Prognoza Astrologiczna 22.02.2022! WOLNOŚĆ W ZWIĄZKACH

Ten dzień jest wręcz przepełniony Energiami Współpracy i Harmonii.
Wciąż jesteśmy pod wpływem Unii Marsa i Wenus (w Koziorożcu), która pcha nas do Wspólnego działania. Działania w imię jakiegoś Celu. Ich energia motywuje nas, byśmy jako partnerzy zakasali rękawy, postawili sprawę jasno i aktywnie podbijali świat. Dla tego duetu liczą się Efekty. Skoro jesteśmy Razem, to Wykorzystajmy nasze potencjały i dajmy Planom realne miejsce w Materii.


I właśnie Dzisiaj, w dacie z samych Dwójek, symbolizujących Współpracę, Synergię, Równowagę, Pojednanie Przeciwieństw – dochodzi do kolejnej Koniunkcji – Unii Merkurego i Juno (w Wodniku).
Rolą Juno jest zapewnienie nam Spełnienia, Bliskości, Stabilności i Radości. Tam, gdzie jest Juno w Horoskopie, tam nasze Zaangażowanie, Namiętność i Pasja. Opiekuje się, aby nasze małżeństwa, przedsięwzięcia, najważniejsze kroki, albo chociażby umowy były dla nas szczęśliwą drogą, procesem niosącym Radość – a nie udrękę i zmartwienia. To Patronka pomyślnych związków i lojalności.
W połączeniu z Merkurym niosą niesamowitą umiejętność Skomunikowania i Zrozumienia, w co chcemy Inwestować naszym Życiem. To jest wręcz telepatyczny kanał dla nas i naszych partnerów, byśmy wspólnie zobaczyli swoje Cele, a być może znaleźli Nową Drogę, którą możemy obrać właśnie Razem! To idealna szansa na spojrzenie „wspólnymi oczami”- o ile obie strony tego chcą, rzecz jasna. Obie strony muszą chcieć kontynuować tę podróż, wzmocnić się poprzez wymianę poglądów, poprzez Odświeżenie, Odnowienie, by wnieść Dobro.
Ten dzień uczy, jakim Błogosławieństwem są Sojusznicy, Przyjaciele, Partnerzy! Że nie jesteśmy Sami, a to, z kim się obracamy zależy tylko od Nas!!! To My mamy Wybór, kogo uznajemy za Przyjaciół – i po co Oni w ogóle są.
Kiedy nie potrafisz jasno określić, czego chcesz od Partnera, Wszechświat przyśle Ci takich ludzi, byś się w końcu dowiedział. Kiedy jest Ci obojętne z kim się przystajesz… takim się stajesz.
✨✨✨
Oto czas, kiedy Aktywnie Decydujemy, kto zasługuje na miano naszego Partnera.
Podejmijmy tę decyzję Świadomie i Odpowiedzialnie – w szczerości Serca.
✨✨✨
A jeśli czujecie, że potrzeba Wam zmiany w obecnym Związku, jeśli jesteście czymś zmęczeni – albo po prostu potrzebujecie czegoś nowego – na to jest idealny czas!
Uran dorzuca swoje 3 grosze do tej Koniunkcji, potęgując Energie Nowości, Odświeżenia i Zmian. A nawet – do poznania kogoś nowego, kto podziela nasze Pasje.
Rzecz jasna, dla każdego aspekt ten zadziała w innym skrawku życia (a Juno mają wszyscy!) – lecz globalnie, kiedy Juno łączy się z Merkurym ślą nam Falę Przełomowych, Nowych, Humanitarnych i po prostu Dobrych rozwiązań. Naprawdę polecam zapoznać się, gdzie dokładnie ten aspekt rozbrzmi u Was!

To Wspaniałe, że takie Energie skoncentrowane na Partnerstwie (z punktu widzenia Astrologii), kumulują się z całym arsenałem Numerologicznym Dwójek! Skorzystajmy więc z Energii tego Dnia jak Najlepiej.
Życzę Wam Cudownego czasu, pełnego Współpracy, Porozumienia i Zjednoczenia w imię Dobra!

Pozdrawiam,
Agata Pituła
Astrologika

kontakt:
ap.astrologika@gmail.com
m.me/109129574994742

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram