Ten prosty test pojawi się przed tobą, jeśli będziesz musiał zmienić coś w swoim życiu

prosty test

Są chwile, kiedy nie jesteśmy pewni dokąd zmierzamy, lub czy ścieżka, na której się znajdujemy, jest właściwa. To normalne, że masz wątpliwości i zmartwienia. W końcu wszyscy chcemy tego samego – być szczęśliwi.

Możemy nie być świadomi tego, czego naprawdę nam brakuje lub co trzeba zmienić, lub przeciwnie, nasza podświadomość nas mami, tym, że doskonale wie, czego nam potrzeba i pcha nas w jakimś kierunku, który intuicyjnie odczuwamy, że nie jest właściwy. Ten prosty test pomoże ci ustalić, co, jeśli w ogóle, wymaga zmiany w twoim życiu.

Spójrz na obraz. Co jest pierwszą rzeczą, którą zauważyłeś? Jeśli zauważyłeś więcej niż jedną rzecz, spróbuj zamknąć oczy i skupić się na jednym aspekcie obrazu, który przed chwilą oglądałeś. Co najbardziej z niego pamiętasz?

  1. Klatka

Czasami czujesz się zagubiony. To tak, jakbyś chodził w kółko i rozmawiał ze ścianą. Czujesz, że coś lub ktoś cię powstrzymuje, ale nie możesz po prostu określić, czym (lub kim) jest. Przestań pozwalać okolicznościom zewnętrznym tak bardzo na ciebie wpływać. To jest twoje życie, i nadszedł czas, aby zacząć żyć to jak TY chcesz. Zrzuć założone na siebie kajdany, rozłóż skrzydła wolności i leć dokąd tylko chcesz.

  1. Drwal

Bez wahania zajmujesz się problemami i tniesz je szybko na kawałki. Wszelkie problemy, konflikty, przeciwności, które pojawiają się na twojej drodze, są szybko rozwiązywane, często bez namysłu czy refleksji. Może to mieć nieprzyjemne konsekwencje. Chociaż bierzesz pełną odpowiedzialność za swoje działania, byłoby miło nie przepraszać tak często. Pomyśl, zanim zaczniesz pośpiesznie działać i bądź cierpliwy wobec tego, co przynosi ci życie. Życie jest krótkie, ale jeśli przejedziesz przez nie jak burza, przegapisz najwspanialsze momenty i pozostawisz po sobie bałagan.

  1. Drzewa

Drzewa są symbolem wzrostu i dobrobytu. Poszukujesz wiedzy, porad i wskazówek od tych, którzy są autorytetami w swoich dziedzinach i dzięki temu sam rośniesz, jako osoba. Jesteś zorientowany na cel i czujesz się dobrze sam ze sobą, dopiero, gdy zadanie zostało wykonane. Naucz się cieszyć małymi rzeczami, tak samo, jak to robisz z dużych projektów. Wspaniale jest mieć ambicje, ale staraj się nie pozwalać im rządzić swoim życiem.

  1. Ścieżka

Ścieżka reprezentuje ruch, postęp i pewność siebie. Oznacza to, że kierujesz swoje życie w określonym kierunku i nie chcesz, aby cokolwiek cię rozpraszało na ścieżce, którą podążasz, a której zwieńczeniem ma być jakiegoś rodzaju sukces. Pamiętaj jednak, że życie nie polega na samotnej wędrówce, są tacy, którzy kroczą podobną ścieżką jak ty. Pozwól im czasem tobie towarzyszyć, a zrozumiesz, jak miło może być, gdy masz zaufanego przyjaciela.

***

UWOLNIJ SIĘ OD OGRANICZEŃ I ODZYSKAJ SWOJĄ WRODZONĄ MOC.

Wiedźma Anja Anna i Akademia Ducha zapraszają na potężny

 RYTUAŁ UWOLNIENIA

Rytuał uwolni Cię od poczucia winy, zgodnie z wolą Duszy i najwyższym dobrem. Podczas tej głębokiej podróży, głos Anji przeprowadzi Cię bezpiecznie przez proces zdejmowania blokad i wskaże nowe drogi i kierunki rozwoju, w których powinieneś się realizować zgodnie ze ścieżką Twojej Duszy. Podczas Rytuału Anielskiego zdejmiesz blokady, pieczęci i ograniczenia. Odblokujesz programy oraz otworzysz się na siebie i Wszechświat, abyś mógł doświadczać piękna życia, bez żadnych wpływów. Zobaczysz, czego naprawdę pragniesz, co Cię uszczęśliwia i sprawia, że rozkwitasz. Otwórz się na prawdę – Twoje życie już nigdy nie będzie takie samo!

(Webinar będzie nagrywany, jeśli z jakiś powodów nie możesz być z nami na żywo, szkolenie po wykupieniu dostępu będziesz mógł obejrzeć w dowolnym, dogodnym dla siebie momencie).

wolnym człowiekiem

Źródło: mysticalraven.com/inspirational/7631/this-simple-test-will-show-if-you-need-to-change-something-about-your-life

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *