12 pomysłów na prezent dla tych, którzy rozwijają się duchowo (i nie tylko)

Prezent dla osób rozwijających się duchowo

Jeśli jeszcze nie wiesz, czym obdarować najbliższych, mamy dla ciebie propozycje z różnych półek cenowych, różnych kategorii i różnych zainteresowań około ezoterycznych. Wszystkie one odpowiadają na potrzeby czyniących i poszukujących siebie w magii, rozwoju duchowym i szeroko rozumianej ezoteryce. Sprawdź nasze propozycje na prezenty – lista duchowych prezentów poleca się w ten magiczny, świąteczny czas.

TALIZMANY

już od 65,55 zł

Talizmany to świetny pomysł na prezent z intencją. Wybieramy taki, który będzie pasował do aktualnego etapu życia osoby obdarowywanej. Uniwersalny będzie kwiat życia lub skrzydła anielskie – takiej energii nigdy za wiele! Wyjątkowe będą talizmany odpowiadające żywiołom. Dla tych, którzy utożsamiają się z ogniem, wodą, powietrzem i ziemią, pomagają w pełni połączyć się w żywiołem. Talizmany przedstawiające runy to zastrzyk energii na konkretnym polu. Szczególnie pożądana energia prosperity będzie przepływać harmonijnie dzięki Runie Fehu.


MINERAŁY

już od 7,55 zł

Pojedyncze minerały lub całe zestawy minerałów to świetny upominek dla kogoś, kto pracuje z kamieniami. Na rozpoczęcie pracy na tym polu polecamy zestawy minerałów, które są idealnie zharmonizowane i swoim działaniem mogą wywołać piorunujące i pożądane efekty. Na przykład – zestaw minerałów na bogactwo. Połączona moc kamieni bogactwa, dobrobytu i obfitości. Mają za zadanie przyciągać pomyślność na wszystkich polach. Lub zestaw minerałów na miłość, który pomaga przyciągnąć partnera i otwiera na uczucie miłości. Dobrym pomysłem na prezent będą też buteleczki wypełnione danym minerałem do zawieszenia na szyi, dzięki czemu obdarowana osoba będzie mogła mieć go zawsze przy sobie.


BIŻUTERIA Z KAMIENI SZLACHETNYCH

już od 39,55 zł

Bransoletki i naszyjniki z kamieni szlachetnych to dobry pomysł dla kobiety, która wie który kamień jest jej sprzymierzeńcem. I tak na przykład bransoletka z czarnego onyksu jest idealna dla tych, którzy działają pod presją czasu, w warunkach stresowych lub muszą podejmować wiele znaczących decyzji. To kamień wewnętrznej siły, który pomaga nam przy skomplikowanych działaniach. Natomiast naszyjnik z ametystu z lotosem będzie idealnym prezentem dla każdego, komu chcemy pomóc zwiększyć swoją kreatywność i rozwinąć pasje.


BRANSOLETKI Z SYMBOLEM ZWIERZĘCIA MOCY

95,55 zł

Ręcznie plecione bransoletki z turmalinami i drewnianymi symbolami Zwierząt Mocy to idealny prezent dla każdego, kogo chcemy wesprzeć energią danego zwierzęcia. Na przykład bransoletka z symbolem tygrysa sprawdzi się jako prezent dla osoby, której przyda się więcej siły osobistej; z kotem dla każdego potrzebującego większej cierpliwości; a z orłem dla wszystkich rozwijających się osób potrzebujących pomocy w wytrwałości i napotykanych problemach.


KADZIDŁA

już od 7,55 zł

Pojedyncze kadzidło (takie jak bursztyn, mirra, palo santo, biała szałwia) czy zestaw do okadzania to fantastyczny pomysł dla praktykujących ezoteryków. Dla wielbicieli tego rytuału, proponujemy piękną, świetnie prezentującą się kadzielnicę. Polecamy również kadzidełka stożkowe typu backflow, które użyte ze specjalną kadzielnicą-wodospadem, dają przepiękny efekt spływającego dymu.


NACZYNIA

już od 42,55 zł

Kubek z zaparzarzem to zawsze dobry prezent dla każdego miłośnika herbat i ziół. Jednak kubek z Kwiatem Życia, mandalą czy Drzewem Życia będzie już prezentem wyjątkowym. Tak samo jak miedziana butelka, z której picie wody przywraca równowagę trzem energiom znanym jako Dosha (żywioł powietrza Vata, żywioł wody Kappa i żywioł ognia Pittai), które krążą wewnątrz ciała ludzkiego.


KSIĄŻKI O TEMATYCE EZOTERYCZNEJ I ROZWOJU DUCHOWEGO

już od 22,55 zł

Książka to zawsze dobry prezent. Szczególnie polecamy tytuły, takie jak: Energia kolorów, Intuicja. Boski drogowskaz na co dzień, Sekrety szeptuch, Medytacja buddyjskiego mnicha. Życzliwość, która wraca. Więcej ciekawych tytułów znajdziesz tutaj.


KARTY ANIELSKIE

już od 59,55 zł

Podobnie jak runy, Karty Anielskie docierają do najgłębszych zakamarków podświadomości, aby manifestować się w energii, która pokazuje nam się jako karta. Ta podpowiedź zazwyczaj naprowadza nas na odpowiednie tory – nikt inny jak ty, jesteś odpowiedzią. Jeśli więc chcesz pomóc bliskiej osobie w kontakcie ze sobą, uczyń to poprzez podarowanie jej kart anielskich, na przykład w wersji “odpowiedź”,  lub w wersji kart Archanioła Michała.


ŚWIECZNIKI SOLNE

już od 25,55 zł

Naturalny jonizator powietrza – świeczniki solne poprawiają samopoczucie i działają uspokajająco. Dają delikatne, ciepłe światło, które pomaga się wyciszyć. Warto stosować w pomieszczeniach, w których oglądamy telewizor lub korzystamy z komputera.


DZWONKI, KAMERTONY, MISY I BĘBNY

już od 85,55 zł

Dźwięki o odpowiednich częstotliwościach potrafią przynieść mądrość oraz uzdrowienie. Zmęczonemu ciału dodadzą energii szybko usuwając ból i napięcie wywołane przez stres, dlatego kamertony czy misy tybetańskie będą idealnym prezentem dla każdego, kto często żyje w stresie i potrzebuje dobrego sposobu na szybki relaks i uzdrowienie.


ŁAPACZE SNÓW

już od 25,55 zł

Indiańskie łapacze snów – pewnego rodzaju talizmany, które chroniły tych, którzy odpływali w objęcia morfeusza. Przede wszystkim chroniły dzieci przed sennymi koszmarami. Kiedy wieszamy łapacz snów nad łóżkiem, pozwalamy złapać w sieć wszystkim snom, myślom i emocjom, które wytwarzają się podczas sennej wędrówki. Wszystko to, co dobre i przyjemne, prześlizgnie się przez sieć i spłynie na śpiącego.


ZESTAW DOBRA ENERGIA

95,55 zł

Jeśli nadal nie jesteś pewny, jaki prezent wybrać, mamy dla Ciebie gotowy zestaw prezentowy. Zestaw Dobra Energia zawiera wszystko co potrzebne, żeby oczyścić energię w domu lub dowolnym innym miejscu. Może okazać się idealnym prezentem dla każdego, kto pracuje zdalnie, dla dziecka uczącego się on-line, oraz dla całych rodzin, które potrzebują oczyszczenia i wprowadzenia dobrej, kochającej energii do domu. W skład zestawu wchodzą: muszla Abalone, Palo Santo, pęczek białej szałwii, pióro, kryształ górski.

A Ty, co podarujesz swoim bliskim?

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram