. Pieniądze zbieramy na konkretny cel, na złote lata, na przygodę życia – na same piękne chwile.

Krok 5: Zweryfikuj swoje przekonania

Kiedy mówisz “nie stać mnie”, to blokujesz energię, która może do ciebie przypłynąć. W pierwszej kolejności wypracuj sobie poczucie bezpieczeństwa finansowego, sprawdź jakie masz podejście do tego przekaźnika energii.

Krok 6: Aktywuj Prawo Przyciągania

PP działa zawsze, bez względu na to, czy sobie tego życzymy czy nie, ale są techniki, które pomogą ci podejść do jego stosowania bardziej świadomie. Zastosuj jedną z technik Prawa Przyciągania, która odpowiada ci najbardziej. Może to być lista życzeń, wizualizacja. Wszystko to, co sprawia, że Prawo Przyciągania działa dla ciebie najlepiej. Możesz przed zaśnięciem w myślach “wydawać pieniądze”, aż oswoisz się z dużymi kwotami, napisać wartość, którą chcesz zarabiać czy wypisać sobie czek.

Krok 7: Myśl jak człowiek w dostatku

Wiemy, że to co w naszej głowie, materializuje się w świecie fizycznym. Aby mieć pieniądze i żyć w obfitości, trzeba przyjąć tok rozumowania ludzi będących w dostatku.

Człowiek bogaty, to człowiek, który wie, że ma prawo wieść dostatnie życie. Potrafi mówić “dziękuję” i czuje wdzięczność – bogaty człowiek nigdy nie czuje się skrępowany i niegodny otrzymania czegoś. Życie w obfitości to akceptacja siebie, sytuacji i możliwości. To kochanie siebie i wynagradzanie się za podjęte wysiłki bez wyrzutów sumienia. Ludzie bogaci dbają o wysokie wibracje, a co za tym idzie – dobry nastrój. Wiedzą, że wiele zależy od ich myśli więc dbają o czystą głowę.

Krok 8: Zastosuj afirmacje

Dzięki nim podświadomośc nauczy się traktować obfitość jako właściwy stan, który utrzymuje na co dzień.

“Pieniądze przychodzą do mnie z łatwością”.

“Im więcej wydaję, tym więcej pieniędzy dostaję”.

“Otwieram się na dostatek i bogactwo”.

“Robię coś za co ludzie chcą mi płacić”.

“Jestem magnesem na pieniądze”.

Krok 9: Żyj życiem osoby w dostatku

Na ile, oczywiście, na ten moment to możliwe. Sprawdź, czy styl życia, który teraz prowadzisz jest właściwy osobom, które osiągnęły sukces finansowy? Nie? Może w takim razie warto przeanalizować jak wygląda ich standardowy dzień i przyjąć styl życia osoby w dostatku?

Pieniądze to energia. Możesz mieć tyle pieniędzy ile chcesz – nie potrzebujesz kierunkowego wykształcenia, bogatych rodziców, szczęścia czy sprytnego planu, który wyszuka dziury w przepisach. Musisz jedynie wpuścić je do swojego życia harmonizując się z nimi. Wibrujący na tym samym poziomie, sprawiasz, że pieniądze się materializują.

Czuj obfitość i dostatek. Polub bogactwo i poczuj, że na nie zasługujesz. A jeśli chcesz odblokować się na przepływ energii wzrostu, rozwoju i pieniędzy, odciąć od negatywnych schematów finansowych i przepracować wzorce biedy w procesie rytualnym, by otworzyć się na przyjmowanie i dostatek, to weź udział w szkoleniu: Magia Prosperity. Kliknij na obrazek, by dowiedzieć się więcej. 

Nadine Lu

 

Źródła:
http://www.maszke.pl/2016/07/jak-przyciagac-do-siebie-pieniadze/#
https://www.blogglobtrotera.pl/jak-przyciagac-do-siebie-pieniadze-w-4-prostych-krokach/
https://psychotronika.pl/2017/02/20/jak-przyciagnac-pieniadze-i-nie-zamykac-sie-przed-obfitoscia/
http://renatazarzycka.pl/2011/07/zaginiony-sekret-przyciagania-pieniedzy/
http://zwierciadlo.pl/psychologia/zabieg-access-bars-pokonaj-opor-przed-przyjeciem-obfitosci

 

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *