*** PRZEBUDZENIE PIĘKNA – ZEW DO TWOJEJ OSOBISTEJ BOSKIEJ MOCY ***

OTO CZAS ZMIANY. CZAS WOLNOŚCI. Pierwsze jej sekundy dla Świata, jeśli jesteśmy gotowe nimi odetchnąć i nimi żyć. My, KOBIETY ŚWIATA! My, WODA ŚWIATA! My, CZYNIĄCE ŚWIATA! Dlatego w tym szczególnym Czasie potrzebujemy stać się PRZEWODNICZKAMI. W pełnej MOCY SIEBIE. Potrzebujemy STANĄĆ PO SWOJEJ STRONIE. Potrzebujemy wzmocnić SIEBIE, a następnie SOBĄ – wszystkich wokół! Potrzebujemy POWSTAĆ w Świetle, by uczynić POWTANIE ŚWIATŁA i by NASTAŁ CZAS – czyli WODA ŚWIATA – tej Przemiany!

W Miłości do SIEBIE, która daje PEŁEN DOSTĘP do MOCY. MOCY KOBIECOŚCI. MOCY BOSKOŚCI. MIŁOŚCI I MOCY!

Dołącz do dzisiejszego webinaru – https://www.facebook.com/events/1388452744946545/

Będą Czary na Piękno! 😉

Kobieto! Twoje Piękno to Unikatowość, którą wnosisz do Świata – niekoniecznie zgodna z panującymi standardami, podporządkowana Mediom i Modom. Niekoniecznie lśniąca bezczelnie w świetle reflektorów – niekiedy przebłyskująca jedynie w pojedynczych uśmiechach, schowanych pomiędzy godzinami dnia. Twoja Unikatowość, wprowadzająca w Świat Piękno pod Twoim Imieniem i Nazwiskiem, jest DAREM. Dla Ciebie – po prostu jako Życie. Dla każdego, kto doświadczy Twojej obecności w jakiejkolwiek formie – jako Twoja Wibracja, Osobista Jakość Energii, Niezastąpiona Częstotliwość…

Każda z nas jest dla siebie PIERWSZĄ i NAJWAŻNIEJSZĄ Osobą. To Ty przebywasz ze sobą całe Życie, znasz więc siebie najlepiej. To Ty kształtujesz swoją formę zgodnie z własną Wolną Wolą i z wybranymi przez siebie kierunkami. I w końcu – to Ty jesteś pierwszym odbiorcą siebie – reszta Świata się po prostu od Ciebie uczy! Jeśli więc pierwszym spojrzeniem, wewnętrznym poczuciem Autora, insajdem w procesie Kreacji niechaj będzie Twoje zauważenie własnego Piękna, Twoje oczy nauczą innych, jak się je postrzega. Którędy się je widzi. W jaki sposób się na nim skupić. Jeśli natomiast widzisz siebie w zniszczeniu, braku Zdrowia lub w Słabości, oczy innych nie zobaczą nic innego, bo Twój wzrok nauczy ich oczy widzieć to, co widzisz Ty!

Zapraszamy Cię serdecznie do grupy dla Kobiet, Odrodzenie Wiedzy Marii Magdaleny: https://www.facebook.com/groups/801980393331110 

Gdy kobieta czuje się piękna, pozwala sobie działać w pełni siebie – nie ograniczają jej lęki, nie dochodzą do głosu wątpliwości. Jesteśmy pewni siebie i swej Natury, a także tego, iż nasze Piękno odnajdzie Piękno w innych i połączy z nim Siły. Gdy dostrzeżesz ten element w sobie, nagle okaże się, że wokół Ciebie dzieje się przeoczone do tej pory, lecz absolutnie niezaprzeczalne Piękno Świata!

 Niech zatem stanie się, w Mocy Energii Wenus, zgodnie z Twoją Wolną Wolą, w kierunku Dobra!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

Wiedźma Anja Anna

Źródło grafiki tytułowej: https://www.mistycznabrama.net/

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

YouTube
Instagram