Przestrzeń – czym jest otaczająca nas niewidzialna siła?

przestrzeń

Czy istnieje siła, która reguluje nasz byt? Czy jesteśmy istotami, które same zarządzają swoim życiem? A co jeśli standardowa nauka ukrywa przed nami wszechistniejącą siłę?

Regulator naszego życia – Przestrzeń

Przestrzeń wielokrotnie zajmowała umysły znawców duchowych, filozofów, a nawet fizyków! Mnie zainteresowało wytłumaczenie tego zagadnienia przez Hiperfizykę (czym jest hiperfizyka przeczytasz w tym artykule).

Metaforycznie przestrzeń można przypisać do siatki na której leżą wszystkie zdarzenia, możliwości zaistnienia zdarzeń, cechy i istoty. Jesteśmy jej częścią, możemy na nią wpływać i czerpać korzyści z jej istnienia.

Korzyści na wyciągnięcie umysłu

Sygnały z przestrzeni możemy pozyskać dzięki intuicji, medytacji i wyczuleniu na subtelne sygnały Wszechświata. Nawet w trakcie dnia codziennego możemy odczytywać informację z przestrzeni. Najczęściej są one tak subtelne, że po prostu tego nie zauważamy. Przelotne uczucie, taka sama godzina i minuta gdy patrzymy na zegarek, otrzymanie nieoczekiwanej pomocy, znalezienie piórka itp. Wystarczy zwracać uwagę na drobne odstępstwa od normy w naszym życiu, by zobaczyć jak wiele informacji otrzymujemy każdego dnia.

Źródło: pixabay.com

Dzięki tej niesamowitej sile możemy:

 1. Zauważyć czy podążamy właściwą drogą w życiu.
  Dopiero niedawno zyskałam świadomość na temat tego, że dwa razy uparcie próbowałam podążać w złym dla siebie kierunku zawodowym. Za każdym razem trafiałam na takie synchroniczności, że mój plan się nie udawał. Zauważyłam, że była to droga narzucona mi przez innych… nie taką, jaką ja bym chciała podążać. To właśnie przestrzeń zapobiegła pójściu w złym kierunku.
 2. Uzyskać wyjaśnienie czemu niektóre rzeczy się dzieją.
  Przestrzeń potrafi sprawić, by nasze umysły zachowywały się w ten lub inny sposób. Pilnuje byśmy się rozwijali i podążali razem z głównym nurtem zmian energetycznych na Ziemi.
  Czasem wymaga od nas, byśmy przepracowali nasze wady, czasem pozwala na chwilę odpoczynku, a kiedy indziej wymusza w nas kreatywność i twórczość. Odbywa się to na poziomie energetycznym, który również wpływa na nasze ciało fizyczne.
 3. Poznać teraźniejszą sytuację energetyczną występującą na Ziemi.
  W sferze umysłu nie istnieją znane nam prawa fizyki, a odległość i czas nie mają racji bytu. Dzięki wczuciu się w naszą zbiorową świadomość ludzkości lub świadomość Gai, możemy zobaczyć jak wygląda obecna sytuacja energetyczna na Ziemi.
 4. Zajrzeć w przeszłość i przyszłość.
  Oczywiście wiążą się z tym pojęcia pre- i postkognicji. Jest to umiejętność zajrzenia w przeszłość lub przyszłość. Umożliwia to nam właśnie brak czasu w sferze umysłu. Czasem możemy też nieświadomie pozyskać jakąś informację, wtedy objawia się ona jako przelotny obraz (wizja), przeczucie czy nawet sen proroczy.
 5. Uzyskać odpowiedzi na nurtujące nas pytania.
  Już w starożytności znane były mistyczne Kroniki Akaszy. Na przestrzeni lat wielu mistyków i mentorów duchowych także nad nimi rozważało. Nie jest jednak potwierdzone ich istnienie. Wiadomo, że jest to „miejsce” (oczywiście to metafora, ponieważ tylko w materialnym świecie można mówić o umiejscowieniu czegoś), w którym zmagazynowana jest cała wiedza wszechświata. Wszystko co się wydarzyło, co się wydarzy, co może się wydarzyć, co można odkryć itp. Podłączając się pod nią możemy uzyskać odpowiedzi na zadawane przez nas pytania, o ile oczywiście będziemy potrafili odpowiednio zweryfikować te informacje. Kroniki Akaszy są jedną z części przestrzeni. Jeśli chcesz więcej dowiedzieć się o Kronikach Akaszy, przeczytaj artykuł: Kroniki Akaszy – czym są?

Zachęcam do obserwacji swojego własnego życia. Może odkryjecie jakiś schemat, dzięki, któremu rozjaśni się wasz dzień i poczujecie, że nigdy nie jesteście sami – jesteście częścią przestrzeni, w razie problemów znajdziecie wszędzie pomoc!

O tym jak podłączyć się i korzystać z Przestrzeni, przeczytasz w artykule: Przestrzeń – uzyskaj dostęp do wszechobecnego źródła informacji

Sofia Pakulska

 

Źródła:
Czapiewski, Jacek. Rajska Joanna. Rajska, Monika. Między chaosem, a świadomością: HIPERFIZYKA. Wyd. 2. Gdynia 2012.
tajemnice-swiata.pl/kroniki-akaszy/

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *