Prognoza astrologiczna i numerologiczna na wrzesień 2021

Wrzesień wydaje się być miesiącem na przygotowanie sceny tego, co ma nadejść, ponieważ to październik będzie miesiącem ogromnych kosmicznych przesunięć i zmian, i wydaje się, że przez cały wrzesień będziemy słyszeć szepty o tej energii. Już niedługo możemy zacząć odczuwać potrzebę wprowadzenia zmian w naszym życiu lub zaczniemy dostrzegać, jak rzeczy wokół nabierają tempa i zmieniają otaczający nas świat.

Będzie to szczególnie wzmocnione po przekroczeniu wrześniowej równonocy, która reprezentuje półmetek koła astrologicznego.

Równonoc to bardzo wrażliwa pora roku, która przerzedza zasłonę i pozwala nam z większą łatwością wczuć się w subtelne energie. Wskazuje również, że osiągnęliśmy punkt zwrotny w naszej własnej podróży przez koło astrologiczne.

Koło astrologiczne zaczyna się w znaku Barana, a kończy w znaku Ryb. Waga, która ma miejsce w tym miesiącu, jest środkiem tego koła i powoduje zmianę przepływu i kierunku energii.

Wrzesień przynosi również potężną numerologię. Będąc dziewiątym miesiącem roku, jest to jedyny miesiąc, w którym nasz osobisty numer roku i nasz osobisty numer miesiąca są wyrównane. Oznacza to, że wrzesień to czas prawdziwego doskonalenia darów i lekcji naszej numerologii na ten rok (więcej o tym później!)

Wrzesień przynosi także ostatnią retrogradację Merkurego w tym roku. Gdy Merkury wejdzie w retrogradację, da nam w sumie sześć planet w pozornym ruchu wstecznym, co spowoduje efekt spowolnienia i może sprawić, że poczujemy, że musimy cofnąć się o kilka kroków, zanim będziemy mogli ruszyć do przodu.

Ta energia nie potrwa jednak długo, ponieważ do czasu, gdy opuścimy październik, prawie wszystkie te planety znów będą podróżować prosto. Ta nadchodząca zmiana energii może sprawić, że wrzesień będzie wydawał się miesiącem, w którym gumowa opaska naciąga się, przygotowując się do ostatecznego skoku do przodu!

Przyjrzyjmy się bliżej temu, co nas czeka we wrześniu 2021 r. –

1 Wrzesień – Wyrównanie twojego osobistego numeru roku i miesiąca

Każdego roku otrzymujemy osobisty numer roku do pracy zgodnie z numerologią. Ten osobisty numer roku może wskazywać na niektóre tematy i lekcje, nad którymi będziemy pracować podczas podróży przez dany rok. Chociaż nasz osobisty numer roku pozostaje taki sam przez cały 2021 r., mamy również osobisty numer miesiąca. Ta miesięczna liczba może pomóc nam głębiej zagłębić się w to, w jaki najlepszy sposób możemy doświadczać tematów nadchodzącego miesiąca. We wrześniu jednak nasz osobisty numer roku i nasz osobisty numer miesiąca są zawsze takie same, co skutkuje dodatkowym wpływem na nasze lekcje i dary, z którymi pracujemy. Wrzesień to idealny miesiąc na doskonalenie się w energiach naszych numerologicznych liczb.

Może cię również zainteresować artykuł: Astrologia dla początkujących – TUTAJ ZACZNIJ! (Spis treści)

Retrogradacja Merkurego

Źródło: www.maxpixel.net

6 września — Merkury wchodzi w okres cienia

Merkury zaczyna zwalniać, przygotowując się do retrogradacji w dalszej części miesiąca (27 września). Ten okres spowolnienia nazywany jest okresem cienia. W tym czasie zaleca się, abyśmy również zaczęli zwalniać i myśleć o projektach, nad którymi chcemy pracować i dokończyć, zamiast zaczynać coś nowego.

7 września – Nów w Pannie

Nów w Pannie to prawdziwa mieszanka energii. Może wywołać poczucie przygody i produktywności, ale może również spowodować, że będziemy się wycofywać, aby odkryć lub pracować z niektórymi ranami pokoleniowymi lub przodkami. Asteroida Nessus, znana jako uzdrowiciel przodków, jest bardzo aktywna w tym okresie, dlatego możemy być bardziej świadomi cyklu pokoleniowego lub wzorców z dzieciństwa, których już nie musimy nosić, od których możemy się uwolnić. Nów jest zazwyczaj czasem ustalania intencji i witania nowych początków, więc jeśli coś z przeszłości pojawi się w twojej świadomości, użyj tej energii, aby pomyśleć o tym, jak możesz zmienić i przekształcić tę energię, aby lepiej służyła ci w przyszłości.

9 września – Numerologia 99

9 września odblokowuje kod numerologiczny 99, który jest liczbą ukończeń, zakończeń i stopniowań. Co w swoim życiu kończysz? 99 można również powiązać z energią przywództwa. Jej wibracja pozwala nam wykorzystać zdobytą mądrość, aby wznieść się i przejąć przywództwo w naszym życiu w nowy sposób. Skoncentruj się na tych obszarach w tym dniu.

10 września – Wenus wchodzi do Skorpiona

Wenus wychodzi ze znaku powietrznego Wagi do znaku wodnego Skorpiona. Wenus w Skorpionie może pomóc nam połączyć się z naszą bardziej zmysłową stroną, pozwalając nam z większą łatwością dostroić się do naszych pragnień. Wenus w Skorpionie jest również bardzo wrażliwym miejscem, więc możemy czuć się wyjątkowo intuicyjni lub świadomi naszych najgłębszych emocji.

11 września – Numerologia 911

Dziewiąty miesiąc i jedenasty dzień dają nam kod numerologiczny 911, który jest znany jako wezwanie Wysłanników Światła. Jeśli regularnie widzisz ten kod numeryczny, może to oznaczać, że jesteś wzywany do przejawienia swoich darów jako uzdrowiciel i Wysłannik Światła. W tym dniu wszyscy możemy połączyć się z tą energią, uznając nasze własne wyjątkowe dary uzdrawiania i światło, które możemy przynieść światu.

15 września- Mars wchodzi do Wagi

Mars wchodzący do Wagi jest ważnym wydarzeniem w tym roku, ponieważ będąc w tym powietrznym znaku, zrówna się ze Słońcem. Odbędzie się to 7 października, jednak już od teraz możemy odczuć narastanie tej energii. Silna energia Marsa może sprawić, że będziemy produktywni, pobudzeni i nieustraszeni, jeśli chodzi o pójście naprzód, ale może również wywołać gorące emocje i doprowadzić do wypalenia, jeśli nie będziemy ostrożni. Kluczem będzie tutaj znalezienie równowagi.

21 września – Pełnia w Rybach

Pełnia w Rybach jest zawsze wrażliwa. Możemy wtedy czuć się wyjątkowo ekspresyjni lub nawet nieco nastrojowi. Neptun jest aktywny podczas tej pełni księżyca, co może zaciemnić nasz osąd lub wywołać pewne zamieszanie. Ponieważ Merkury wkrótce wejdzie w retrogradację, to uczucie zamglenia może zostać wzmocnione. Chociaż to zawsze istotne, by być w kontakcie ze swoją intuicją, w tym okresie ufanie jej może okazać się szczególnie istotne. Jeśli coś dzieje się nie po twojej myśli, zatrzymaj się i zwróć uwagę na to, co mówi ci serce. Poczekaj na inspirację, zanim podejmiesz jakieś kroki.


Ochronny talizman z Kwiatem Życia – symbolem początku wszystkiego 


22 września — Równonoc + Słońce w Wadze

Kluczowy i wyjątkowy dzień w miesiącu! Tego dnia będziemy przeżywać punkt zwrotny w przepływie energii. Możemy odczuwać tę zmianę promieniującą przez naszą istotę i przez niektóre obszary naszego życia. Jest to czas na połączenie się z uzdrawiającymi energiami Matki Natury i powitanie nadchodzącego okresu przejściowego.

W tym dniu Słońce również przenosi się do Wagi, zwracając naszą uwagę na nasze relacje i na to, jak decydujemy się zrównoważyć energię dawania i otrzymywania w naszym życiu. Podczas panowania znaku Panny zachęcani byliśmy do bycia niezależnymi i korzystania z naszych wewnętrznych zasobów, ale teraz, gdy zbudowaliśmy te zasoby, nadszedł czas, aby dzielić się, łączyć z innymi i uczyć się, oraz szukać pomocy również u innych.

27 września — Retrogradacja Merkurego w Wadze

Merkury wkracza w swój ostatni w tym roku cykl retrogradacji. Merkury pozostanie w retrogradacji do 18 października. Merkury jest uważany za planetę posłańca. Kiedy porusza się w retrogradacji, odkrywa wiadomości z naszej przeszłości, które mogliśmy przeoczyć za pierwszym razem. Być może będziemy musieli poczekać, aż Merkury zakończy swoją retrogradację, aby otrzymać te wiadomości, więc bądź cierpliwy!

Może cię również zainteresować artykuł: Sprawdź, z jakimi magicznymi mocami się urodziłeś, zgodnie ze swoim znakiem zodiaku


Źródło: foreverconscious.com/intuitive-astrology-forecast-for-september-2021

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram